Jak to děláte s dětmi venku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 12:00
Jak to děláte s dětmi venku?

Ahoj, jdu si trochu postěžovat. Malé bude 8.měsíců, dříve mi přesden doma nechtěla spát, takže denně dopo i odpo s kočárem venku. Teď spí dopo tam 30 min doma a odpo jdeme ven, tam spí tak kolem hoďky. Jenže problém nastává když se vzbudí, začne většinou šíleně ječet a já s ní skoro utíkám přes město domů, vynervovaná. Chodíme 4 kamarádky a jejich děti po probuzení v pohodě, posadí se, pozorují svět, smějí se. My řveme. Když jí necham ležet nebo jí posadím nebo jí strčím hračku do ruky, tak řve a řve. Takže já se musím trhnout a běžet domů. Doma pak celkem klid. Včera jsem šla domů ale už s pláčem. Proč se jí pořád něco nelíbí? Co dělám špatně? Za 2 měsíce jedeme po na dovču do hor a mně se tam nechce, protože vím, že bude pořád jen řvát. Nikam s ní nebudu moct. :-( Ach jo…Za co?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terulína
Neúnavná pisatelka 16657 příspěvků 25.04.18 12:02

Pořiď si nosítko. Jen to jen období, to přejde. TAky jsem jednu dobu jen nosila a pak vzala na milost kočár.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32942 příspěvků 25.04.18 12:03

A řve i když ji máš venku vyndanou z kočárku? Já tedy dítě neucila spát v kočárku… Na procházky jsme chodili po spaní

smudlinky
Závislačka 2578 příspěvků 351 inzerátů 25.04.18 12:07

Je to o dětech, moje děti spaly hlavně doma v postýlce, v kočáře vyjímečně- pokud nebyly malinké. Ještě dneska když se 3 letý vzbudí je často protivný- má hlad, žízeň a zatím to nedokáže hned specifikovat, tak je protivný a brečí

rena621
Ukecaná baba ;) 1285 příspěvků 25.04.18 12:08
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si trochu postěžovat. Malé bude 8.měsíců, dříve mi přesden doma nechtěla spát, takže denně dopo i odpo s kočárem venku. Teď spí dopo tam 30 min doma a odpo jdeme ven, tam spí tak kolem hoďky. Jenže problém nastává když se vzbudí, začne většinou šíleně ječet a já s ní skoro utíkám přes město domů, vynervovaná. Chodíme 4 kamarádky a jejich děti po probuzení v pohodě, posadí se, pozorují svět, smějí se. My řveme. Když jí necham ležet nebo jí posadím nebo jí strčím hračku do ruky, tak řve a řve. Takže já se musím trhnout a běžet domů. Doma pak celkem klid. Včera jsem šla domů ale už s pláčem. Proč se jí pořád něco nelíbí? Co dělám špatně? Za 2 měsíce jedeme po na dovču do hor a mně se tam nechce, protože vím, že bude pořád jen řvát. Nikam s ní nebudu moct. :-( Ach jo…Za co?

Moje taky řvala a co mi pomohlo že jsem měla jídlo sebou. když jedla tak byl klid. Kytičky vždy chtěla držet. když došlo jídlo držela kytičky a byl klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 12:08
@terulína píše:
Pořiď si nosítko. Jen to jen období, to přejde. TAky jsem jednu dobu jen nosila a pak vzala na milost kočár.

A jaké nosítko? Já mám doma takové to obyčejné, jenže mi v tom nechce být, asi jak jí visí nohy dolů, tak jí to přijemné není.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 25.04.18 12:11

No a co konkrétně ji vadí nevíš :) co plínka? hlad? není přetažená, když jde spát? co ji posadit do kočárku pěkně na ni mluvit a dát ji třeba do ruky žužlat rohlík, nebo dlouhý piškot :) Nebo vyndat, ponosit, ukázat „aaahoooooj, podíveeeej, kde to jsmeeee“ já tak mluvím na malého (11měs) když se vyspí :D

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 25.04.18 12:12
@Anonymní píše:
A jaké nosítko? Já mám doma takové to obyčejné, jenže mi v tom nechce být, asi jak jí visí nohy dolů, tak jí to přijemné není.

No, určitě ji ve „visítku“ dobře není, tobě by taky nebylo, kdyby tě někdo držel jen za rozkrok :roll: Manduca, kibi, nebo ergo baby.. nebo šátky.. je toho spoustu.. Jen to visítko pyty vytěp, nebo ho někomu daruj na panenku 8)

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 25.04.18 12:14

Presne, jidlo, piti s sebou, strcit popripade do manducy…pokud se ji libi na zemi, smerovala bych solidarni kamaradky nekam ke hristi, kde si muze mala po probuzeni polezt, posedet, skubat travu…Me ted holka jeci 2 dny, nezabira nic a me brzy odvezou :cert: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 12:17
@Andrea.Tom píše:
No a co konkrétně ji vadí nevíš :) co plínka? hlad? není přetažená, když jde spát? co ji posadit do kočárku pěkně na ni mluvit a dát ji třeba do ruky žužlat rohlík, nebo dlouhý piškot :) Nebo vyndat, ponosit, ukázat „aaahoooooj, podíveeeej, kde to jsmeeee“ já tak mluvím na malého (11měs) když se vyspí :D

Nebo je možný, že jsem vystreslá matka, která má první dítě? Chjo, jsem z toho na nervy, když pláče. Rohlík se jí bojím dát, že se mi začne dusit. Kucká se i z čaje. Na to ergo nosítko se zkusím mrknout. A všem dětem se v nosítku líbí?

stinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 25.04.18 12:21

A nemá hlad a žízeň? Nosítko v tomto věku začínat, no nevím, už je asi dost těžká
já jsem malé v tomto věku po probuzení dala vždycky láhev s UM a třeba křupky, dětské sušenky a tak a byla spokojená

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 25.04.18 12:22
@Anonymní píše:
Nebo je možný, že jsem vystreslá matka, která má první dítě? Chjo, jsem z toho na nervy, když pláče. Rohlík se jí bojím dát, že se mi začne dusit. Kucká se i z čaje. Na to ergo nosítko se zkusím mrknout. A všem dětem se v nosítku líbí?

no myslím si, že je to s každým dítětem jiné :) mám děti dvě a jeden tam nechtěl být ani za nic a druhý to toleruje.. takže musíš zkusit a uvidíš :) My pak to nosítko využili potom až později, když jsme chodili s děckama na houby :D to se hodilo :D

Normálně bych dala půlku rohlíku nebo ten dlouhý piškot, nebo takové ty „hovínka“ z té pěny.. ať si žužlá.. Zkus jednou hned neutíkat domu a nebýt vyplašená že brečí, ale zkus tu situaci nějak zvládnout tam na místě, abys hned nemusela šupajdit dom. :) Třeba přijdeš na to, co zabírá zrovna na něj :) Když s ním hend poběžíš domů a nic nezkusíš, taks e to nikdy nedovíš :)

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 25.04.18 12:23
@Anonymní píše:
Nebo je možný, že jsem vystreslá matka, která má první dítě? Chjo, jsem z toho na nervy, když pláče. Rohlík se jí bojím dát, že se mi začne dusit. Kucká se i z čaje. Na to ergo nosítko se zkusím mrknout. A všem dětem se v nosítku líbí?

Ne, nelibi, to si nedelej iluze. Spis si ho prvni pujc, nez ho koupis za tisice a pak ti bude ditko rvat i v nem. Mluvim z vlastni zkusenosti.
A nebud nestastna z toho, ze breci. To prejde :kytka:.

murry
Závislačka 3002 příspěvků 25.04.18 12:26

Noitko taky doporucuji… ALE je teplo a ta bych zacala klasiku = prebalit nakrmit a zaujmout ;)

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 25.04.18 12:30

Starší po probuzení řval, jakoby ho na nože brali a vydržel fakt dlouho…Starší i mladší v kočárku spávali krásně, velká výhoda byla, že nepotřebovali skoro vůbec uvozit. Kočár jsem zaparkovala před barák (RD) a spalo se. Ale nějaké projížďky ihned po probuzení neexistovali, okamžitě ven z kočáru. Vlastně vůbec nesnášeli procházky v bdělém stavu. Max. do obchodu a zpět.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >