Dohlíží u vás učitelky ve školce, co mají děti na sobě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 24.09.14 19:50
jak to chodi u vas ve skolce

Dnes bylo relativne hezky, ale vcera a predvcirem byla zima a foukalo. Ucitelka sama byla v zimni bunde a deti nechala litat jen v trickach. Kluk ma ve skolce mikinku a bundu na ven. Ale behal jen v takovem tenkem tricku co v nem prisel do skolky. Ma ucitelka dohlidnout na to,, co ma dite ve skrince a jak je obleceno, nebo mu mam kazdej den chystat obleceni ve kterem ten den pujde ven? Tet uz mi lezi s horeckou. Nechci delat ve skolce hned dusno, tak by me zajimalo jak to funguje u vas. Dohlizi se u vas co maji deti na sobe?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
viky23
Neúnavná pisatelka 16737 příspěvků 24.09.14 19:54

U nas byli dnes taky decka na dvorku, tak jsem se desila jak mi mala pribehne ale oblikly ju, mela mikynu i bundu :palec: ufff :mrgreen:

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 24.09.14 19:54

Tak to by teda dohlédnout měla, nebylo počasí na tričko, byť bylo hezky, já bych se teda ozvala

BohunkaP
Extra třída :D 14970 příspěvků 24.09.14 19:55

U nás mají děti zvlášť oblečení na ven - pokud chtějí.

Pokud nic zvláštního na ven nemají, obléknou se do toho, v čem do školky přišly.

Je ale samozřejmost, že když je chladno, učitelka dohlédne, aby měly mikinu všechny - nenechá jedno dítě běhat bez ní… v případě, že by někdo v šatně na věšáku vůbec žádnou neměl, půjčila by mu něco od někoho jiného.

Halamka
Závislačka 3933 příspěvků 24.09.14 19:58

Dceru už mám ve škole, ale u nás tedy učitelky děti vždycky okoukly a spíš je nechali obléknout s tím, že si mohou venku odložit. Zvlášť dohlíželi na děti, které byli ve školce nové.
Teď je to počasí strašně zrádné-sluníčko vykoukne, dítě lítá, zpotí se a vzápětí ho ofoukne studený vítr a je vymalováno.¨
Normálně bych se zeptala učitelky ve třídě, jak to chodí a kdyžtak ji poprosila, jestli by mohla z kraje dohlédnout, než si syn zvykne… Oni děti taky moc asi nesledují jak je venku, když tam jdou. To by jim měly učitelky říct.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15224 příspěvků 24.09.14 20:00

Já dostala spuca, že jsem zapomněla dovalit do školky čepici… u nás tedy hlídají. Dohlížejí na obě moje děti a v předchozí školce hlídali také, aby nelítali děti moc nalehko, nebo v případě horkého počasí se nenabalili jak na sibiř. Takže já bych ve školce určitě po uzdravení poprosila, zda by učitelky mohli na kluka dohlédnout, protože on ještě neodhadne, v čem vyběhne ven (ve třídě teplo, tak jak to dítě má tušit, že venku je kosa…).

Jo a mám předškoláka a ani on si nemůže chodit jak se mu zachce.

lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 24.09.14 20:01

U nás mají děti oblečení na ven v určené části skříňky. Dneska kluk venku lítal v mikině. Bundu měl odloženou na lavičce - bylo docela teplo. Dostal i čepici, kterou měl ráno na cestu :-D

missah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 20:03

U nás jako u vás. Holce budo teprve 3. Sama se oblekne, ale neodhadne co. Takže ji ani neřeknou, ať si juneu vezme. A ani náhodou ji neoblíknou. Teď bude třídní schůzka, tak to připomenu. Rýmu mi ale hlasí hned ve dveřích.

Příspěvek upraven 24.09.14 v 20:08

E.K.L.
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 24.09.14 20:05

U nás dohlíží a vždy dětem řeknou, co si mají obléci, jestli jen mikinu, nebo i bundu atd. A zkontrolují, starší děti třeba dohlédnou na mladší. Jen jednou se mi stalo, že šla dcerka v zimě bez čepice, přehlédnutí se stane, nasadila si kapuci. I já, když jsem učila ve školce, jsem vždy dohlížela, dělám to i teď ve školní družině, i když tam jsou větší děti, některé na sebe hodí jen triko a myslí si, že jsou vybaveni na „podzimní“ pobyt venku. :mrgreen: Na tvém místě bych se ozvala, tohle by se mi nelíbilo.

danali
Kelišová 7285 příspěvků 24.09.14 20:06

Dohlížejí na to učitelky, mají sice děti mít oblečení na ven dole ve skříňce, takže tam dávám raději fakt všechno i bundu a mikinu a čepici, ale učitelka říkala že když vycházejí ze dveří že je kontroluje co mají na sobě, případně ještě rychle vrací se dooblíknout.

lecijasek
Závislačka 3975 příspěvků 24.09.14 20:08

Dcera mi říkala, že jim učitelka říká, co si mají vzít. Jestli jen triko nebo i mikinu, případně i bundu/vestu. Včera i dneska dcera bundu měla.

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 24.09.14 20:10

Ma tam teplejsi teplaky na venek na prevleceni, k tomu teplou mikynku a jeste navic bundu. Kdyz bylo chladno, tak byl jen v tenkym tricku a v teplejch teplakach. Dnes pro zmenu kdy by mu stacila jen ta tepla mikynka, tak na sobe mel i tu bundu a cepici. tu beru, ma hlavu ostrihanou dohola, ale nechapu ucitelcin zpusob oblikani. Zitra s ni teda skusim promluvit. V tom ze mam kluka doma neni problem, ale do skolky chodi rad a aby byl 3 dny ve skolce a pak mi tyden doma marodil, to se mi moc nelibi

Aureliana
Kecalka 441 příspěvků 24.09.14 20:11

Asi chtějí hlídat míň dětí…
Nevím co je na tom pravdy, ale sousedka mi říkala, že u nich ve školce, když daly děti spát, tak otevíraly okna…v zimě!!!

To je to první co má učitelka hlídat, když jdou ven!! A ona měla bundu?!?! To je vrchol

Aspera
Generální žvanilka 21750 příspěvků 24.09.14 20:17

Já zatím děti ve školce nemám, ale učím na druhé stupni a dohlížím i na ně, když jdeme ven, jestli mají bundu atd.

@Aureliana a co je na větrání špatného? Jestli otevřou na 5 minut, aby se jim vyměnil vzduch tak jediné dobře.

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 24.09.14 20:19

Dekuju za reakce, me zajimalo jak to kde chodi, nez to zacnu resit. Jestli by na to mela ucitelka dohlidnout, nebo to mam hlidat ja. Coz moc nejde. Kdyz vedu kluka na pul sedmou do skolky, tak je kosa a za 2 hodiny muze byt uplne jinak. Diky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >