Jak těžká je škola spec pedagogika

3299
5.1.21 17:13

Jak těžká je škola spec pedagogika

Ahoj, stále přemýšlím, zda zkusit přijímačky na spec ped. Holky, kdo jste studoval? Je to těžké hodně? Mám tři děti, dvě už velké, nejmladší školková. A jak jste se drtily na přijímačky? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6208
5.1.21 17:16

Tak asi zalezi kam chces jit. Ale jinak pokud nedelas v oboru, tak to je hodne uceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
5.1.21 17:18

No dělám ve školce asistentku a chtěla bych Liberec, ale zkusim asi na více škol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
5.1.21 17:46

@Lamátko studovala jsem ji prezencne hned po střední v Ostravě a je pravda, že některé zkoušky byly dost náročné. Ale já bych do toho šla, pokud cítíš, že by tě to bavilo. Pripadne skončit můžeš kdykoli a aspoň si nebudeš vyčítat, že jsi to nezkusila.
Ja se v tom oboru našla a moc mě baví. Pripadne se speckou můžeš učit i ve skolce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
5.1.21 18:13

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
5.1.21 18:13

A můžu se zeptat, v čem pracuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
5.1.21 23:48

@Lamátko ZŠ speciální, nejdříve jako asistentka a pak jako učitelka. Ale teď jsem podruhé těhotná a přemýšlím kam se pak budu chtít vrátit a asi vyhrává školka :think:. Klasická, tam je tolik děti, které mají individuální plán, že se učitelka specky vždy hodi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
5.1.21 23:49
@Lamátko píše:
No dělám ve školce asistentku a chtěla bych Liberec, ale zkusim asi na více škol

Kde ještě by sis podávala přihlášku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
6.1.21 05:54

Zkusím i Karlovku asi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
6.1.21 09:19