Jak snášíte nemoc dětí v téhle době?

110
6.8.20 10:55

Jak snášíte nemoc dětí v téhle době?

Ahoj, otázka je jasná z nadpisu. Můj syn se dneska vrací z prázdnin kde byl s moji mamkou a ta mi volala, že má pěknou rýmu a chraptí. Bylo tam víc dětí. Já mám teď docela strach ???? už, aby byly doma. Mají to 3 hoďky autem a já musím být do večera v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1151
6.8.20 11:09

Snasim to spatne, ale ne proto, ze se bojim koronaviru, bojim se jakekoli nemoci i urazu vic, nez driv, protoze jsem si nedavno uzila velkeho omezeni lekarske pece. Toho shaneni a strachu, vsude nouzovy rezim, vse jen po telefonu, nikdo neprijima… To je to nejhorsi pro me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5089

Z čeho máš strach? Pravděpodobně mu nesedlo to rychlé ochlazení po tom horku minulý týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21935

@Sophia.888 Zcela normálně. Syn dva dny pokašlával, měl to nejspíš s přechodů horko/klima v obchodě. Nemám ani problém mu v pondělí podepsat bezinfekčnost. Mezi dětma je furt a fakt mě nenapadlo, že by měl covid.
Co budeš dělat od září, to bude nějakým školním či školkovým bacilům vystaven furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22139
6.8.20 11:11

Já nechápu, že v poslední době každý do zakládající ho příspěvků strká za větu deset otazníků. I když ta věta třeba není ani tazaci. Stylem mi připadá všechno jako stejna zakladatelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14106
6.8.20 11:14

Na rýmu se neumírá. Čeho se bojíš? Kup kapky do nosu, nějaké pastilky na chrapot a sobě něco na uklidnění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
6.8.20 11:24

Ja spatne snasim akorat horecky bez priznaku, to mi vzdycky srotuji ruzne scenare…ryma, kasel, kor bez teplot beru jako normalku, to bych se musela hroutit neustale, kdyz mam skolkove dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
6.8.20 11:25

Také teď mají trochu rýmu a příští týden jdou normálně na tábor. děti mají rýmu skoro pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13256
6.8.20 11:31
@Sophia.888 píše:
Ahoj, otázka je jasná z nadpisu. Můj syn se dneska vrací z prázdnin kde byl s moji mamkou a ta mi volala, že má pěknou rýmu a chraptí. Bylo tam víc dětí. Já mám teď docela strach ???? už, aby byly doma. Mají to 3 hoďky autem a já musím být do večera v práci.

A bojíš se teda čeho?
Ted pred cca 14dny byla dcera poprvé nemocná, 6.nemoc, horecky 3-4dny a pak brutální vyrážka. Horečky jsem s ní snášela špatně, ale jen proto, ze to bylo poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.8.20 11:32

@vokishka já tam nedávala otazníky, ale emotikonu. Ale z telefonu a ne z výběru tady.. tak proto asi otazniky, protoze to nerozpoznal server, myslim. Jo sem plasan strasnej ja vim. A nepisu anonymne nikdy. Snazim se tim neovlivnovat syna tim mym strachem, proto se treba jdu vypovidat sem. Myslela jsem, ze od toho to tady je. Slyset nazor ostatnich mi celkem pomaha a tim spis se uklidnim. Trpim uzkostmi a obcas mi da praci rozlisit kdy uz to prehanim.. kdyz si prectu nazory jinych maminek pak sem klidnejsi, ze je to mnou nafoukly strach, je na tom neco spatneho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
6.8.20 11:32

@lachtanice86 no bojim se, aby zvladl tu cestu autem a nerozjelo se mu to v neco horsiho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22139
6.8.20 11:34
@Sophia.888 píše:
@vokishka já tam nedávala otazníky, ale emotikonu. Ale z telefonu a ne z výběru tady.. tak proto asi otazniky, protoze to nerozpoznal server, myslim. Jo sem plasan strasnej ja vim. A nepisu anonymne nikdy. Snazim se tim neovlivnovat syna tim mym strachem, proto se treba jdu vypovidat sem. Myslela jsem, ze od toho to tady je. Slyset nazor ostatnich mi celkem pomaha a tim spis se uklidnim. Trpim uzkostmi a obcas mi da praci rozlisit kdy uz to prehanim.. kdyz si prectu nazory jinych maminek pak sem klidnejsi, ze je to mnou nafoukly strach, je na tom neco spatneho?

V poslední době se tady množí pochybné diskuse a překvapilo mě téma, že má někdo strach z rýmy. Spolu s těmi otazníky, co vidím, mě to prostě nepripadalo normální :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62519
6.8.20 11:36
@Sophia.888 píše:

Snáším stejně jako jindy. Rýma a chrapot je uplně v poho, vůbec bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11691
6.8.20 11:47

Snáším to blbě, ale jen z toho důvodu, že moje dítě někde zakašle a lidi budou pomalu volat hygienu. Taky mám vítr ze zimy, kdy se bojím, že budu sedět půl roku doma, protože budu muset řešit každé kýchnutí a zasmrkání ošetřovačkou :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50142
6.8.20 11:58

Deti jsou na prazdninach, vrati se dnes pozde vecer a v pondeli rano jedou na dalsi prazdninovani. Takze rymu nebo zakaslani neresim. Rousky maji u sebe. Posledni tyden prazdnin jim zas zacnu pravidelne davat vitamin c. Oni jedi dost ovoce a zeleniny, ale podporime to i v tabletach.
Davala jsem jim to i v jarnich mesicich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama