Jak správně používat sušičku?

214
6.4.16 13:38

Jak spravne pouzivat susicku?

Ahoj, prosim o radu jak spravne pouzivat susicku? Vetsinou pouzivam program na bavlnu, susicku nepretezuju a stejne vetsinou vytahnu pradlo jeste vlhke a zmuchlane. Susicku mam LG. Jak pouzivate susicku vy, ktere potom nemusite zehlit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1130
6.4.16 13:44

Pridej 10 minut suseni navic. Nebo zmen program z „skrin“ na „velmi“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
6.4.16 14:15

Téměř vždy musím přidávat minuty na víc, aby bylo prádlo suché. Po vyndání ho hned neskládám a nedávám do skříně, ale nechám chvíli vychladnout. Je krásně rovné(až na opravdu vyjímky), nemusím žehlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
6.4.16 14:39

Já zase suším na nejdelší možné sušení. Když je prádlo suché dřív, sušička nahlásí konec. Nejčastěji mi zůstane vlhký jen hodně silný pas u tepláků :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
6.4.16 16:20

Suším na bavlnu skříň a taky mám prádlo suché a až na vyjímky žehlit nemusím. Pokud ovšem nezapnu sušičku na noc, pak nesložím hned…naposledy včera a teď si právě chystám žehlení :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
6.4.16 16:30

Já využívám 4 programy - džíny, bavlna -suché do skříně, dětské prádlo a vlna. Vždy vytáhnu krásně suché a voňavé, skládám hned po ukončení programu ještě teplé prádlo a nežehlím vůbec. Košile nenosíme, občas když použiju bavlněný ubrus, tak ten přežehlit musím - to je asi vše co žehlím. Ostatních 12 programů ani nevyužívám - občas teda peří - když peru peřiny jinak ne. Ještě se mi nestalo, že bych vytáhla něco vlhkého.

Příspěvek upraven 06.04.16 v 16:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
6.4.16 16:34

@ivoun jo taky už jsem udělala, že jsem dala na noc a bylo to ráno sežvejkaný hrozně :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
6.4.16 17:11

@Alčák1 Taky to bylo naposled ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
6.4.16 19:43

@ivoun a víš co jsem taky vyzkoušela - NAPOSLED??? - dala jsem kolem osmý večer prádlo do sušičky a naprogramovala aby začala sušit kolem 6 ráno aby bylo prádlo dosušený, hned jak vstanu, že ho naskládám - ono tam zatuchlo :poblion: no smrdělo strašně. Už nikdy a nechápu, proč tam ten časovač je :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
10.2.19 13:50

Zdravím, jsem tu nová a potřebuji radu. Mám nově sušičku Candy slim za 12000,– a usušené prádlo je vždy vlhké. Zkoušela jsem různé programy, i místo do skříně přepnout na extra suché a stejne musím prádlo dosušovat. Poradíte co zkusit? Nebo ji ještě můžu vyměnit za jinou, pokud je to sušičkou a ne mnou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
10.2.19 13:57

A nedavas tam toho moc? Na kolik kilo pradla ji mas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
10.2.19 14:06

martina84 Je na 7 kg. A dávám tam jen poloviční množství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Waterfall
10.2.19 14:14

Tohle se mi nedělo a to mám jednu z nejlevnější beko :D taky stála asi 12.. možná fakt vyměnit?

• Nahlásit
  • Citovat
14639
10.2.19 14:25

Nedáváš do prádla aviváž? Pak se totiž zanášejí senzory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
10.2.19 14:38

Díky. Avivaz nedávám. Ještě zkusím přidat dobu sušení a uvidím. Pracku mám AEG slim a tahle Candy je jediná, která k ní pasuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama