Jak správně reagovat na urážky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moulinek
Povídálka 23 příspěvků 24.05.19 15:46
Jak správně reagovat na urážky

Dobré odpoledne, zajímalo by mě, zda jste se někteří, co jste tu, v partnerství setkali s urážkami a srážením sebevědomí, a jak je nejlepší na tohle reagovat (nebo nereagovat). Jak dát druhé straně fakt najevo, že takhle ne.
Jde o na první pohled nevinné poznámky typu - nedivím se, že s tebou nikdo nevydržel… nikoho lepšího než já nenajdeš, protože tě nikdo nebude chtít…představoval jsem si vedle sebe někoho jiného… dávání najevo, že ex byla lepší
Jsem poměrně výbušný tvor a vždycky vylítnu a pak už je to Itálie hadr. Samozřejmě vím, že by byl na místě rozchod, protože člověk nechce každý den poslouchat jak je vlastně hrozný a jak je každá v okolí lepší. Ale dá se to nějak přejít s gracií?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Demi
Závislačka 3942 příspěvků 24.05.19 15:49

Proč bys měla v takovém vztahu s blbcem přežívat?  8o

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 24.05.19 15:50

Odpověděla sis sama. Na místě je odchod Jakékoli přecházení apod bude jen přetvářka z tvé strany, ze jsi v pohodě. Což nejsi

Kfětoslava
Závislačka 2696 příspěvků 24.05.19 15:54

Kdysi jsem to zažila se spolubydlícím. Kvůli neopetovane lásky. Ignorovala jsem to a při nejbližší příležitosti se odstěhovala. Tobě doporučuji totéž.

Verun83
Echt Kelišová 9893 příspěvků 24.05.19 16:03

Ano, pri dalsi narazce bych se s gracii zvedla z gauce, vytahla kufr, nandala tam jeho veci. Poprala mu stastnou cestu, tam kam slunce nesviti…

Proc se nechas ponizovat? Prosim te, posli ho nekam a nech ho plavat. Opravdu ve svem zivote potrebujes nekoho, kdo si na tobe masiruje tvoje ego?

radúna
Extra třída :D 12081 příspěvků 24.05.19 16:06
@Moulinek píše:
Jak správně reagovat na urážky?

Odejít.
To, co popisuješ, není partnerství.

baimoli
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 24.05.19 16:08

Jediná rada je zmizet. Je to zakomplexovaný idiot, bude jen hůř!

Kfětoslava
Závislačka 2696 příspěvků 24.05.19 16:22
@baimoli píše:
Jediná rada je zmizet. Je to zakomplexovaný idiot, bude jen hůř!

Souhlasím, druhé ponižují jen ti, co sami nemají dost sebevědomí. Nejvíc je dráždí, když na to ten druhý nereaguje

divine woman
Extra třída :D 11944 příspěvků 24.05.19 16:27

@Moulinek Takovýho debila bych bez grácie poslala rovnou do p.dele.

Monchichik
Echt Kelišová 8639 příspěvků 24.05.19 16:27

Absolutně nevidím důvod, s někým takovým sdílej svůj život. A rozhodně mi to nepřijde jako nevinná poznámka…tohle do vztahu fakt nepaří…po větě "představoval jsem si vedle sebe někoho jiného " by měl během minuty sbaleno on nebo já a mohl by jít naplňovat svojí představu…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2101 příspěvků 24.05.19 16:49

Obvykle to funguje tak, že je partner nejdřív dlouho okouzlující. Teprve až má tvoji lásku a důvěru, začne pomalu manipulovat, později urážet. Jestli je ten sajrajt ještě ke všemu blbec, že to na tebe takhle vybalí, tak se mu zasměj, pošli ho za nějakou lepší a žij svůj nádherný život bez něj :palec:

Nekoukej!
Kelišová 6184 příspěvků 24.05.19 17:29

Zakladatelko to se nikdy nezmeni je to v tom cloveku a pokracuje to na detech, to boli daleko vic, seber se a odejdi… bude to chvilku bolet ale ne tak jako s tim zit velkou cast zivota jako ja

SibyllaTrelawney
Kecalka 399 příspěvků 24.05.19 19:29

Reagovala bych: Jsi ko.ot… a odešla

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 24.05.19 19:36

Jak zaznělo, s grácií sbalit kufr. Jsou věci, které se NEpřecházejí.
A tohle jsou mimochodem taky věci, které se mezi lidmi, kteří se mají rádi, neříkají. Prostě ne, a člověku, který má rád, by ani nepřišly na mysl, natož na jazyk.
Upřímně řečeno… ano, ne každé partnerství musí být rovné. Budeš se divit, ale dá se to řešit přecházením a obrovskou loajalitou navenek, a smekám před lidmi, co tohle dokážou. Prostě proto, že každý má mouchy, ale taky dobré stránky… a jsou lidi, co se, díkybohu, umí koncentrovat na to druhé.
A píšu to sem jen proto, jak obrovský kontrast proti tomu je, když někdo vypichuje každou tvojí chybu a nadává ti za ni. To je patologický vztah a manipulátorství, ne partnerství. A na takovém případě jako fakt není co přecházet a řešit. :poblion:

Hlaholice
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 24.05.19 19:41

@Moulinek Já bych ignorovala ty urážky a pokračovala dál v rozhovoru. Předpokládám, že to asi neříká jen tak do ticha, ale nejdřív asi mluví o něčem jiném a teprve potom pronese tohle. V případě, že tohle chování neprameni z toho, že je to magor, co si na mě jen léčí své komplexy a že mi na tom vztahu záleží, bych si s ním později v klidu promluvila o tom, že mi vadí, když se takto chová a zeptala se ho, co ho k takovému chování vede.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama