Jak sundat dětské náušnice z lékařského plastu?

342
6.6.13 11:13

Jak sundat dětské náušnice z lék.plastu?

Dcera má přes rok náušnice z lékařského plastu - z nastřelení. Neměla problémy, takže jsme je nechali, teď jsme koupili zlaté. Ale ty plastové mi nejdou vůbec sundat, ten špuntík na konci drží jak mrcha a dceři už se moje pokusy přestávají líbit. Nemáte některá tip, jak s nimi rychle dolů? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
581
6.6.13 11:22

Jak je sundat, nevim, ale jsem ráda, že nejsem jediná, kdo je nechal dýl, než těch pět týdnů, kdy se údajně musí vyndat, zatim mi nikdo ani nevysvětlit vlastně proč :nevim:
jinak přeju pevný nervy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
6.6.13 11:26

@mařenkaa Já jsem nemohla dlouho najít dětské „pecky“ a visací se mi nelíbily, kdyby mě nepadly ty, které má teď nové do oka, tak jí je necháme dál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
6.6.13 11:26

Já sem měla z bioplastu piercing a zkracovala sem kleštičkama na nehty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35079
6.6.13 11:28

Nám to vyndala zlatnice, u které jsem byly dětské náušničky „zamykat“..Nedělá to poprvé, má na to „grift“, bylo to lepší, než kdybychom se s tím trápili sami.
Ale nebyly z bioplastu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24006
6.6.13 11:35

Vyměnila mi je dr se sestrou :oops: :mrgreen: Ale neměly jsme plastové ale normální kovové…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17185
6.6.13 11:39

Ahoj, musíš na to jít hrubou silou..:-) My jsme dostali pokyny takový, že se má jakoby ten uzávěr zamáčknout a otočit. Fakt to tak jde, po pár pokusech se to podařilo, hodně jsem tu naušničku zmáčkla přední část jednou rukou, zadní část druhou rukou a snažila se kroutit. Tak napotřetí se u obou oušek podařilo. Akorát jsem to nedělala sama, protože bych malou neudržela. Takže babička chovala a ukazovala kde co, a já jsem nenápadně kroutila uchem..:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
6.6.13 11:41

@K9Girl
Tak ty jak na potvoru nemůžu najít, šla jsem na ně s nůžkama z manikůry a dcera děs v očích a říká „tak to mámo nééé“ :D Zkusím to vykroutit, přinejhorším až usne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2608
6.6.13 11:43

Ahoj, nejsi jedina, moje dcera uz je ma taky pres pul roku ;) Me se libi, nove jsem jeste neshanela. Jednou jsem ji jednu omylem vytrhla, kdyz se mi tou nausnici zahakla za retizek, co mam na krku. Takze lehce to fakt nejde, musi se pouzit sila- taky nevim presne jak na to :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14973
6.6.13 11:49

Nam rikala kosmeticka, ze se ty nausnice muzou vytahnout kdy chteji, ze nejakych 8 tydnu nechat dirku zahojit a pak uz je to na nas. Znam spoustu deti, co je nosi „prescas“.

Jinak ja je sdelavala ve spanku, jednou rukou jsem si chytla kyticku, abych male netahala i s uchem a druhou rukou jsem tahala sroubek, proste silou a slo to v pohode. Kosmeticka rikala hlavne nekroutit, ze se to jinak zadre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
6.6.13 11:54

@pidalina :D to si je prý radši nechá :D určitě až se podaří je sundat tak se někde „cvakačky“ na nehty objeví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
6.6.13 12:05

Ahoj, opravdu to není jednoduché, musíš být trošku hrubější, jakoby tahat a zároveň otočit. Znám spoustu dětí, co měly náušničky mnohem déle a v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6779
6.6.13 12:31

Moje dcera je měla asi tři měsíce. Pak ale jednu stratila a ta druhá fakt nešla dolů. Nakonec jsem jí ustřihla manikůrníma nůžkama. :oops: Děsná operace. Naštěstí má ucho celé. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
6.6.13 12:31

Tak první je taháním a kroucením dole :dance: ale druhá drží jak přilepená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
6.6.13 13:47

@Divine @LadyTommy @Fíková @Gábííí
Holky děkuji za rady, vyrvali jsme je kombinací všeho :D už jsou vyměněné, paráda..
Pěkný den :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat