Jak s ním mluvit, bojím se odpovědi

Anonymní
19.5.20 17:25

Jak snim mluvit, bojim se odpovědi

Ahoj holky a chlapy :D
Nedavno jsem tu zakládala příspěvek, že s přítelem (ex)to mame momentálně hodne napnuté, bydli u nas, spime oddělené ale jinak spolu fungujeme i jako rodina. V pátek přišel s tim jak to tedy bude vsechno s bydlenim atd, jak si to představuji a jestli si ma ne o najit nebo ne. od te doby jsme spolu o tom nemluvili ja mu nedokazala nic říct, odpovědět.
Jenže dnes uz me to opravdu tíží, vidím na nem ze to chce uz vyresit. Jenze ja se stale bojim, ze kdyz mu reknu aby se nikam nastěhoval tak odmítne, s tim ze je to ztracene. Vim ze kdyz mu to neřeknu, nebudu vedet na cem jsem a kdyz to ma prijit tak to prijde, ale ten pocit, ze opet rekne ze si ten byt chce nahit cp nejdřív tak budu zas v p… :oops: nevim ani jak mam začít. Co mu mám říct aby to nevyznelo blbe. I kdyz tuším ze on odejit proste chce. Ani nevim jestli chci řadu nebo nějak podpořit. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

804
19.5.20 17:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky a chlapy :D
Nedavno jsem tu zakládala příspěvek, že s přítelem (ex)to mame momentálně hodne napnuté, bydli u nas, spime oddělené ale jinak spolu fungujeme i jako rodina. V pátek přišel s tim jak to tedy bude vsechno s bydlenim atd, jak si to představuji a jestli si ma ne o najit nebo ne. od te doby jsme spolu o tom nemluvili ja mu nedokazala nic říct, odpovědět.
Jenže dnes uz me to opravdu tíží, vidím na nem ze to chce uz vyresit. Jenze ja se stale bojim, ze kdyz mu reknu aby se nikam nastěhoval tak odmítne, s tim ze je to ztracene. Vim ze kdyz mu to neřeknu, nebudu vedet na cem jsem a kdyz to ma prijit tak to prijde, ale ten pocit, ze opet rekne ze si ten byt chce nahit cp nejdřív tak budu zas v p… :oops: nevim ani jak mam začít. Co mu mám říct aby to nevyznelo blbe. I kdyz tuším ze on odejit proste chce. Ani nevim jestli chci řadu nebo nějak podpořit. :zed:

Doručuju si text před odesláním přečíst, v tom slintu se ani prase nevyzná a vím co říkám, páč su řácká svině. Banik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2576
19.5.20 17:48

Dva dospělí a neumíte se ani jeden rozhoupat. To on se tě ptá, jestli má odejít? A ty to máš rozhodnout za něj?
Co bych udělala já na tvém místě. Řekla bych mu, ať zustane a neničí rodinu. Společně se snažit vyřešit krizi. Pokud by nechtěl, sbalila bych mu věci. Co jako jinýho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 17:54
@Martina84 píše:
Dva dospělí a neumíte se ani jeden rozhoupat. To on se tě ptá, jestli má odejít? A ty to máš rozhodnout za něj?
Co bych udělala já na tvém místě. Řekla bych mu, ať zustane a neničí rodinu. Společně se snažit vyřešit krizi. Pokud by nechtěl, sbalila bych mu věci. Co jako jinýho :nevim:

No podle mě neví co ma delat, rekl mi pred pandemii, ze si myslí ze neni co zachraňovat, ale ze to pro nej bude taky špatný. Intimně spolu taky zijeme. Chce slyšet muj nazor na danou věc, ale on vi ze ja ho miluju, to uz jsem mu rekla několikrát, a deti uz jsou taky vnímavý. Jsou to blbostí, ktere by se dali vyresit. Jednou jsem mu rekla o pořádně a to mi rekl ze si neni jisty zda by to vubec pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
2576
19.5.20 18:16

Proč s nim spiš, vaříš mu, pereš? Chce to skončit, tak bych se tak chovala. Chce konec, ať pocítí, jaký to je. Se nedivim, ze se nemuze vykopat, kdyz mu doma nic nechybí. Chová se jak nevyzralej bulík (sorry, takhle se chlap nechová)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 18:30
@Martina84 píše:
Proč s nim spiš, vaříš mu, pereš? Chce to skončit, tak bych se tak chovala. Chce konec, ať pocítí, jaký to je. Se nedivim, ze se nemuze vykopat, kdyz mu doma nic nechybí. Chová se jak nevyzralej bulík (sorry, takhle se chlap nechová)

Delam vse to ano, jsem tak naucena, kdyz peru nam tak vyperu vsem to same ostatní věci. Co se týká toho spaní je to ve mě, miluju ho a nedokážu říct ne, ani on.. kdyz si to tak vezmu
Nechová se tak chlap to vim, ja jsem svoje priznala a i on. Ale mysli si ze jinde bude mit lepší zivot s někým jinym.

• Nahlásit
  • Citovat
19.5.20 18:30
@Martina84 píše:

Amen :potlesk:
Ja se k tvemu predchozimu tematu sice nevyjadrovala, ale ted mi to neda. Zensky si stale stezuji jak jejich chlap nepomaha a je mizernej, ale vetsina z nich (ne vsechny) po sobe nechaj tak slapat. Promin, ale fakt chces byt s nekym kdo te ocividne nemiluje tak jako ty jeho. Vim, ze ted znim mozna fakt bezcitne, ale proboha tohle je strasny sebeponizovani. Peres mu, varis mu, spis s nim a pritom on te chce opustit. Rekni mu normalne, ze je dospelej chlap, pokud chce odejit tak at jde, ze se te nemusi doprosovat svoleni. Si urcite moc fajn zenska i matka a muzes najit nekoho kdo pro tebe bude delat prvni a posledni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14887
19.5.20 18:41

Je to pokračování tématu, jak si chlap hledá na seznamce náhrady a vždycky se po týdnu známosti stěhuje pryč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 18:42
@káťa píše:
Je to pokračování tématu, jak si chlap hledá na seznamce náhrady a vždycky se po týdnu známosti stěhuje pryč?

Nene to ne

• Nahlásit
  • Citovat
21916
19.5.20 19:23
@Anonymní píše:
Nene to ne

Tak tohle? To není Tvé téma?

https://www.emimino.cz/…vost-392384/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
19.5.20 20:11

Sbal mu kufry a ať valí o dům dál. Nechápu, proč si chceš udržet někoho, kdo si myslí, že bez tebe bude jeho život lepší :nevim:
Možná se ještě rád vrátí, uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 20:17
@Žirafa 69 píše:
Tak tohle? To není Tvé téma?https://www.emimino.cz/…vost-392384/

Ano to je ono

• Nahlásit
  • Citovat
14887
20.5.20 13:06

Teď jsem přečetla tu minulou diskusi.
On mi připadá jako typický vycuranek. Byl s tebou, dokud šému to vyplatilo a dokud si nenašel nic jiného (jinou). Bylo to pro něj výhodné finančně, navíc jsi mu dělala servis, vidal denně děti, občas smočil, měl absolutní svobodu a volnou ruku ve výběru a navíc ho to nestálo ani korunu navíc. Teď jsi přišla o práci, asi by se musel víc podílet - čili už se mu to tolik nevyplatí a tak by rád šel.
Pochopila jsem, že bydlení je tvoje? Ano, řekla bych mu, ať si něco najde, ale řešit se samozřejmě bude i péče o děti a výše výživného. A podala bych to rovnou na soud. Vzor je na internetu a nestojí to nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 13:22
@káťa píše:
Teď jsem přečetla tu minulou diskusi.
On mi připadá jako typický vycuranek. Byl s tebou, dokud šému to vyplatilo a dokud si nenašel nic jiného (jinou). Bylo to pro něj výhodné finančně, navíc jsi mu dělala servis, vidal denně děti, občas smočil, měl absolutní svobodu a volnou ruku ve výběru a navíc ho to nestálo ani korunu navíc. Teď jsi přišla o práci, asi by se musel víc podílet - čili už se mu to tolik nevyplatí a tak by rád šel.
Pochopila jsem, že bydlení je tvoje? Ano, řekla bych mu, ať si něco najde, ale řešit se samozřejmě bude i péče o děti a výše výživného. A podala bych to rovnou na soud. Vzor je na internetu a nestojí to nic.

Ano je moje. Ale sly jsme do toho ze budem platit spolu, cca 3 roky to mam. Takze tak. :nevim: ja si pořád myslela ze ke me neco stale cítí, ze nas ma vsechny rad a ze by pro nas udělal prvni a posledni a kdyby opravdu chtěl odejit tak by sel. Ale ocividne ne. Jsme spolu uz hrkz e dlouho prvni dite e narodilo kdyz nam oboum bylo 18 takze ze skoly sel rovnou do prace. Hodne mu uteklo a takové to randeni jsme taky moc nemeli

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama