Jak to chodí v porodnici, když nebudu kojit??

Anonymní
17.7.20 22:51

Jak to chodí v porodnici když nebudu kojit??

Dobrý den, prosím vás mám takový problém beru nějaké léky které bohužel nemohu vysadit a díky nim mi doktor řekl že nemohu kojit… Tak by mě zajímalo jak to pak chodí v porodnici?? Vezmu si sebou svoje mlíčko?? Nebo to tam je?? Vůbec nevím jak to v takovým případě chodí… Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4691
17.7.20 23:02

Nejlépe se zeptat jich..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13552
17.7.20 23:09

Zeptej se v porodnici kde chceš rodit, u nás dávají vše jejich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
17.7.20 23:14

Myslim, ze na prikrmy tam maji určitě nějaká hygienická pravidla, takže bych rekla, ze dostaneš od nich, nedovedu si to predstavit jinak, ale zeptej se přímo v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9364
17.7.20 23:18

Myslím, že budeš mít jejich. Ani když je člověk na hospitalizaci s míčem, tak nemůže mít svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26655
17.7.20 23:25

Informovala bych se přímo v porodnici. Když jsem byla já (to už je dávno), tak tam jedna maminka měla svoje, protože nechtěla Nutrilon HA, co tam dávali všem miminum. Měla domluveno, že jí dávali jen vodu.

@Tarinka my mohli mít při hospitalizaci svoje, syn měl HiPP, co neměli v nabídce. Ale musela jsem odevzdat při příjmu, dělali nám ho v kuchyňce a nosili ( je to 4 roky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
17.7.20 23:44

Nám dělaly, nosily a meli vic druhů, ikdyž jsem byla s dcerou v 2 týdnech na pozorování… Řekli, co a jak… V porodnici jsem jen prikrmovala ze stříkačky, v nemocnici pak měli takové ty skleněné lahvičky… Co jsem pochopila mají víc druhů UM, určitě nutrilon hipp a i nějaké HA mléka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6223
18.7.20 10:01

Já jsem u prvního v porodnici nekojila vůbec, vůbec mi to nešlo, rozkojila jsem se až doma. Malý byl plně na UM v porodnici a vše mi dali oni. Doma jsem pak začala kojit. Před 7 lety ve Slaném. Nyní budu rodit znova v říjnu a jinde. Tak uvidíme. Třeba mi kojení půjde hned, pokud ne, doufám, že s UM zas nebude problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama