Jak snížit tvorbu mléka a ukončení kojení

1262
11.5.16 20:36

Jak snížit tvorbu mléka a ukončení kojení

Zdravím, synek má 16mesicu. Přes den nekojim.,ráno výjimečně. Večer a v noci kojim, i když večer občas taky moc nechce, ale je zvyklý usinat u prsa, tak si trošku dá. Ale za to v noci chce několikrát. Jenže mě už to upřímně nějak nebaví, hlavně přes den mám prsa nalite…přemýšlela jsem nad salvejovym čajem, může se při pití kojit nebo ne? chtěla bych snížit tvorbu mléka, je mé jasné že s ním nočním kojení to půjde asi těžko. Podařilo se vám nějak nenásilně dítě odstavit. Navíc mu lezou i zuby tak je to takový začarovaný kruh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6200
11.5.16 20:40

@Pajoš zkus mátový čaj, Mojito (nealko), cokoli z máty. Snižuje laktaci. Odstavit ho chceš že přejděte na UM? V noci dat flasku nechceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
11.5.16 20:42

Flašku nechce vůbec. To už by byl asi dávno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Keinka
11.5.16 20:43

Mohla bych se zeptat doporucuje se kojit dite kdyz ma 2 roky a vice? diky za rady

• Citovat
  • Nahlásit
6200
11.5.16 20:43

@Pajoš a brčkem pije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
11.5.16 20:46

@svatecnice ne ne, pije z panakovky :) za to jsme rada, protože dlouho nechtěl z ničeho pít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6200
11.5.16 20:48

@Pajoš tak to leda s řevem no..prostě se rozhodnout a nedat. Někomu se to povede bez révu, že má dítě v posteli, hojda, hladí, dudák atd, pár nocí a spí durch.. Ale moc lidí neznám teda ;) my rušili noční kojení vyrvavanim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
11.5.16 20:52

@svatecnice já si to myslím. O to bude boj, ach jo. Kdyby ty zoubky aspoň vylezly.by byl určitě klidnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
11.5.16 20:55
@Pajoš píše:
Zdravím, synek má 16mesicu. Přes den nekojim.,ráno výjimečně. Večer a v noci kojim, i když večer občas taky moc nechce, ale je zvyklý usinat u prsa, tak si trošku dá. Ale za to v noci chce několikrát. Jenže mě už to upřímně nějak nebaví, hlavně přes den mám prsa nalite…přemýšlela jsem nad salvejovym čajem, může se při pití kojit nebo ne? chtěla bych snížit tvorbu mléka, je mé jasné že s ním nočním kojení to půjde asi těžko. Podařilo se vám nějak nenásilně dítě odstavit. Navíc mu lezou i zuby tak je to takový začarovaný kruh.

zajdes si na gyndu a požádáš o prasek na zastaveni laktace jsou to dva prasky a zastavi laktaci hnedka vicemene ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6200
11.5.16 20:56

@Pajoš zuby polezou ještě dlouho :( každej má jinou zkušenost, ale dceři je 21m a čekáme pětky a je to taky hrůza..jakoze kojit dokud nebude zubatá, nebrat dudáka atd, to bych čekala do 3 let třeba ;) pevné nervy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
11.5.16 21:00

@svatecnice to jo. Hold s tím budu muset pobojovat. Přes den se pustil tak hezky a ty noce děs…jinak díky za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20829
11.5.16 21:27
@Pajoš píše:
@svatecnice to jo. Hold s tím budu muset pobojovat. Přes den se pustil tak hezky a ty noce děs…jinak díky za radu

On si nejspíš v noci vynahrazuje ten den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6704
11.5.16 21:51

@Pajoš No možná kdyby se kojil přes den víc, nevyžadoval by kojení v noci. Mě se dcera kolem 15-16měsíce sama v noci přestala kojit, teď je jí 21měsíců, kojíme stále, ale v noci jen výjmečně, většinou až ráno kolem 6h, pak ještě na chvíli usne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
12.5.16 11:49

@Alušáček on to noční kojení měl vždy takové. Několikrát za noc. Možná první tři měsíce byli dobré. Ale pak…přes den prostě nechce, mužů nabízet jak chci. Nechce, vezme přes den, když je nemocný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat