Jak to hodit za hlavu?

Anonymní
29.6.20 18:43

Jak to hodit za hlavu?

Na Silvestra jsem prožila románek s jedním mužem. Celý leden jsme se scházeli (spali spolu), až jsme spolu skončili a aktuálně je to můj přítel. Někdy v dubnu jsem zjistila, že přítel v lednu - tedy v období, kdy jsme spolu jen spali, spal s jeho spolupracovnicí, které mimo jiné říkal, že má známost (mě), a že je do mě zamilovaný. Byli prý oba opilí a bál se mi to říct hned po tom, protože měl strach, že o mně přijde a dodnes toho lituje. Zamrzelo mě to, ale říkala jsem si, že v té době jsme spolu ještě nechodili, takže mi v podstatě může být jedno, co, kde a s kým dělal. Taky jsem to tak vzala, ale asi mě to čím dál tím víc tíží i z důvodu, že vím, že byl do mě už v té době zamilovaný, já do něj taky a udělal něco takového…

Jenže zhruba dva týdny zpátky přišel přítel z práce a říká mi: „Si představ, Lucie mi dneska říká: Ty jo, jsem normálně zapomněla, že jsme spolu něco měli.“ V ten moment by se ve mně krve dořezal. V duchu mi jen probleskla myšlenka typu: tak asi nezapomněla, když to musíš vytahovat… a hlavně nechápu, co čekala za reakci od přítele. Od té doby mám na tu ženskou averzi. Jen ji vidím a dělá se mi ouzko. Když na přítele jen sáhne (třeba ho jen plácne po zádech), tak mám největší chuť vraždit…

S přítelem jsem o těhle mých pocitech mluvila, řekl mi, že se vůbec nemusím bát, že ona není vůbec žádná konkurence, že absolutně neví, proč se s ní vyspal, a kdyby to mohl vzít zpět, udělá to hned; jen chce být ke mně upřímný. Samozřejmě si toho vážím, ale jsem to já, kdo se trápí…

Poraďte, jak to hodit za hlavu a neřešit to? :roll: Slova v té době jste spolu nechodili, takže to neber jako podvod mi už vůbec nepomáhají.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20821
29.6.20 18:49

Hod to za hlavu usilovnym autotreninkem. Jakmile se ti sevre hrdlo, okamzite bez neco delat nebo se do neceho zajimaveho zacti apod. Drzim palce, stoji to za to, prece si tim nenechas zkazit bezvadny vztah :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5021
29.6.20 18:58

Já moc nechápu proč ti to vůbec říkal, je jedno, že jste spolu jenom spali.. Každopádně chápu, že tě to štve, ale ta kolegyně musí být trochu blbá ne, hláška že skoro zapomela, že spolu měli je opravdu top :lol: Přítel má pravdu, pro tebe není konkurence, je s tebou ne s ní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
29.6.20 19:00

Jak to hodit za hlavu ti bohužel neporadím, protože stát se to mě, mám úplně stejne pocity a tu ruku bych ji urazila.. prostě mu budeš muset věřit a připomínat si, že si vybral tebe a ona je jen omyl. A nechápu, že ti ten tvůj takový věci vůbec vykládá, když musí vědět, jak je to nepříjemné :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1025
29.6.20 19:35

Víš co? Kdyby s ni chtěl být, tak s ní je. Kdyby se mu líbila a chtěl by ji, tak si tu hlášku, že zapomněla, že spolu něco měli nechá pro sebe. On ti to však hned řekl, jo, je to blbý, ale mě prijde, že je v tomto k tobě úplně upřímný, takže na ni kašli a když ji uvidíš, tak se hezky usměj, protože nakonec jsi to ty, se kterou si vybral být a dost možna jí to se re.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
29.6.20 20:50

Taky nechápu, proč ti to vlastně říkal… :think: To jako myslel, že tě tím potěší? :roll: Jinak tě chápu, taky bych na ní měla averzi…a celé tohle by mi hodně vadilo a jen tak bych to nezkousla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama