Jak snížit chuť na sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 23:31
Jak snížit chuť na sex?

Zdravím, je tady někdo, kdo se potýkal se zvýšenou chutí na sex a úspěšně se mu podařilo ji srazit? To, že si mám pořídit 3 děti prosím nepište :mrgreen:. A antiko brát nechci, i když vím, že to by zabralo. Nějaké rady prosím? Jsem už z toho úplně frustrovaná. Na nic jiného pořádně nedokážu myslet. Jakmile skončí sex, chtěla bych okamžitě znovu. Přítel mi říká, ať si zajdu d doktorovi :lol:.
Anebo druhá možnost, jak zařídit, aby to přítel chtěl častěji než jen každé ráno a večer? :lol:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18712 příspěvků 17.12.17 23:33

Kolik ti je? A jak jste spolu dlouho? Uspokojí tě ten sex?

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 18.12.17 00:20
@Anonymní píše:
Zdravím, je tady někdo, kdo se potýkal se zvýšenou chutí na sex a úspěšně se mu podařilo ji srazit? To, že si mám pořídit 3 děti prosím nepište :mrgreen:. A antiko brát nechci, i když vím, že to by zabralo. Nějaké rady prosím? Jsem už z toho úplně frustrovaná. Na nic jiného pořádně nedokážu myslet. Jakmile skončí sex, chtěla bych okamžitě znovu. Přítel mi říká, ať si zajdu d doktorovi :lol:.
Anebo druhá možnost, jak zařídit, aby to přítel chtěl častěji než jen každé ráno a večer? :lol:.

Je to jsem se krasne zasmala. Hele, kdyby nechtel, znasilnit! :palec:

beruska9
Extra třída :D 10504 příspěvků 18.12.17 06:00

Pritel ma pravdu. Zajdi si k doktorovi.
A 3 deti nepotrebujes, staci jedno narocnejsi :mrgreen: A kojeni zabira taky docela dobre.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 09:34
@beruska9 píše:
A 3 deti nepotrebujes, staci jedno narocnejsi :mrgreen: A kojeni zabira taky docela dobre.

Jo přesně tak :-D tohle mi pomohlo… Taky jsem před tím chodila furt nadržená… Přítel mi nestačil, našla jsem si milence, rozešla jsem se s přítelem (výčitky) a pak začly doslova orgie :-D pak mi ze sebe bylo zle. Našla jsem si slušného chlapa s každodenní chutí na sex, pořídili si miminko a já se uklidnila… Teď mám opačný problém :-D na sex není chuť, ani energie…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 10:39
@berďana píše:
Je to jsem se krasne zasmala. Hele, kdyby nechtel, znasilnit! :palec:

Opravdu konstruktivní odpověď :roll: jde vidět, že nevíš, o čem je řeč.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 10:40
@beruska9 píše:
A 3 deti nepotrebujes, staci jedno narocnejsi :mrgreen: A kojeni zabira taky docela dobre.

A který lékař toto řeší? Sexuolog, psycholog? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 10:45
@pikola píše:
Kolik ti je? A jak jste spolu dlouho? Uspokojí tě ten sex?

Je mi 25. Jsme spolu rok (ale neřekla bych, že je to taková ta počáteční posedlost a neschopnost se toho druhého nabažit, tenzo problém jsem měla i v předchozím vztahu, po celé 4 roky) a záleží co myslíš uspokojením. Jestli to, zda de mi sex líbí, tak to rozhodně ano. Pokud myslíš vyloženě orgasmus, tak ten nemívám, ale to doháním masturbací, často taky hned po sexu, kdy jsem vzrušená a dole mnohem citlivější, ale i mimo něj.

drewlet
Závislačka 3242 příspěvků 18.12.17 10:54
@Anonymní píše:
Anebo druhá možnost, jak zařídit, aby to přítel chtěl častěji než jen každé ráno a večer? :lol:.

holt si poříď ;) ještě milence.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 18.12.17 12:28
@Anonymní píše:
Opravdu konstruktivní odpověď :roll: jde vidět, že nevíš, o čem je řeč.

Vsak ja vim o cem je rec. Pouze to zakladatelka napsala tak krasně, ze jsem se proste i zasmala. Nehledej za kazdym prispevkem hned neco zleho, zasmat se je preci zdrave a nikomu neskodim. Samozrejme zakladatelce nezavidim ale reseni take nevim.snad sexuolog, ale to opravdu nevim. pokud jsem se zakladatelky dotkla, omlouvam se, ale meli by jste to brat i trosku s odstupem, zivot je vaznej sam o sobe dost. Ja jsem treba clovek, ktery se dokaze zasmat i sam nad sebou, beru to s odstupem a neskodi mi to :jazyk: ;)

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 19.12.17 19:57

Mám to stejně, taky náruživá :P Řeším to úklidem (zkrátka denně rutina, úklid mě nebere, takže otrávená a tím snížené libido-manžel říká ať furt nemyju okna, ue nám narážejí ptáci do oken), dál to řeším sportem (aktuálně švihadlo a běh), máme dvě děti, čím víc se blíží ježuch, tím víc mě připravují o nervy (a tím snižují libido), no a o zbytek se postará manžel (tedy sexuálně). Na jaře bude hůř, to bývám sama sobě nesnesitelná :zed: ;)

Fofrník
Závislačka 3241 příspěvků 19.12.17 20:01
@Borůvka1990 píše:
Mám to stejně, taky náruživá :P Řeším to úklidem (zkrátka denně rutina, úklid mě nebere, takže otrávená a tím snížené libido-manžel říká ať furt nemyju okna, ue nám narážejí ptáci do oken), dál to řeším sportem (aktuálně švihadlo a běh), máme dvě děti, čím víc se blíží ježuch, tím víc mě připravují o nervy (a tím snižují libido), no a o zbytek se postará manžel (tedy sexuálně). Na jaře bude hůř, to bývám sama sobě nesnesitelná :zed: ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To chce další dítě (děti). při správném počtu se to dostane do rovnováhy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 19.12.17 20:46
@Fofrník píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To chce další dítě (děti). při správném počtu se to dostane do rovnováhy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To nejde, skončila bych v bohnicích 8) :lol: To radši přidám běžecký okruhy a budu doufat že nezakopnu a nedopadnu na turistu :mrgreen:

Fofrník
Závislačka 3241 příspěvků 19.12.17 20:53
@Borůvka1990 píše:
To nejde, skončila bych v bohnicích 8) :lol: To radši přidám běžecký okruhy a budu doufat že nezakopnu a nedopadnu na turistu :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mám hodně velkou představivost. Málem jsem si poprskal monitor.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 19.12.17 23:26
@drewlet píše:
holt si poříď ;) ještě milence.

Nebo dva? :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama