Reklama

Jak teď oblékáte děti na ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.10 21:51
Jak teď oblékáte děti na ven

Mám teď pořád problém, jak obléknout dítě do kočárku. v kombinéze má jen body a stejně když svítí sluníčko, spotí se. Na samotnou mikinu se mi zdá dost zima. Zkoušela jsem obléct více vrstev, to je zas strašný řev, tak nevím. Jak oblékáte mimča na ven teď vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 04.03.10 21:56

Ahoj,

tak my dáváme body s dlohým, punčošky, mikču (někdy ještě tríčo), kalhoty a buďto vestičku nebo bundu, ale už ne zimní. Ale zítra už má být zase zima, takže vytahnem zimní:) a jezdíme bez zimního fusaku…

Kakika
Extra třída :D 14878 příspěvků 04.03.10 21:59

jezdíme s fusakem, má přikryté jen nohy a pas. Oblečení: body s dlouhým rukávem, punčocháče (spíš teplejší) a bundička. (samozřejmě čepice :mrgreen: ). Takhle nám to celkem vyhovuje, ale když zrovna praží, tak z nás stejně leje.

Bayuska
Neúnavná pisatelka 17040 příspěvků 04.03.10 22:00

Ahojky, já mám také dost horkokrevné dítě a teploučký fusak, takže kolikrát taky přijdem domů a je zpocený. Kombinézku používal jen od narození cca do 6 týdnů. Pak přibral a zvýšil záhřevnost :-). V mrazech jezdil body+mikča+bundička a jen punčošky a tepláčky + tlusté ponožky. Minulý týden při sluníčku bylo u nás 12 stupňů, takže už měl jen bodyno a teplou mikinu ve fusaku. Tento týden opět ochlazení, takže to řeším dvěma mikinami. Jo a největší kámen úrazu máme pod čepicí :mrgreen:. To jsem docela na nervy, potí se i ve slabý, ale to přičítám tomu fusaku…

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 04.03.10 22:04

Tak já mám na teď v podstatě dvě varianty.
První je tílko, tričko, tepláky, zimní bunda a fusak.
Druhá je tričko, svetr, punčocháče a kombinéza,občas tenká deka přes nožky. Kombinézu máme šusťákovou, ale ne moc silnou. Čepice samozřejmě vždy, rukavičky jak kdy.
Zatím když jí doma „vybalím“ tak neni ani zmrzlá, ani přehřátá…

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 04.03.10 22:06

My podle toho v čem jedem.. v korbičce má body,tričko,la­cle,teplou bundu a druhý ponožky (a čepici tenkou), ve sporťáčku má k tomu ještě svetr a místo ponožek pytlíkový boty. Ale když bude jako dnes tak asi místo kalhot a bundy začnu zas dávat kombinézku do sporťáčku. Tam je přikrytý jen dekou, v korbičce má bavlněný fusak.

milap
Kelišová 5866 příspěvků 04.03.10 22:11

Já dávám body nebo tričko s dlouhým rukávem, mikču nebo svetřík a zimní bundičku. Samozřejmostí jsou punčošky a kalhoty, boty, čepička. Fusak máme a asi dlouho mít budeme :mrgreen: , bydlíme na horách a je tu dost zima. Zrovna dnes mrzlo a nyní opět vydatně sněží :-?
já už chci léto :mrgreen:

micinka29
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 04.03.10 22:28

tilko, body s dlouhym rukavem/rolak, puncochace, gate, svetr, kozisek, cepka, rukavice, fusak.

urcite je lepsi vic vrstev za cenu boje pri oblekani :mrgreen: v tricku a kombineze mu musi byt zima (pokud se nehybe), nebo horko (kdyz se hybe).

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 04.03.10 22:31

my mame oveckovej fusak hoooodne teplej…takze mame puncosky a teplacky a navrchu jen bodycko s dlouhym a teplou mikcu…a na hlave capku :) ale dneska bylo zase zima takze mela aji zimni bundu…

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.10 22:48
micinka29 píše:
tilko, body s dlouhym rukavem/rolak, puncochace, gate, svetr, kozisek, cepka, rukavice, fusak.urcite je lepsi vic vrstev za cenu boje pri oblekani :mrgreen: v tricku a kombineze mu musi byt zima (pokud se nehybe), nebo horko (kdyz se hybe).

Nehýbe se a je mu horko (dnes bylo 7°C) :-(

monkax
Závislačka 2539 příspěvků 04.03.10 23:19

Tak když moc mrzne dávám punčošky, bodýčko s dlouhým rukávem, teplý svetřík, ponožky, čepičku, rukavičky-ty si často sundá :mrgreen: a fusak.
Někdy s fusakem, kombinézou ale bez toho teplého svetřiku.

Teď jak už bylo pěkně teplo, tak fusak, punčošky, bodýčko s dlouhým rukávem, svetřík nebo mikču a lehčí čepičku.

Má zase mrznout a já myslela že už bude kombinéza na dobro ve skříni :zed:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.03.10 00:34

Kurňa, teď nevím, jestli to nepřeháním :lol: U nás dneska teda 7°C nebylo, tak 3°, myslím… Měl punčocháče, body s krátkým, triko s dlouhým, manšestrové lacláčky, svetr, teplou vestu, fleesovou čepici a dvoje ponožky. K tomu fusak - falešný beran ještě po mně a v průběhu vycházky jsem přidávala fleesovou deku. Přišlo mi, že dost foukalo… :think: :nevim: Na zpáteční cestu (0,5°C) jsem přidala jedny ponožky na ruce - místo rukavic (které nevlastníme :lol: ) - po cestě tam měl úplně zmrzlou jednu ruku :roll:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 05.03.10 00:48

Tak ja davam body s dlouhym rukavem,puncos­ky,ponozky,tri­ko s dlouhym,mikcu a kombinezu,ruka­vicky,cepici a v kocaru je ve fusaku a kdyz se me zda,ze je chladneji,tak dam jeste do fusaku deku.Zpocenej neni,je dycky hezky teplouckej.

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 05.03.10 07:36

Malé je 11.měsíců,tak oblékáme body s krátkým rukávem,tričko s dlouhým rukávem a mikinu,čepici (už tenkou),slabé punčocháče,kalhoty a botičky.Dávala bych ještě rukavice,ale ty nemáme rády.Měla je jen 2×.Fusak s kožíškem máme polootevřený.Řekla bych,že ta kombinézka moc nevětrá!?

micinka29
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 06.03.10 09:14
neczuz píše:
micinka29 píše:
tilko, body s dlouhym rukavem/rolak, puncochace, gate, svetr, kozisek, cepka, rukavice, fusak.urcite je lepsi vic vrstev za cenu boje pri oblekani :mrgreen: v tricku a kombineze mu musi byt zima (pokud se nehybe), nebo horko (kdyz se hybe).
Nehýbe se a je mu horko (dnes bylo 7°C) :-(

tak i proto bych dala radsi vic tencich vrstev, at se muze jedna sundat 8-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >