Reklama

Jak to funguje pro žádosti o úvěr u Home Creditu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Solni
Stálice 73 příspěvků 05.10.18 15:52
Jak to funguje pro zadosti o uver u Home Creditu ?

Ahoj, prosim o zkusenost, Jak vse probihalo (zadost on-line ci telefonicky?)
 Diky

Reklama

Reakce:

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 20:23

Online si to vypises a kdyz to schvali tak ti zavolaji a nadiktujes jim co budou chtit vedet. Ale popravde jsem rada ze uz jsem se pujcky u hc zbavila za 100 tis chteli nazpatky 250 tis.

blondbae
Stálice 61 příspěvků 06.10.18 11:06

no jezis to je snad nejhorsi spolecnost u ktery si muzes pujcku vzit.. zvaz to, neznam nikoho kdo by si u nich pujcil a ani nechci. tyhle lidi zajimaji jen penize a preplatis strasne moc, za ti to nestoji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >