Jak to chodí na ubytovně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 21:21
Jak to chodí na ubytovně?

Chtěla bych vás požádat o zkušenosti jak to v takových zařízení chodi. Budu ráda za všechno…

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4318 příspěvků 26.12.18 21:42

Ja byla nedavno uklizet na dvou ubytovnach, koupelny wc chodby. Jedna byla zbesila, nahlasila jsem na firme ze uz me tam nedostanou. Nepredstavitelnej humus. Kolegyne se tamtez při úklidu pozvracela. Ale mela to horsi nez ja. Druha Ubytovna jakz takz ale to asi obecne nejsou vlidna mista. Bydli tam hlavne ukrajinci a sociálně slabsi.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 26.12.18 21:43

Fuj. Nikdy bych tam nešla, radši spolubydlení. Kamarádka takhle bydlela a hnus - smrad, špína, věčně někdo opilý. Další kamarádka bydlí na jedné z těch lepších, kde má byteček jen pro sebe a mají tam štěnice v celém baráku. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 21:46

Mám z toho trochu obavy protože mě to na pár chvil čeká. Nejvíce mě děsí to soc.zarizeni pro všechny. Ale tak snad přežít se to dá
Děkuji vám vím že to není žádná asi sranda tam

Tarjei
Závislačka 4318 příspěvků 26.12.18 21:52

Na ty lepší ubytovně jsem jeden zachod myla tak, ze jsem ho zlila savem a vydrbala wc stetkou ptz ani v tlustejch rukavicích se mi na to nechtelo hadrem sáhnout. Nesedla bych si tam na prkýnko a to tam je každej den jina uklizecka, ja byla mimořádně jen. Sprchy vcelku ok no…jo a jedno umyvadlo asi od ho.vna nebo poblity..nemas jinou možnost???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 22:30

Cca na měsíc to musíme s přítelem dat vzhledem k přestěhování přes půl republiky nez se rozhlednem po bytech atd..
Bože to je síla ale našla jsem i nake kde jsou zachod a sprcha na pokoji. Ono dopředu se tam toho moc zamluvit neda..

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32546 příspěvků 27.12.18 10:15

zakladatelko ono taky záleží v jakém městě a jaká ubytovna .Není ubytovna jako ubytovna.

NInaL.
Kecalka 156 příspěvků 27.12.18 16:50

Neda se po bytech rozhlednout na dalku, domluvit prohlidky na jeden dva konkretni dny? Jednu noc prespat nekde v penzionu. Kyvnout na byt a nez je uvolnen jit bydlet, kde bydlis ted, nebo k pribuznym treba.

Bledulicka
Stálice 74 příspěvků 03.01.19 18:35
Pomoc

Ahoj nevim kam se stehujete ale znam most a okoli

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >