Jak to děláte s větráním u dětí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rezii
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 13.06.19 21:31
Jak to děláte s větráním u dětí

Ahoj, jednoduchý dotaz. Zase přišla vedra, kdy mají děti v pokojích celý den stažené předokenní rolety a i tak 27 stupňů. Takže jediný způsob, jak jim tam udělat na noc rozumně, je větrat okny dokořán po jejich usnutí. žádná pěticentimetrová škvíra vyklápěčky ani dětské pojistky nic fakt neřeší. Okna musí být dokořán než jdeme s manželem spát, alespoň dvě hodiny v kuse, pak to spadne třeba aspoň o rozumné dva stupně. Otvíráme až když spí, jenže malej už umí z postýlky vylézt a dcera jednou kdysi dávno byla náměsíčná a občas když chodí čurat, ví o sobě tak napůl. Takže mám strach, že se vzbudí a vypadnou. Tak odtahuju nábytek od oken, brousím pořád kolem, naslouchám, i bych snad v tom pokoji nejradši seděla ale rozdvojit do dvou pokojů se neumím…taky bych už chtěla klidný večer, kdy si s manželem pustíme film a nebudu furt brousit a naslouchat jestli se něco nehýbe, jenže to by tam těch 27 zůstalo a děti by se mi celou noc budily zpocený s řevem, to už je taky vyzkoušené. Na klimošku do obou pokojů teď nemáme:( jak to řešíte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8709 příspěvků 13.06.19 21:33

Pořídila bych tam nějakou zábranu nebo bych tam něco strčila před okno, aby po tom nemohly kdyžtak vylézt.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 13.06.19 21:35

Normalne vyvetram nez jde spat, popr. necham otevreny dvere vedle do loznice aby tam nebyla zavrena… no a s tema oknama kdyztak kup kliky se zamkem na okna :nevim:

Aspera
Generální žvanilka 22017 příspěvků 13.06.19 21:39

My máme všude sítě do oken.

carola
Echt Kelišová 7531 příspěvků 13.06.19 21:48
@Rezii píše:
Ahoj, jednoduchý dotaz. Zase přišla vedra, kdy mají děti v pokojích celý den stažené předokenní rolety a i tak 27 stupňů. Takže jediný způsob, jak jim tam udělat na noc rozumně, je větrat okny dokořán po jejich usnutí. žádná pěticentimetrová škvíra vyklápěčky ani dětské pojistky nic fakt neřeší. Okna musí být dokořán než jdeme s manželem spát, alespoň dvě hodiny v kuse, pak to spadne třeba aspoň o rozumné dva stupně. Otvíráme až když spí, jenže malej už umí z postýlky vylézt a dcera jednou kdysi dávno byla náměsíčná a občas když chodí čurat, ví o sobě tak napůl. Takže mám strach, že se vzbudí a vypadnou. Tak odtahuju nábytek od oken, brousím pořád kolem, naslouchám, i bych snad v tom pokoji nejradši seděla ale rozdvojit do dvou pokojů se neumím…taky bych už chtěla klidný večer, kdy si s manželem pustíme film a nebudu furt brousit a naslouchat jestli se něco nehýbe, jenže to by tam těch 27 zůstalo a děti by se mi celou noc budily zpocený s řevem, to už je taky vyzkoušené. Na klimošku do obou pokojů teď nemáme:( jak to řešíte vy?

My máme celou noc otevřenou ventilačku.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 13.06.19 21:49

Chuvicky?

Ennny
Závislačka 3734 příspěvků 13.06.19 21:50

Máme všude síťky to jen tak neprorazí

Rezii
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 13.06.19 21:58
@Ennny píše:

Síťky jsou v plánu, ale právě se jich spíš bojím, aby jakoby nedaly falešný pocit bezpečí, že tam něco je, a nesvadelo to je klasickému opření oběma rukama.. myslíte že dítě ty síťky udrží? Zámky na kliky máme, ale v téhle situaci nepomohou, řeším okno otevřené. Vyklapecka celou noc nejde, ve fázích lehčího spaní je budí sousedovic čokl…tak snad opravdu ty síťky…

Stevia
Závislačka 3727 příspěvků 13.06.19 21:59
@Ennny píše:

No tak tomu bych nevěřila, síťku by prorazil i můj kocour kdyby se víc opřel…
@Rezii dávala jsem před lety namočené vyzdimane plenky (hadrove) když trošku fouklo tak se velmi jemně vzduch chladil…
Co vetrak? Dat nekam kde by na děti netahlo…

Renca8
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 13.06.19 22:05

Site mame taky a rozhodne bych na ne nespolehala

Ennny
Závislačka 3734 příspěvků 13.06.19 22:13

Je fakt že bydlíme v přízemí v patře bych asi taky měla strach…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 22:15

Celou noc ventilačky, všude, dokořán nemůžeme mít jsme v přízemí a ještě by nám sem mohl někdo vlézt a malá spí jen v tilku a kalhotkách, pohoda, milujeme „horuce dni“ :D

mgdln
Závislačka 4701 příspěvků 13.06.19 22:17

@Aspera Záchytné sítě nebo proti komárům?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19408 příspěvků 13.06.19 22:19
@Aspera píše:
My máme všude sítě do oken.

tak zrovna sítě do oken (proti hmyzu) případnému vypadnutí dítěte nezabrání :think: Drží tam jen zlehka,, kdysi mi do ní strčil malý syn, vypadla ze 4. poschodí ;) Jeho jsem udržela v náručí, ale byl to šok :cert:
K otázce - máme otevřené ventilačky všude, máme více oken v místnostech a ventilačky jsou velké (celá délka okna).

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19408 příspěvků 13.06.19 22:22
@Ennny píše:

prorazí, věř mi :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama