Jak to chodí s doporučeným balíčkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:53
Jak to chodí s doporučeným balíčkem ?

Ahoj zajímalo by mě jak to má teď pošta s doručováním doporučených balíčků. Dřív když jsem si něco objednala vždycky jsem postackam podepisovala ten papír o převzetí a když mě nezastihli tak ho nechaly ve schránce a já si pak balíček vyzvedla na poště. Teď ale posledně jsem si zase objednávala a jeden balíček byl ve schránce, bylo mi divné že teda teď nechtějí ten podpis, ale neřešila jsem to. Jenže teď jsem mi přišel celkem velký balík a oni mi ho nechali jen tak položený před vchodem což mě docela naštvalo protože někdo může projít a klidně ho vzít. Tak mě zajímá jak to chodí u ostatních, popřípadě jestli v tom má pošta nějaké změny.

Reakce:

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 20:56

No rekla bych,ze bud balicek nebyl doporuceny a nebo to postacka podepsala za Tebe :nevim:

dedrichov
Závislačka 2967 příspěvků 24.09.18 20:58

Jsi si jistá, že to bylo od české pošty a ne jiného dopravce? Jinak záleží na dispozici od odesílatele, určité zásilky lze vložit do schránky nebo je může převzít někdo v domácnosti (popř. soused), ale nechat „válet“ by se nikde neměly.

VeHE
Závislačka 4137 příspěvků 24.09.18 21:20

Občas to dělají :? Kamarádce nechali takto u dveří ležet poukaz na peníze, mě balíček, který se nevlezl do schránky a navíc zmoknul…a to jestě bylo na balíčku vzkaz že to podepsala :roll: Od té doby se to nestalo,jinak bych si šla stěžovat na místní poštu.

P4ja
Kelišová 6586 příspěvků 24.09.18 21:30

MAjí málo lidí a ti, kteří tam zůstali na to většinou dlabou. Ale mně to takhle udělal řidič PPL a to jsem ještě ráno extra volala na zákaznickou linku, aby balík nechali na Parcel shopu a ne u nás.

lucynka25
Echt Kelišová 7885 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 21:46

U nas to je tak,ze kdyz se vejde do schranky,hodi mi ho tam,nebo na me zazvoni a poda z ruky do ruky /bez podpisu/ a kdyz musim pro to na postu,tak chteji podpis a daji to jen me..tak si vyber :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >