jak stihat miminko i ostatni povinnosti okolo

245
4.8.06 19:17

jak stihat miminko i ostatni povinnosti okolo

:) Vic jak rok ziju v cizine a jsem tady odkazana jen sama na sebe. Nemam tu zadne pratele ani nikoho blizkeho z rodiny.jsem tu se svym pritelem je to skvely tata ale je od rana do vecera v praci a ja jsem s nasim zlatickem cely den sama. nejdriv jsem vubec nic nestihala a dnes kdy je malemu 10.mesicu uz zvladnu vse co se tyka chodu domacnosti i cas sama pro sebe si najdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

529
4.8.06 19:43

Nany ,když se Šíma narodil,tak jsem myslela,že skončil bezstarostnej život a mám po ptákách :lol: Navíc se dostavily poporodní deprese a tak jsem nedělala nic jinýho než brečela a říkala si,jestli je to opravdu to co jsem chtěla a myslela si ,že to prostě nezvládnu,porod byl šílenej,nemohla jsem chodit,byla jsem úplně vyřízená,všechno mě bolelo,sedět jsem nemohla,do toho zánět mlékovodu,malej prdíky,buzení v noci po hodině…nezvládala jsem vařit,uklízet,manžel celej den v práci…myslela jsem,že se zblázním 8O Samozdřejmě depka přešla,bolesti taky,spí celou noc a já pořád někde výletuju s kočárem a vedu čilej život matky na mateřské a užívám si to 8)
Ale je fakt,že mám spoustu kamarádek a taky emimino,na kterým jsem kapku závislá :lol:
Chtělo by,abys našla nějakou kamošku s prckem a hned by to bylo veselejší,ale určitě se časem někdo najde,neboj :wink:
Já jsem z diskuze Listopad 2005 a jestli chceš,tak se můžeš připojit,budem rádi,je nás pár a víc hlav víc ví :lol: Navíc máš starší robě a tím pádem nějakej náskok a dobrá rada se dycinky hodí :wink:
Tak hlavu vzhůru a klidně se přidej! :D
Jak je v Irsku? Tady kosa a prší :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
4.8.06 20:23

Ahojka Nany, jestli chceš, můžeš chodit k nám do Rodíme v září 2005 :D Myslím, že k nám dobou porodu sedneš :wink: . Taky jsem donedávna měla pouze e-možnost kontaktu s někým jiným než mrnětem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
4.8.06 20:23

My taky po ruce nemáme babi ani dědu a ještě jsme nenašli z našich přátel ochotné hlídače, takže ač žijem ve stejném státě, někdy to vypadá, že žijem v austrálii :D
Já ještě ke všemu pracuji, ale nedobrovolně, prostě musím, aby jsme vyšli finančně!
Ze začátku jsem z toho bláznila, ale teď už mám systém a čas si nějak rozdělím. Neříkám, že teď je to lážo plážo, někdy smutně koukám na maminky který jsou na mateřský a drandí si s kočárkama a já musím třeba makat, ale už jsem se stím srovnala a jde to!!!!
No ale když byla moje máma u nás na návštěvě, bylo to úžasné, najednou šlo všechno krásně, umyté nádobí, navařeno a já si jen hrála s prďouskem!!!!
ACH JO!
Takže všechny maminky co máte po ruce pomocníky, HÝČKEJTE SI JE :D :D :D :D :D :D
Danny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
babule
4.8.06 21:25

Ahojky Danny. V pondělí nastupuju do práce od 2,5 letého chlapečka. Stejně jako u tebe kvůli penězům.Budu dělat na směny, protože mám pocit, že budu mít na malého víc času a naštěstí hlídat bude moje mamča, ale i tak z toho mám docela hrůzu. To, že nebudu nic stíhat a hlavně mi uteče spousta důležitých věcí s malým. No snad to zvládnu.

• Nahlásit
  • Citovat
1098
4.8.06 23:34

BABULE: Já to mám na půl práce doma a na půl se musím dostavit do práce! Malýho mám vždycky sebou a zatím je vše v pohodě, ale já mám zase strach jak to budu zvládat, až začne chodit! Ale moje máma mě vždycky podpoří a říká, že některé maminky jsou na tom hůř, že musí své dítko dát do jeslí ( to si vůbec nedokážu představit) a musí chodit do práce!
Já mám zatím výhodu, že můžu dělat doma a v práci jsou velmi tolerantní k mému času!
Někdy prostě jen řeším fakt, že mám pořád pocit, jestli něco vůči malýmu nezanedbávám, ale to je většinou, když se to na mne nakupí a já musím dát přednost práci :( a taky jak je to nespravedlivý, že jsem si nevzala boháče z rozumu, ale z lásky chudýho muzikanta :lol: nebo ještě lépe z lásky boháče!!!
No shrnuto, pomáhá mi si uvědomit, že je někdo na tom hůř :?
Přeji ti ať to zvládneš a nezapomeň si za ty svoje vydělané penízky si sem tam udělat nějakou radůstku :D Mě to děsně pomáhá v tom, že si uvědomím, že bez tý práce bych si to nemohla dovolit :D
Danny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
4.8.06 23:39

Jo a ještě jsem chtěla tímto poděkovat mému zlatému synáčkovi Davídkovi, který ví jak to má maminka těžké a je strašlivě hodný a v noci spinká a je to moje zlatíčko :D Tak mu přeju ať mu to vydrží :lol:
Danny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama