Jak to je? Je ještě čas na pozitivní test?

Anonymní
30.6.21 10:24

Jak to je? Je ještě čas na pozitivní test?

Zdravím všechny, začnu tím, že mám velmi nepravidelnou MS. Mívám ji jednou za 3-4 měsíce. S přítelem normálně fungujeme a míváme pravidelně styk. Před 3 dny mi začalo slabé krvácení, slabší, než když mívám menstruaci. Zhruba týden mi je po ránu špatně od žaludku. Co jsem se tak dočetla, tak ano, mohu být těhotná i přes krvácení, které může znamenat uhnizdování… Moje otázka zní: Mohu být těhotná, i když se mi zatím těhotenský test ukazuje negativní?? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
30.6.21 10:26

I slabé krvácení může být ms.. Počkej týden a test zopakuj, pokud je negat, těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
30.6.21 10:37

Pokud je test negativní, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
30.6.21 10:40

Spíš bych si tipla, že těhotná nejsi. Nevolnost bývá takhle brzo většinou vsugerovaný příznak z nervozity - stává se to běžně, když v otěhotnění hodně doufáš. Zkus další test za pár dní a uvidíš. Ale neupínej se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
30.6.21 10:47

Nejsi tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31851
30.6.21 10:49

Těhotná nejspíš nejsi. Příznaky jsou známka vysokého hcg v těle. Test zachytí už 10-20 jednotek. Příznaky jsou v tisících.
Spíš se upni na řešení těch nepravidelných cyklů. To může být překážka otěhotnění. A to slabé krvacení doprovodný jev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
30.6.21 10:49

Nejsi tehu… Příznaky vsugerovane… Udělej test za dva dny 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33016
30.6.21 10:55
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, začnu tím, že mám velmi nepravidelnou MS. Mívám ji jednou za 3-4 měsíce. S přítelem normálně fungujeme a míváme pravidelně styk. Před 3 dny mi začalo slabé krvácení, slabší, než když mívám menstruaci. Zhruba týden mi je po ránu špatně od žaludku. Co jsem se tak dočetla, tak ano, mohu být těhotná i přes krvácení, které může znamenat uhnizdování… Moje otázka zní: Mohu být těhotná, i když se mi zatím těhotenský test ukazuje negativní?? Děkuji.

Pokud je test negativní, nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22639
30.6.21 11:03

Negativní test= nejsi těhotná. Příznaky máš až ve chvíli, kdy máš jasně pozitivní test, jinak je nemá co způsobit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
30.6.21 11:35
@Kriss Tina píše:
Negativní test= nejsi těhotná. Příznaky máš až ve chvíli, kdy máš jasně pozitivní test, jinak je nemá co způsobit.

No ty každej to má jinak, kámošce bylo špatně hned den po styku, kdy otěhotněla. Hned ráno začla zvracet a začlo ji bolet břicho, prsa a volala mně, že si myslí, že je zaděláno a bylo. Já jsem to nepoznala nikdy, až jsem nedostala menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33016
30.6.21 11:37
@LennyL1 píše:
No ty každej to má jinak, kámošce bylo špatně hned den po styku, kdy otěhotněla. Hned ráno začla zvracet a začlo ji bolet břicho, prsa a volala mně, že si myslí, že je zaděláno a bylo. Já jsem to nepoznala nikdy, až jsem nedostala menstruaci.

Ale ona mohla mít i žaludeční problémy. Neblinká se jenom při těhotenství. A ostatní si mohla vsugerovat, neb se snažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22639
30.6.21 11:37

@LennyL1 blbost, to měla tak vsugerované, není to fyzicky možné. Tu nevolnost způsobuje HCG v těle a to hned po styku nikdo nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33016
30.6.21 11:38
@Kriss Tina píše:
@LennyL1 blbost, to měla tak vsugerované, není to fyzicky možné. Tu nevolnost způsobuje HCG v těle a to hned po styku nikdo nemá.

To už byla fakt břinklá, když po tuleníčku informuje kamarádku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10190
30.6.21 11:54

Ne, nemůžeš být těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
30.6.21 12:26
@Russet píše:
To už byla fakt břinklá, když po tuleníčku informuje kamarádku :roll:

Divej, možný je vše, ale oni se nesnažili, oni chtěli dítě později, akorát to manžílek jaksi nestihl včas, je možný, že jí bylo špatně z něčeho jinýho, každopádně bylo to tam a ona si byla úplně jistá, já jsem jí taky říkala, že to nemůže ani omylem cítit tak brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat