Jak správně použít Voluptu+?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
24.9.21 22:18

Jak správně použít Voluptu+?

Ahoj holky, tento týden, na doporučení a kladné recenze, jsem si objednala Voluptu+ od Tiande. Šla jsem podle návodu a žádné výsledky se nedostavily. Jsem z toho zklamaná, protože jsme si chtěli s partnerem užít krásný večer a přitom jsem nezaregistrovala, že by sex byl jiný, lepší a přitom jsem použila podle návodu :nevim:. Poradíte mi prosím některá, zda s tím také máte zkušenosti a kdyžtak mi poradit, co dělám špatně? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28164
24.9.21 22:37

@bibi03 co děláš špatně? že vyhazuješ peníze za Tiande

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
24.9.21 23:16

Tomu fakt někdo věří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
25.9.21 07:26
@bibi03 píše:
Ahoj holky, tento týden, na doporučení a kladné recenze, jsem si objednala Voluptu+ od Tiande. Šla jsem podle návodu a žádné výsledky se nedostavily. Jsem z toho zklamaná, protože jsme si chtěli s partnerem užít krásný večer a přitom jsem nezaregistrovala, že by sex byl jiný, lepší a přitom jsem použila podle návodu :nevim:. Poradíte mi prosím některá, zda s tím také máte zkušenosti a kdyžtak mi poradit, co dělám špatně? :(

On ti to měl asi pořádně vysvětlit ten, kdo ti to doporučil nebo ti to objednal :think: vím, že na fcb jsou skupinky, kde to holky řeší, i osobní zkušenosti a postupy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
25.9.21 07:27
@stinga píše:
@bibi03 co děláš špatně? že vyhazuješ peníze za Tiande

Já bych to úplně nezatracovala. Pár věcí jsem vyzkoušela a něco mi sedlo hodně, něco míň a něco vůbec. Asi jako u každé kosmetiky či drogerie…
Ale hlavně mi to pomohlo s ekzemem u malé, takže na některé výrobky nedám dopustit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat