Jsou stále zavřené obchody?

2
24.3.20 07:54

Jak to je s obchody

Jsou jeste zavřené obchody?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1064
24.3.20 07:57

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11815
24.3.20 08:00

Nesledujes zprávy? Net, čt 24?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
24.3.20 08:04

Ano, karanténa se protáhla do 1.4 a podle situace ji zase protáhnou, nebo zruší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16143
24.3.20 08:08

Ano porad stejne, protáhli to zatim o dalsi tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48791
24.3.20 08:13

Jeste narizeni protahli. Mi blbne vestavna trouba, takze potrebuji koupit novou, takze bych potrebovala do obchodu, nez to objednam pres net. Zakon schvalnosti je, ze se nejaky drat asi poto na wifine o vikendu, takze nam dodavatel netu poskytl jeho prenosnou wifinu, nez to bude smet opravit. Ze bez pristupu na net deti neodeslou, neudelaji ukoly. Cekam, jaka katastrofa na treti nas ceka :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
24.3.20 08:26

@Kelsey Nam zas odesla tiskarna, tak jsem narychlo pres net objednavala novou, abych mohla tisknout ukoly. :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5535
24.3.20 08:28
@Kelsey píše:
Jeste narizeni protahli. Mi blbne vestavna trouba, takze potrebuji koupit novou, takze bych potrebovala do obchodu, nez to objednam pres net. Zakon schvalnosti je, ze se nejaky drat asi poto na wifine o vikendu, takze nam dodavatel netu poskytl jeho prenosnou wifinu, nez to bude smet opravit. Ze bez pristupu na net deti neodeslou, neudelaji ukoly. Cekam, jaka katastrofa na treti nas ceka :zed:.

Hodte se do klidu a kašlete na školu. Zavolej učitelce, že se toto stalo. Hlavu ti neutrhne. Oni s tím taky bojuji a často si neuvědomují, jak to v domácnostech vypadá, s čím se rodiny potýkají.

Pěkné je třeba toto:
https://m.facebook.com/story.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3961
24.3.20 08:39
@Anonymní píše:
Jsou jeste zavřené obchody?

ANO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48791
24.3.20 08:40
@Fazulina píše:
Hodte se do klidu a kašlete na školu. Zavolej učitelce, že se toto stalo. Hlavu ti neutrhne. Oni s tím taky bojuji a často si neuvědomují, jak to v domácnostech vypadá, s čím se rodiny potýkají.Pěkné je třeba toto:
https://m.facebook.com/story.php?…

Nepatrime mezi alternativni rodice, kteri budou zadani ukolu bojkotovat. Dekuji za radu, ale to opravdu neni nic pro nas. Neni sice nas problem, ze chyba je nejspis v dratu v optice. Poskytovatel netu si poradil. Zatim zapujcil nahradu, nez bude vhodna doba, aby poslal lidi a opravi si to.
Takze od vcera odpoledne maji opet moznost, kde pracovat a procvicovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22732
24.3.20 08:44

Tak zrovna obchody spotřební elektroniky a výpočetní techniky by měly být otevřené, mají výjimku ze zákazu. @Kelsey

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5535
24.3.20 14:01
@Kelsey píše:
Nepatrime mezi alternativni rodice, kteri budou zadani ukolu bojkotovat. Dekuji za radu, ale to opravdu neni nic pro nas. Neni sice nas problem, ze chyba je nejspis v dratu v optice. Poskytovatel netu si poradil. Zatim zapujcil nahradu, nez bude vhodna doba, aby poslal lidi a opravi si to.
Takze od vcera odpoledne maji opet moznost, kde pracovat a procvicovat.
Špatně jsem se vyjádřila. Spíš jsem to myšlena tak, že z toho nemáte dělat stres. Určitě by se s učitelkou dalo domluvit na náhradním řešení. Oba by neměla předpokládat, že doma mají všichni stejně technické vybavení nebo zázemí. Mnoho rodičů je 8 hodin v práci a doma třeba 2 školní děti. Ale vyřešili jste, tak super. :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama