Jak spí vaše děti na návštěvách?

14090
5.6.13 11:27

Jak spí vaše děti na návštěvách?

Ahoj holky, zajímalo by mě jak spí vaše děti někde jinde než doma?

Přemýšlím, že bych dnes s dcerou jela spát ke svým rodičům. Malá i když jí jsou skoro dva roky spala jen jednou mimo domov a to byla ještě malé miminko :roll: K našim moc často nejezdíme a když jsme tam jen na návštěvě tak je malá pěkně protivná, nevrlá, vzteklá a moc se jí tam nelíbí. Jenže já na zítra akutně potřebuji hlídání. A ráno bych musela s malou vyjíždět už v půl šesté z domu abych jí mohla nechat těch pár hodin u našich :roll:
Právě řeším dilema jestli jet už dnes a risknout to, s tím, že nebude spát a já se na tak důležitý den, který mě zítra čeká vůbec nevyspím :zed: :nevim: a nebo radši spát doma a ráno vstávat v pět… to je pak dilema v tom, že bych malou musela mamině dát mezi dveřma a jet, což by řvala jak tur místo toho, že bych se po chvilce tam nenápadně vytratila..
Je mi jasné, že každé dítě to má jinak, ale já od rána přemýšlím jak to s tím zítřkem vymyslet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24464
5.6.13 11:33

Pokud tam malá i jen na návštěvě blbne, tak přes noc to bude možná i horší…nezjistili jste, co by jí tam mohlo vadit? Je to těžká situace, pokud malou vytáhneš z postele už v pět ráno, tak bude vzteklá stoprocentně, takže bych to asi prubla na tu noc, o moc horší to už asi nebude…

Jinak náš malej spí na návštěvách skoro stejně jako doma, takže takový problém neřeším, jen s sebou vozím závěsy, páč malej potřebuje i na polední spaní přítmí a né každý má temné žaluzie. Když mu zatáhnu, tak je mu jedno, kde spí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24464
5.6.13 11:35

Ještě ´mě napadla další věc, nešlo by tedy tvé rodiče přivést k vám, aby hlídali u vás? Přivést je už večer, rozestlat jim v ložnici a vy byste s manželem spali např. v obýváku, malá bude ve svém a klidnější?

my to tak udělali, když sme potřebovali hlídat na noc a báli sme se, aby u babičky nevyváděl…a proběhlo to v naprosté pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12288
5.6.13 11:37

@werunkaw123 když spí někde bez nás tak spí celou noc, když spí s náma tak to probíhá jako doma :mrgreen:

já bych to minimálně zkusila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
5.6.13 11:37

@Mar__tanka1983 vlastně vůbec netuším co jí tam vadí :nevim: možná ta přehananá péče? jak se hned mezi dveřma na ní všichni pověsí a furt na ní ťutínkují :cert: což nemám ráda taky :roll:
Mluví tam všichni dost nahlas i při běžném rozhovoru, tak možná i to… fakt netuším… vůbec nevím jak se rozhodnout, kdyby naši aspoň bydleli kousek, ale je to 30km cesta :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
5.6.13 11:38

@Mar__tanka1983 Kdyby naši neměli zvířata a nemocnou babičku tak určitě, ale takhle ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
5.6.13 11:40

Jela bych k rodičům už dnes. Když budete spát doma, tak stejně budeš mít nerva, jak to ráno bude probíhat a moc se nevyspíš, ráno bude krizovka a ty se na důležitý den vypravíš totálně vyšťavená. Když budete spát už u vašich, tak bude krizovka večer, ale nakonec se mládě odrovná a usne a ty budeš mít aspoň pár hodin klidu. A ráno by to pak mělo být víc v pohodě, malá bude vyspaná a mohla by být vlídně naladěna :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
5.6.13 11:40

Já bych jela na noc. Aspoň se tam malá rozkouká před zítřejším hlídáním. Předávat babičce ve spěchu nevyspané dítě by ti na klidu taky moc nepřidalo. A když ji dnes dostatečně unavíte, tak nakonec bude spát i tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3971
5.6.13 11:41

A co varianta, že bys malou odvezla na noc k rodičům a sama ses v klidu vyspala doma, když Tě čeká důležitý den? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
5.6.13 11:44
@Koty píše:
A co varianta, že bys malou odvezla na noc k rodičům a sama ses v klidu vyspala doma, když Tě čeká důležitý den? ;)

Jo to by se mi i líbilo, ale to bych našim asi nemohla udělat :mrgreen: malá je drak v noci se mi budí co dvě hodiny a ještě musím uspávat i doma natož tam a bezemě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3971
5.6.13 11:49

@werunkaw123 ale tak myslím, že jednu noc by to přežili, ne? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4497
5.6.13 12:08

Jelikož jsou moje děti zvyklé spávat od malička mimo domov, tak spí v podstatě jako doma.
Asi bych jela večer a spala u rodičů. I když možná by ses divila jak by spala kdybys jí v noci nebyla každou chvíli k dispozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016
5.6.13 13:40

Tak my jsme mimo domov celkem často, ale spaní je katastrofa - hlanvě to denní. Je zvyklá na svoji postýlku, tak je to boj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8937
5.6.13 14:32

Nez budit dite tak brzo, radeji bych jela na noc. Ale to jen nazor, zkusenost neman. ja mam rodice 130km, s malym tam od miminka jezdum vzdy na tyden, tak 1× za 1-2 mesice, takze takovy druhy domov a i spani na jinych navstevach ci dovolenych zvlada stejne jako doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat