Jak svést nového muže? Vyšla jsem ze cviku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 20:45
Jak svést nového muže? vyšla jsem ze cviku

Omlouvám se za anonym, ale snad pochopíte. Po 12. letech jsem se rozešla s partnerem, můžeme si za to oba. Nyní půl roku po rozchodu jsem potkala muže - spíš kluka, je o 5 let mladší, já 33, on 27. Už se spolu nějakou dobu bavíme v rámci přátelského vztahu, nic mezi námi nebylo, ale líbí se mi a to moc. Zda se líbím já jemu nevím, nejspíš ano, ale také vím že to není kluk pro mě a já žena pro něj, on to ví také. Jde mi v podstatě jen o ten sex, ráda bych si to s ním užila. 12 let jsem měla jednoho muže a chci začít žít…
Jenže já za těch 12 let strávených s partnerem už ani nevím jak se to dělá, jak svést muže.
Příští měsíc jedem společně na hory, budeme tam 4, já, on a ještě dva kamarádi (nejsou pár). Co dělat, jak se chovat, co si obléct, co mají muži rádi, co na ně platí?
Vím, možná se budete smát že ženská v mém věku se takhle hloupě ptá, ale já měla jen jednoho kluka a potom už jen partnera. Čili zkušenosti nic moc, samo že mám něco načteno a nakoukáno, ale není to praxe.

Díky. Eva.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 5401 příspěvků 17.11.18 20:49

Ty jo, nejsi moje dávná bejvalka? :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 20:52
@Hroznej puberťák píše:
Ty jo, nejsi moje dávná bejvalka? :D

Nevím… snad ne :lol:

Eva.

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 17.11.18 20:57

To není nic jednoduchého a je potřeba každodenní trénink, ale když začneme hned, tak to do hor stihneme! ;)

Hroznej puberťák
Kelišová 5401 příspěvků 17.11.18 21:08
@Anonymní píše:
Nevím… snad ne :lol:Eva.

Časově i věkově to sedí, tak mě to pobavilo :D Byl jsem taky její první a je to akorát těch 12 let :mrgreen:

MAK2333
Povídálka 33 příspěvků 17.11.18 21:10

Hele na nás chlapi platí prakticky cokoli, ale musí být z tebe cítit ten sex, vášeň, ale zase ne moc aby se tě nelekl :). Prostě všeho akorát a pamatuj méně je někdy více a opačně. Nic méně, pokud, při nějakém večeru, při lahvi vína do ouška šeptneš chci tě !!!! myslím, že ho máš a užiješ si to. Petr

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 17.11.18 21:12
@Hroznej puberťák píše: Časově i věkově to sedí, tak mě to pobavilo :D Byl jsem taky její první a je to akorát těch 12 let :mrgreen:

Já jsem taky měl Evu a je to už 18 let. :mrgreen: :mavam:

Pesimistaa
Závislačka 3124 příspěvků 17.11.18 21:23
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale snad pochopíte. Po 12. letech jsem se rozešla s partnerem, můžeme si za to oba. Nyní půl roku po rozchodu jsem potkala muže - spíš kluka, je o 5 let mladší, já 33, on 27. Už se spolu nějakou dobu bavíme v rámci přátelského vztahu, nic mezi námi nebylo, ale líbí se mi a to moc. Zda se líbím já jemu nevím, nejspíš ano, ale také vím že to není kluk pro mě a já žena pro něj, on to ví také. Jde mi v podstatě jen o ten sex, ráda bych si to s ním užila. 12 let jsem měla jednoho muže a chci začít žít…
Jenže já za těch 12 let strávených s partnerem už ani nevím jak se to dělá, jak svést muže.
Příští měsíc jedem společně na hory, budeme tam 4, já, on a ještě dva kamarádi (nejsou pár). Co dělat, jak se chovat, co si obléct, co mají muži rádi, co na ně platí?
Vím, možná se budete smát že ženská v mém věku se takhle hloupě ptá, ale já měla jen jednoho kluka a potom už jen partnera. Čili zkušenosti nic moc, samo že mám něco načteno a nakoukáno, ale není to praxe.Díky. Eva.

hele, tady bloudi nejaci panove, kteri zase nevi, jak sbalit zenskou,
tak se poohledni po tech diskusich a dejte to dohromady

PetrBk
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 17.11.18 21:32
@Anonymní píše:
Jde mi v podstatě jen o ten sex, ráda bych si to s ním užila.
Díky. Eva.

Nejdříve se zeptej, jak ho má velkýho. Jestli vynaložené úsilí bude stát za to :think:

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 17.11.18 21:35
@PetrBk píše:
Nejdříve se zeptej, jak ho má velkýho. Jestli vynaložené úsilí bude stát za to :think:

Ale bude. Stačí zasunout a je těhotná. :mrgreen: :mavam:

Klopotkova
Echt Kelišová 8296 příspěvků 17.11.18 22:13
@PetrBk píše:
Nejdříve se zeptej, jak ho má velkýho. Jestli vynaložené úsilí bude stát za to :think:

To se pozná podle bot, když je má velké, tak je to dobrý.

PetrBk
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 17.11.18 22:15

Kolikátku hnátu musí mít chlap, aby za to stál?

Klopotkova
Echt Kelišová 8296 příspěvků 17.11.18 22:18
@PetrBk píše:
Kolikátku hnátu musí mít chlap, aby za to stál?

Aspoň 43

zuracz1
Kecalka 133 příspěvků 17.11.18 22:19
@Klopotkova píše:
To se pozná podle bot, když je má velké, tak je to dobrý.

já mám botu 48, ale že by bylo větší i něco jiného jsem si nevšiml :lol: :lol:

PetrBk
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 17.11.18 22:23
@Klopotkova píše:
Aspoň 43

Haha blbooost. Jsem toho chodícím důkazem :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >