Jak to chodí s doporučeným balíčkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:53
Jak to chodí s doporučeným balíčkem ?

Ahoj zajímalo by mě jak to má teď pošta s doručováním doporučených balíčků. Dřív když jsem si něco objednala vždycky jsem postackam podepisovala ten papír o převzetí a když mě nezastihli tak ho nechaly ve schránce a já si pak balíček vyzvedla na poště. Teď ale posledně jsem si zase objednávala a jeden balíček byl ve schránce, bylo mi divné že teda teď nechtějí ten podpis, ale neřešila jsem to. Jenže teď jsem mi přišel celkem velký balík a oni mi ho nechali jen tak položený před vchodem což mě docela naštvalo protože někdo může projít a klidně ho vzít. Tak mě zajímá jak to chodí u ostatních, popřípadě jestli v tom má pošta nějaké změny.

Reakce:
Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:56

No rekla bych,ze bud balicek nebyl doporuceny a nebo to postacka podepsala za Tebe :nevim:

dedrichov
Závislačka 3435 příspěvků 24.09.18 20:58

Jsi si jistá, že to bylo od české pošty a ne jiného dopravce? Jinak záleží na dispozici od odesílatele, určité zásilky lze vložit do schránky nebo je může převzít někdo v domácnosti (popř. soused), ale nechat „válet“ by se nikde neměly.

VeHE
Závislačka 4218 příspěvků 3 inzeráty 24.09.18 21:20

Občas to dělají :? Kamarádce nechali takto u dveří ležet poukaz na peníze, mě balíček, který se nevlezl do schránky a navíc zmoknul…a to jestě bylo na balíčku vzkaz že to podepsala :roll: Od té doby se to nestalo,jinak bych si šla stěžovat na místní poštu.

P4ja
Echt Kelišová 9421 příspěvků 24.09.18 21:30

MAjí málo lidí a ti, kteří tam zůstali na to většinou dlabou. Ale mně to takhle udělal řidič PPL a to jsem ještě ráno extra volala na zákaznickou linku, aby balík nechali na Parcel shopu a ne u nás.

lucynka25
Echt Kelišová 9684 příspěvků 24.09.18 21:46

U nas to je tak,ze kdyz se vejde do schranky,hodi mi ho tam,nebo na me zazvoni a poda z ruky do ruky /bez podpisu/ a kdyz musim pro to na postu,tak chteji podpis a daji to jen me..tak si vyber :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama