Jak to bude? Svátky s devítiměsíčním miminkem atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 16:55
Jak to bude ? Svátky atd..devítiměsíční miminko

Dobrý den,
Mám dceru 9 měsíců soudně ve své péči. Návštěvy otce po dohodě u nás, nebo do kočárku a až ji bude takto navštěvovat delší dobu, tak si ji může odvézt třeba k rodině. Otec odešel cca před pěti měsíci po velkých hadkách, když chodil každý den opilý. Lilinku za tu dobu viděl cca 5×, jinak na ohlášenou návštěvu nepřišel ani se neomluvil. Jen vždy vyhrožuje ( nejvíc o víkendu, když má silnou hladinku), že má právo takové a takové. Jak je to prosím např. s Vánoci? Platí, že mu ji musím ob rok dát i kdyz zájem očividně jinak nemá? 8o

Reakce:
 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 09.02.18 17:04

Pokud se nedomluvíte, tak záleží na tom, co rozhodne soud, a ten mu asi, za pár let, ob rok svátky přiklepne. Nicméně uvidíš, jak to bude, pokud má o ni největší zájem s několika promilema, spíš si myslím, že tě chce jeno nervovat, a opravdovej zájem nemá, a za chvíli se na ni vykašle úplně..pokud by přišel ožralej, tak mu ji samozřejmě nemusíš, ani nemůžeš dát.

 
Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:10

@slavuska1 To nervování se mu obrovský daří. Je to šílená situace. Já ho i přes to všechno stále miluji. Kdyby měl zájem a opravdu ji navštěvoval ať si vynucují vztah, tak samozřejmě nemám problém ani s tím ať ji vezme kam chce. Bohužel jsem již psychicky vyčerpáná a v hlavě tolik myšlenek co bude dál…děkuji :kytka:

 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 09.02.18 17:15

@Rosalin88 to mě mrzí :hug: ale nestojí ti za to, alkoholik, a ještě ti takhle schválně ubližuje..a až malá povyroste, tak tohle bude ubližovat i jí :( drž se, snad brzo bude líp :hug:

 
drewlet
Závislačka 4801 příspěvků 09.02.18 17:16

To nervování se mu obrovský daří. Je to šílená situace. Já ho i přes to všechno stále miluji. Kdyby měl zájem a opravdu ji navštěvoval ať si vynucují vztah,
:zed: :zed: :zed: holt prý láska je slepá :roll:

 
Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:18

@drewlet ano láska je slepá a já sama bych si dala nejraději facku. Hlava má jasno, ale jak poručit srdci? Jak pochopit, že dřív úžasný člověk vás vymění za alkohol a kamarády?

 
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6583 příspěvků 09.02.18 17:19

@Rosalin88 No, pokud to souf rozhodne, tak budes muset. Nicmene bych si psala dny, kdy mel prijit a neprisel. A vyhruzne zpravy nebo telefony si ukladala, abys s tim pak u soudu mohla vyrukovat. Pokud se to zhorsi, tak ti asi nic jineho nezbyde v ramci zajisteni bezpecnosti dcery.

Vim, ze je to tezke se od nej oprostit, ale mysli na dceru. Ona potrebuje klid a bezpeci. Mozna lepsi, kdyz nechodi. Jestli byva casto opilej, tak je to o strach, sverit mu male dite.

 
Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:20

Mělo být vybudují vztah, ne vynucují. T9

 
Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:25

Chápu to dobře, že by si musel podat návrh na soud, aby mu rozšířili styk a já teda opět budu muset argumentovat tím vším okolo a tento kolotoč tak nikdy neskončí? ???? Je to jako nekonečný příběh. A ano bylo by lepší, kdyby nechodil vůbec a ne jednou za měsíc rozrypat rány ????

 
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6583 příspěvků 09.02.18 17:25
@Rosalin88 píše:
@drewlet ano láska je slepá a já sama bych si dala nejraději facku. Hlava má jasno, ale jak poručit srdci? Jak pochopit, že dřív úžasný člověk vás vymění za alkohol a kamarády?

Úplně normálně. Máš dítě, které je potřeba chránit. Jediné, co můžeš udělat je, vyjádřit mu podporu a říct, že mu pomůžeš, když bude potřebovat. Ale ne tím, že si ho teď nastěhuješ do bytu.

A lidi prostě alkoholu propadnou, a pokud se nechtějí jít léčit a nebo to sami řešit, tak s tím nikdo nic neudělá. :(

 
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6583 příspěvků 09.02.18 17:30
@Rosalin88 píše:
Chápu to dobře, že by si musel podat návrh na soud, aby mu rozšířili styk a já teda opět budu muset argumentovat tím vším okolo a tento kolotoč tak nikdy neskončí? ???? Je to jako nekonečný příběh. A ano bylo by lepší, kdyby nechodil vůbec a ne jednou za měsíc rozrypat rány ????

Jj, teď máte nějak uspořádané vztahy, předpokládám, že soudně. A pokud to budete chtít změnit, tak si musíte podat návrh. Jak ty, tak on. Pokud máte domluvené schůzky, tak fajn. Ale jindy ho řešit nemusíš. A pokud víš, že si bude chtít malou vzít, i když je opilej, tak zase můžeš k soudu ty a požadovat vycházky pod dozorem a nebo omezení styku úplně.

 
Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:37

@P4ja a co dělat pokud máme domluveno, že přijde a on bez omluvy nedorazí? To budu takto věčně sedět doma a čekat, na jaře, v létě..?

 
Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6583 příspěvků 09.02.18 17:41
@Rosalin88 píše:
@P4ja a co dělat pokud máme domluveno, že přijde a on bez omluvy nedorazí? To budu takto věčně sedět doma a čekat, na jaře, v létě..?

Myslím, že jediné, co je, tak si to opravdu psát, když nepřijde, a pak s tím argumentovat u soudu, že neplní stanovené dohody. Nevím, jak dlouho je potřeba na to, abys pak třeba mohla požadovat úplné zrušení a nebo omezení vycházek. Spíš se zeptej svého právníka.

 
Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 17:42

@P4ja děkuji mnohokrát ????????

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >