Jak to brát jen jako sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:08
Jak to brát jen jako sex?

Holky, potkala jsem jednoho typka a máme spolu dokonalý sex. Strašně me to s nim baví. Jenže - taky se mi dost líbí a bojím se te se zamilovavam. Což nejde, je to devkar, nechce se vázat, podle me bych se jen trápila. Stojím ted před rozhodnutím jestli to raději utnout anebo to brát tak ze se 1× týdne uvidíme a uziju si s nim - jsem nezadana, on někoho ma ale není to vztah, žije sam, ale holek asi bude mít takhke víc. Mate nejaky recept na to jak do toho netahat city? Bohuzel stačí aby me pak pohladil a dal mi pusu do vlasů a uz bych mu pomalu říkala, jestli si k němu mužu dat kartáček :mrgreen: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 08.11.18 20:24

No to není dobrej nápad. Dokonalej sex můžeš mít i s perspektivním chlapem. Tady si jen nabiješ ústa a skazíš pověst.

GirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 08.11.18 20:38

Měla jsem hodně sexu, ale ten nejdokonalejší sex je s partnerem, kterého milujes a on Tebe.
Můj názor ;)

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 08.11.18 20:38

A když si představíš, že 6 dní v týdnu spí s jinýma… Pořád ti do toho lezou city? :mrgreen:

Dory22
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 08.11.18 20:42
@Anonymní píše:
Holky, potkala jsem jednoho typka a máme spolu dokonalý sex. Strašně me to s nim baví. Jenže - taky se mi dost líbí a bojím se te se zamilovavam. Což nejde, je to devkar, nechce se vázat, podle me bych se jen trápila. Stojím ted před rozhodnutím jestli to raději utnout anebo to brát tak ze se 1× týdne uvidíme a uziju si s nim - jsem nezadana, on někoho ma ale není to vztah, žije sam, ale holek asi bude mít takhke víc. Mate nejaky recept na to jak do toho netahat city? Bohuzel stačí aby me pak pohladil a dal mi pusu do vlasů a uz bych mu pomalu říkala, jestli si k němu mužu dat kartáček :mrgreen: :lol:

Myslím si, že sis odpověděla sama.
Pokuď nechceš, aby jsi se do něho zamilovala, tak to utkni.
Konečné rozhodnutí je na tobě.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14160 příspěvků 08.11.18 20:56

Dobrý sex je trochu málo na zamilovaní se, ne?

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 08.11.18 21:08

máš nějakou hrdost a sebeúctu? Asi moc ne, když se zahazuješ s týpkem, kterej ojede každou sukni 8) Pokud chceš skončit se zraněnou duší a pohlavní chorobou, případně sama na neplánované těhotenství, tak jen do toho!
To si neumíš na krásnej sex najít chlapa, co má perspektivu i jako partner?

Extra třída :D 14160 příspěvků 08.11.18 21:10
@pe-terka píše:
máš nějakou hrdost a sebeúctu? Asi moc ne, když se zahazuješ s týpkem, kterej ojede každou sukni 8) Pokud chceš skončit se zraněnou duší a pohlavní chorobou, případně sama na neplánované těhotenství, tak jen do toho!

Každá to zřejmě neumí. A co?

Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 08.11.18 21:11
@Mango_Lassi píše:
Každá to zřejmě neumí. A co?

ty jsi zakladatelka? Pokud ne, nemám potřebu to s tebou řešit ;)

Venetia
Hvězda diskuse 37601 příspěvků 08.11.18 21:13
@pe-terka píše:

Partneři moc krásnej sex neumí …nevím,čím to je .

Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 08.11.18 21:15
@Venetia píše:
Partneři moc krásnej sex neumí …nevím,čím to je .

já mám jinou zkušenost - nevím, čím to je :mrgreen: :kytka:
Samozřejmě je to o tom, co od toho očekáváš - jiný je to na začátku a jiný po letech :think: Krása má mnoho podob, i v sexu :think:

Extra třída :D 14160 příspěvků 08.11.18 21:19
@pe-terka píše:
ty jsi zakladatelka? Pokud ne, nemám potřebu to s tebou řešit ;)

Jojo, jsem zakladatelka. Holka si chce dobře zashookat. A my jí poradíme jak na to :jazyk:

Venetia
Hvězda diskuse 37601 příspěvků 08.11.18 21:20
@pe-terka píše:
já mám jinou zkušenost - nevím, čím to je :mrgreen: :kytka:
Samozřejmě je to o tom, co od toho očekáváš - jiný je to na začátku a jiný po letech :think: Krása má mnoho podob, i v sexu :think:

S partnery je krásná ta intimita na základě citu ,sex bývá slabší …asi to nějak nejde dohromady

Extra třída :D 14160 příspěvků 08.11.18 21:21
@Venetia píše:
S partnery je krásná ta intimita na základě citu ,sex bývá slabší …asi to nějak nejde dohromady

Jednoduchý - zakázaný sex je více vzrušující.

Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 08.11.18 21:33
@Venetia píše:

pokud to vztáhnu na případ zakladatelky, tak mi právě přijde, že v počátku vztahu to srší tak nějak samo, když se sejde ta správná chemie :think: Tak se mi zdá škoda zahazovat se s někým, kdo je jako partner naprosto na nic! Protože šance, že potká perspektivního kluka, kde ta přitažlivost bude taky, je velká :think:
O sexu v dlouhodobých vztazích už toho bylo napsáno dost :think: Musí se o něj pečovat, není to snadné a někdy to prostě nevyjde :think: A kolena už se taky nepodlamují, no :P
Každej má ty priority jinde - někdo se s tím nevyrovná a potřebuje změnu, někdo pokles chemie nasytí právě tou intimitou, city a sdílením :think: A nějaká zpestření v podobě zážitků nefungují? nemusí jít primárně o erotiku, krásný výlet (koncert, welnes atd) taky nastaví super atmosféru :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >