Reklama

Jak srovnat menstruační cyklus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pranda
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 14:44
Jak srovnat menstruacni cyklus?

Ahojky, prosim o radu uz od puberty mam problem s pravidelnosti ms. brala jsem od 13 let proveru aby mi upravovala cyklus a od 18 mi nasadili antikoncepci. Ted je mi 25 let a uz se rok a pul snazime s manzelem o mimi po vysazeni antikoncepce nastal stejny problem bud menstruce dlouhou dobu neprisla nebo byla nekonecna :nevim: lekari zadnou hormonalni nerovnovahu nepotvrdili a doktorka mi furt rika ze je to normalni po vysazeni antikoncepce 8o kvuli dlouhe ms a pokusu lekaru aby mi narostla sliznice jsem uz nekolikrat absolvovala revizi delozni sliznice :? A proto se chci zeptat jestli nejaka z vas ma stejny nebo podobny problem a jak ho resi s lekarem nebo popripadne vyresila :palec:

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21921 příspěvků 26.07.18 15:15

@pranda Roky jsem měla nepravidelný cyklus,před 5 lety jsem byla u homeopata a ten vyřešil můj letitý problém během dvou měsíců a mám klid.

jancabr
Kecalka 316 příspěvků 28 inzerátů 26.07.18 16:11

holky tu hodně chválí kapky Gynex. Upravují cyklus i hormonální rovnováhu v těle ženy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama