Jak staré miminko může začít cestovat?

vsetin
17.7.13 16:16

jak stare miminko muze zacit cestovat?

Mame skoro mesicni miminko a manzeliva rodina je od nas 80km…ja s miminkem tak daleko cestovat jeste nechci. bohuzel jeho rodina. i on sam si mysli.ze.jsem divna. a ze.jim odpiram nase.dite,jedna se o cestu na dvq dny a uprimne nejsem na. nikoho zvedava…jsem divna?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9356
17.7.13 16:18

@vsetin 80 km je nějaká dlouhá cesta? :lol: Já mám rodinu 540 km a jela jsem před koncem šestinedělí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
17.7.13 16:20

Ja myslim, ze miminku by to ani tolik vadit nemuselo, jako spis tobe - vzdyt jsi jeste v sestinedeli. a to jak a kam jel nekdo jiny, na to se vykasli ;) hlavni je, jak se na to citis nebo spis necitis sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
17.7.13 16:20

Tak ať přijedou oni za vámi, proč bys měla být divná jsi v šestinedělí a po porodu, je to vše pro tebe velká změna, tak pokud chtějí tak ať si oni dojedou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
17.7.13 16:21

@vsetin oni jsou divní že nepřijedou za miminkem a nutí cestovat vás, ne?
já bych prvních 6 týdnů jistě nikam nejezdila /možná stará škola/ a tebe nemají právo nutit někam dál jezdit s měsíčním miminkem. Řídila bych se pouze svým pocitem.

• Nahlásit
  • Citovat
rachel55
17.7.13 16:23

Nejela bych nikam s mesicnim ditetem, myslim si, ze starosti mas az az, proc neprijedou oni?

• Nahlásit
  • Citovat
11133
17.7.13 16:24

@maca36
presne tak, jestli chteji videt dite, tak at prijedou. i kdyz i to by melo byt hlavne o tom, jestli mas v sestinedeli na navstevy naladu. proste sestinedeli je od toho, aby ses hodila ty i mimco do poradku a sladili jste se spolu, ustalili kojeni (nebo krmeni) atd.
pribuzni muzou pockat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4725
17.7.13 16:27

V šestinedělí jsem nikam nejela a ke tchýni na noc, byť je bezvadná, už vůbec ne.. Představa jak mi u nich teče mlíko po triku, 3× denně se chodím sprchovat kvůli očistkům..všechny ty krámy s sebou pro mně i novorozeně. A moje tchýně naopak říkala, neblázni, nikam nejezděte a to měla 60tiny! Proč nepřijedou oni k vám.. na otočku samozřejmě. V šestinedělí je slušnost mamince nepřidělávat práci, pokud ona sama po tom výýýslovně netouží. Jo a tchýni máme taky cca 80km.
Takže řiď se tím, jak ty se cítíš nebo ne.. Až tam bude miminko vřískat na celé kolo, kdo bude někde stranou ho konejšit a uspávat zatímco oni popíjet dobré vínko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
17.7.13 16:28

No ja myslim, ze sis odpovedela sama…nejsi na nikoho zvedava, nechce se ti, fakt, jestli je to daleko nebo ne nehraje az takovou roli. 80km je v pohode, my mame doktora a porodnici 40km, jezdime tam obcas na otocku, takze tech 80km za den jsme zdolali poprve s dvoutydennim ditetem, je to v pohode, v aute chrni jako zabite, kdyz se vzbudi, zastavime, nakojim a jede se dal, je mu to uplne jedno. Takze mozna proste priznej, ze se ti nechce a zkus najit s muzem nejaky kompromis (treba odlozit navstevu po sestinedeli, rict tchanovcum at prijedou oni, ale jen na odpoledne atd atd). Kompromisy je proste nutne hledat, dite ma pravo nejen na matku, ale i na prarodice, at uz si o nich clovek mysli cokoli (a vim o cem mluvim…). Ja vzdycky prehnane pozadavky moji tchyne (nejradeji by mela dite porad a jeste v naruci) resim tak, ze reknu, navsteva OK, ale tak a tak, proste aby to bylo rozumne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369

Tak divná nejsi určitě!!! A proc nepřijedou oni? Nemáš ani po šestineděli tak co chcou? Vykašli se na ně a dej na svůj instinkt! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659

@vsetin Divná nejsi, každý tohle má nastavené jinak. Pokud se na to necítíš, tak to snad rodina pochopí. My jsme s dítětem začali víc jezdit kolem třetího měsíce (vlakem), dřív jezdívaly návštěvy za náma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
17.7.13 16:29

80km ja dlouhá cesta? Můj syn v deseti dnech frčel s námi k našim - 140km, druhý den zpět znovu 140km, k manželovým rodičům jsme chtěli v jeho 3 měsících (je to 610km), ale překazila nám to moje nemoc, takže jsme frčeli týden před jeho „oslavou“ jeho 5. měsíce. Za týden zpět… ve čtvrtek mu bylo 6 měsíců a má najeto okolo 5tis. (možná 6, nevím teď přesně) tisíc km. A je naprosto v pohodě :-)

EDIT: Chyba v tom, že mu ve čtvrtek bylo 6 měsíců  :oops:

Příspěvek upraven 17.07.13 v 16:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
17.7.13 16:31

@neprihlasena ale tak se na to asi necítí… Každej na to nemá odvahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8879
17.7.13 16:37

Jestli budeš někam cestovat je na tobě, nicméně netvrdila bych ani o jedné straně, že je „divná“. Malá má 6týdnů a zítra se chystáme na druhou cestu za rodinou a úřadama, bydlíme ve Frankfurtu a rodina v Teplicích, takže kolem 500km tam a pak zase zpátky a obě to zvládáme v pohodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10049
17.7.13 16:39

Ono nejde asi ani o malyho spis o tebe…myslim ze oni by se spis meli pozvat k vam…pak je taky ta hnusna otazka jestli by si nechtela jet i pokud by slo o tvoje rodice…ale ja te kor s tchanovci a blbymi kecy plne chapu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama