Reklama

Jak to bude? Svátky s devítiměsíčním miminkem atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 16:55
Jak to bude ? Svátky atd..devítiměsíční miminko

Dobrý den,
Mám dceru 9 měsíců soudně ve své péči. Návštěvy otce po dohodě u nás, nebo do kočárku a až ji bude takto navštěvovat delší dobu, tak si ji může odvézt třeba k rodině. Otec odešel cca před pěti měsíci po velkých hadkách, když chodil každý den opilý. Lilinku za tu dobu viděl cca 5×, jinak na ohlášenou návštěvu nepřišel ani se neomluvil. Jen vždy vyhrožuje ( nejvíc o víkendu, když má silnou hladinku), že má právo takové a takové. Jak je to prosím např. s Vánoci? Platí, že mu ji musím ob rok dát i kdyz zájem očividně jinak nemá? 8o

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 09.02.18 17:04

Pokud se nedomluvíte, tak záleží na tom, co rozhodne soud, a ten mu asi, za pár let, ob rok svátky přiklepne. Nicméně uvidíš, jak to bude, pokud má o ni největší zájem s několika promilema, spíš si myslím, že tě chce jeno nervovat, a opravdovej zájem nemá, a za chvíli se na ni vykašle úplně..pokud by přišel ožralej, tak mu ji samozřejmě nemusíš, ani nemůžeš dát.

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:10

@slavuska1 To nervování se mu obrovský daří. Je to šílená situace. Já ho i přes to všechno stále miluji. Kdyby měl zájem a opravdu ji navštěvoval ať si vynucují vztah, tak samozřejmě nemám problém ani s tím ať ji vezme kam chce. Bohužel jsem již psychicky vyčerpáná a v hlavě tolik myšlenek co bude dál…děkuji :kytka:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 09.02.18 17:15

@Rosalin88 to mě mrzí :hug: ale nestojí ti za to, alkoholik, a ještě ti takhle schválně ubližuje..a až malá povyroste, tak tohle bude ubližovat i jí :( drž se, snad brzo bude líp :hug:

drewlet
Závislačka 4478 příspěvků 09.02.18 17:16

To nervování se mu obrovský daří. Je to šílená situace. Já ho i přes to všechno stále miluji. Kdyby měl zájem a opravdu ji navštěvoval ať si vynucují vztah,
:zed: :zed: :zed: holt prý láska je slepá :roll:

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:18

@drewlet ano láska je slepá a já sama bych si dala nejraději facku. Hlava má jasno, ale jak poručit srdci? Jak pochopit, že dřív úžasný člověk vás vymění za alkohol a kamarády?

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 09.02.18 17:19

@Rosalin88 No, pokud to souf rozhodne, tak budes muset. Nicmene bych si psala dny, kdy mel prijit a neprisel. A vyhruzne zpravy nebo telefony si ukladala, abys s tim pak u soudu mohla vyrukovat. Pokud se to zhorsi, tak ti asi nic jineho nezbyde v ramci zajisteni bezpecnosti dcery.

Vim, ze je to tezke se od nej oprostit, ale mysli na dceru. Ona potrebuje klid a bezpeci. Mozna lepsi, kdyz nechodi. Jestli byva casto opilej, tak je to o strach, sverit mu male dite.

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:20

Mělo být vybudují vztah, ne vynucují. T9

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:25

Chápu to dobře, že by si musel podat návrh na soud, aby mu rozšířili styk a já teda opět budu muset argumentovat tím vším okolo a tento kolotoč tak nikdy neskončí? ???? Je to jako nekonečný příběh. A ano bylo by lepší, kdyby nechodil vůbec a ne jednou za měsíc rozrypat rány ????

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 09.02.18 17:25
@Rosalin88 píše:
@drewlet ano láska je slepá a já sama bych si dala nejraději facku. Hlava má jasno, ale jak poručit srdci? Jak pochopit, že dřív úžasný člověk vás vymění za alkohol a kamarády?

Úplně normálně. Máš dítě, které je potřeba chránit. Jediné, co můžeš udělat je, vyjádřit mu podporu a říct, že mu pomůžeš, když bude potřebovat. Ale ne tím, že si ho teď nastěhuješ do bytu.

A lidi prostě alkoholu propadnou, a pokud se nechtějí jít léčit a nebo to sami řešit, tak s tím nikdo nic neudělá. :(

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 09.02.18 17:30
@Rosalin88 píše:
Chápu to dobře, že by si musel podat návrh na soud, aby mu rozšířili styk a já teda opět budu muset argumentovat tím vším okolo a tento kolotoč tak nikdy neskončí? ???? Je to jako nekonečný příběh. A ano bylo by lepší, kdyby nechodil vůbec a ne jednou za měsíc rozrypat rány ????

Jj, teď máte nějak uspořádané vztahy, předpokládám, že soudně. A pokud to budete chtít změnit, tak si musíte podat návrh. Jak ty, tak on. Pokud máte domluvené schůzky, tak fajn. Ale jindy ho řešit nemusíš. A pokud víš, že si bude chtít malou vzít, i když je opilej, tak zase můžeš k soudu ty a požadovat vycházky pod dozorem a nebo omezení styku úplně.

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:37

@P4ja a co dělat pokud máme domluveno, že přijde a on bez omluvy nedorazí? To budu takto věčně sedět doma a čekat, na jaře, v létě..?

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 09.02.18 17:41
@Rosalin88 píše:
@P4ja a co dělat pokud máme domluveno, že přijde a on bez omluvy nedorazí? To budu takto věčně sedět doma a čekat, na jaře, v létě..?

Myslím, že jediné, co je, tak si to opravdu psát, když nepřijde, a pak s tím argumentovat u soudu, že neplní stanovené dohody. Nevím, jak dlouho je potřeba na to, abys pak třeba mohla požadovat úplné zrušení a nebo omezení vycházek. Spíš se zeptej svého právníka.

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:42

@P4ja děkuji mnohokrát ????????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >