Reklama

Jak to chodí v psychiatrických léčebnách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 11:39
Jak to chodí v psychiatrických léčebnách

Zdravím. Předem se chci omluvit za tak zvláštní otázku, ale nikde jsem o tom nic podrobnějšího nenašla. Chtěla bych se tedy zeptat, jak to chodí v psychiatrických léčebnách. Je tam pro děti a mladistvé vyučovácí program? Mohli byste prosím, ti co tam byli, popsat váš den tam? A dá se tam dostat s úzkostmi?
Předem mooc děkuji za odpovědi, je mi 15 a hodně mě to zajímá

Reklama

Reakce:

NikčaTrub
Stálice 53 příspěvků 28.09.18 12:06

byla jsem před 10 . lety v DPL Louny, jsou tam rozdělená oddělení, na holky a kluky, ty mají šanci se potkat vlastně jen na společných výletech, nebo při jídle. byly jsme rozděleni do skupin podle pokojů a věku, většinou tak 6-8 lidí.Ráno se vstalo, šlo se cvičit , my cvičily jogu, pak se šlo na snídaní a po snídani do školy, škola byla v jiném křídle stejné budovy, 1-9 ročník, učilo se jen do oběda, potom oběd, polední klid, potom většinou nějaký aktivity venku, svačina, nějaký aktivity na oddělení , večeřě , večerka. je to Vlastně takovej letní tábor v nemocničním prostředí, občas se jede někam na výlet, nebo do města do kavárny, jsou zakázaný mobily , pc, ntb atd , a když přijedeš prohlédnou ti věci a seberou to co jim přijde nebezpečný, nesmíš mít ani žiletku na běžnou údržbu, protože kromě normálních dětí, který mají třeba jen špatnou rodinnou atmosféru doma jsou tam i takové, které se pikusily sáhnout si na život atd. Je to spíš zařízení, pro děti, který neměli moc štěstí, nemusíš se bát, úplný magory zavírají jinam :)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 28.09.18 12:10

Já bych jen dodala, že v rozmezí od 15 do 18 je docela problém dítko umístit. Protože to není ani dítě ani dospělý. Zkušenost z okolí.

vokishka
Extra třída :D 12576 příspěvků 28.09.18 12:37

Řekla bych,že po ukončení zakladky tam vyučovani nebude, nedokážu si představit,jak by to dělali,když někdo je na učňáku,jiný na gymplu.

vaks
Kecalka 184 příspěvků 28.09.18 21:50

U nás přijímáme pacienty s dovršením 17let,nejsme specializované sředisko pro mladistvé a vyučování zde nevedeme..denní režim:budíček,kon­diční cvičení,snída­ně,léky.vizity,díl­ničky,psycholo­gické skupiny+indivi­duály,oběd,lé­ky,polední klid,relaxační cvičení,dílnič­ky,psychlogic­ké cvičení+indivi­duály,volný program-vycházky,veče­ře,léky,večer­ka(vše jde po sobě v časovém rozmezí 6:30-22:00)..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >