Jak stát nohama na zemi? Restart vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 18:36
Jak stat nohama na zemi? Restart vztahu

Ahoj, zrovna se vracím z hezké dovolené, na které jsem byla s přítelem, se kterým jsme se po rozchodu dali znovu dokupy. Důvodem rozchodu byl asi stereotyp a hlavně jeho erotické seznamky, kde se nechal chválit. Jde o to, že dovolená byla fajn a teď se vracíme každý ke své rodině. Máme Teda společný byt, ale dlouho jsme neviděli rodiče.
A nevím, jak se udržet a zase se úplně nezblaznit. Hodně mi ublížil a jak to člověk rychle zapomene, hned bych plánovala další dovolenou, kočku, lepší byt a vím, že bych měla brzdit, aby to asi ani neměl tak moc lehké. Jak se v takové situaci chovat? Mám se držet zpět a bydlet zatím dočasně u rodičů?
Konkrétně jsme se nebavili, kdy se teď zase po dovolené potkame, jen se vše abstraktne.

Reakce:
Kačus82
Echt Kelišová 7607 příspěvků 24.07.19 18:49

No asi bych brzdila, zvlast jestli jste se konkretne nebavili :think: a jste teda spolu? A vyjasnili jste si podminky dalsiho chzeni, napr. totalni vypusteni seznamek? Pokud ne, tak bych se do niceho nehrnula a dala bych si pozor, aby to pritel nemanevroval do nejakeho volnejsiho kamaradstvi s tu a tam vyhodou a dovolenou na pul :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 18:52
@Kačus82 píše:
No asi bych brzdila, zvlast jestli jste se konkretne nebavili :think: a jste teda spolu? A vyjasnili jste si podminky dalsiho chzeni, napr. totalni vypusteni seznamek? Pokud ne, tak bych se do niceho nehrnula a dala bych si pozor, aby to pritel nemanevroval do nejakeho volnejsiho kamaradstvi s tu a tam vyhodou a dovolenou na pul :think:

Ano, dala jsem mu šanci a řekl mi, že už to nikdy neudělá. Dost se snažil. Ale stejně se snažím držet se zpět a nebýt chudinka, co se na něj zase pověsi, ale asi se mi to moc nedari.. Nevím, jak na to. Štve mě i to bydlení, ne vracíme se normálně ani na společný byt, ale my i na víkendy jezdili každý k sobě, což mě vždy stvalo..

Kačus82
Echt Kelišová 7607 příspěvků 24.07.19 18:57

Aha. Tak sebe clovek asi nepredela, jestli na nem visis, tak on to stejne pozná. Kazdopadne jestli mate spolecny byt (spoluvlastnictvi), tak to stejne budete muset resit. No ale asi tusis, ze to pokracovani je pouze za podminky stopu na seznamky, ale jinych veci (oddelene vikendy) se to asi netyka… Tak zkus misto dovoleny a kotatek jeste zabojovat o tohle, jinak nevim, jestli to ma cenu, takovy velkolepy navrat. Abys nebyla zbytecne zklamaná

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 19:18

Maledivy?

A bylo to fajn? Ja bych se chovala prirozene, sve si mu rekla, on se nekolikrat omluvil, tak bych to dal neresila.

Váš příspěvek
Reklama