Jak stáhnout zrzavé odrosty bez pomoci kadeřnice?

8.3.21 08:08

Jak stáhnout zrzavé odrosty bez pomoci kadeřnice?

Odbarvovala jsem si sama odrosty na světlé jsem špinavá blond s melírem, tak jsem použila zesvětlovač od Syoss chytlo to tmavá zrzavá se žlutou tak jsem to přetřela Intensivně colorcreme Ledový stříbrný plavý trochu to zesvětlí tu zlotou ale stále zrzavé…uf Co mám dělat prosím o radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
828
8.3.21 08:11

Hodně pomůže silver šampon, urcite teď nech pár týdnů vlasy odpočívat, nezkousej odbarvovat znovu, ať si je nespalis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
8.3.21 09:05

Dobrý na to je ten fialový sampon, ale ten spis stahuje žlutou.
Taky jsem si koupila od Syoss zesvetlovač. Místy mi to chytlo do žluté, místy do zrzavé. Nechám to teď chvíli být, stejně teď nikam nechodím a pak to zkusím nějak zachránit, ale vím jedno, doma zesvětlovat vlasy už nebudu. 😀 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
3335
8.3.21 09:55

Matrix ma radu masek - zelena stahuje nechteny cerveny odstin. Akorat pozor - ja pak myla celou koupelnu a ruce jsem mela jako vodnik :D Kupuju klasicky na notinu. Jinak taky se ted barvim doma, dodrzuju stejnou znacku a odstin jako od kadernice a zesvetlovani bych si sama nelajzla. kdyz to kolikrat ani kadernice nevychytaji tak ja nemam sanci. Neni mozne se domluvit se svoji kadernici za dva tydny na kafe? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14247
8.3.21 09:57

Hlasim se do klubu domaciho melirovani. Tu zkutooranzovorezavou jsem potlacila silver samponem Schauma. Naplacala jsem ho na hlavu pulku lahvicky jako barvu a nechala asi 5 minut pusobit. Jenomze to hodne vysusuje, takze pak je nutny olejovy zabal.
Dnes zajdu koupit lnene seminko a pripravim si vyzivny zabal. 2 lzice seminek asi 15 minut varit ve 2 dcl vody. Jeste horke precedit, zbyla seminka po vychladnuti vymackat (treba pres puncochu). Po vychladnuti je z toho sliz. Ten smicham s kondicionerem, napatlam ba hlavu, zabalim a necham pusobit asi 30 minut. Vlasy jdou potom dobre rozcesat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
8.3.21 10:07

@hospodki já byla ve fázi, kdy mi kadeřnice začala zesvetlovat vlasy (asi někdy v listopadu) další termín jsem měla v lednu, což bohužel kvůli opatřením neslo.
Vlasy už byly v takovým stavu, ze s tím bylo potřeba něco udělat. Tak jsem to zkusila doma, jak už jsem spala, nikdy už takovou blbost neudělám. 😀
Nevim tedy jak která kadernice ale ta moje na “kafe” nereaguje. Už jednou ji takhle někdo nahlásil.
Takže takhle mužů čekat ještě jak dlouho..
😀 👍🏼

• Citovat
  • Nahlásit
3335
8.3.21 11:40

@Annastaziaa no nezavidim. ja jsem rada za svoji hnedou jednolitou. Ja mam toto: https://www.notino.cz/…zne-podtony/

Pokud by jsi byla z Prahy tak napis odkud klidne do SZ a pokud budes nekde blizko tak ti muzu trochu odlit na vyzkouseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
8.3.21 11:44

@hospodki z Prahy nejsem, ale díky moc. Kouknu na to.

• Citovat
  • Nahlásit
4645
8.3.21 12:33
@Tarja 2012 píše:
Odbarvovala jsem si sama odrosty na světlé jsem špinavá blond s melírem, tak jsem použila zesvětlovač od Syoss chytlo to tmavá zrzavá se žlutou tak jsem to přetřela Intensivně colorcreme Ledový stříbrný plavý trochu to zesvětlí tu zlotou ale stále zrzavé…uf Co mám dělat prosím o radu.

Radeji bych nemelirovala…pro me byl vrchol manualni sikovnosti si obarvit vlasy na cerno, jinak jsem ve 45+ uplne sediva :cert: a zjistila jsem ze uplne nejlepsi jsou barvy od Paletevital protoze snad jedine se rozdelavaji v misce a lepe nanaseji. Zaplavelim..existuje prosim jina znacka barev ktera se rozdelava v misce ale pozor ta nejvice kryci nee zadny barevny sampon atd. ktera mi unikla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3335
8.3.21 15:04
@lilith1 píše:
Radeji bych nemelirovala…pro me byl vrchol manualni sikovnosti si obarvit vlasy na cerno, jinak jsem ve 45+ uplne sediva :cert: a zjistila jsem ze uplne nejlepsi jsou barvy od Paletevital protoze snad jedine se rozdelavaji v misce a lepe nanaseji. Zaplavelim..existuje prosim jina znacka barev ktera se rozdelava v misce ale pozor ta nejvice kryci nee zadny barevny sampon atd. ktera mi unikla?

Všechny můžeš nalit do misky. Jinak já driv používala drogerkove a nakonec jsem se dala na profi od Matrix. Míchání 1:1 s misce a me to i lépe chytá. Beru color sync bez amoniaku. Ale já mám par bílých vlasu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4645
8.3.21 16:27
@hospodki píše:
Všechny můžeš nalit do misky. Jinak já driv používala drogerkove a nakonec jsem se dala na profi od Matrix. Míchání 1:1 s misce a me to i lépe chytá. Beru color sync bez amoniaku. Ale já mám par bílých vlasu

Jenze ty oststni jsou tekute jako voda nevim jak by chytaly na vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
8.3.21 20:43

Igora silver mousse. Je to barvicí pěna. Kup si tu šedivou. Fakt to funguje. Mě to doporučila kadernice na tenhle zákaz.
Taky mám vždy takovou “krasnou” slunickovou barvu. A tohle je to co mi to pak dá do studeného tónu do bílé blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat