Jak to mají muži s city

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.03.18 14:35
Jak to mají chlapi s city

Jsem vdaná a mám už 5 let jednoho milence. Spala jsem s ním, když byl ženatý, Spala jsem s ním, když se rozvedl a byl sám, když měl přítelkyně. Teď je zasnoubeny a já jsem s ním furt a nechceme na tom nic měnit. Ani jeden.
Trápí mě otázka, co ke mně cítí. Jestli se spolu jen vyspime a hotovo, nebo jestli mu to rozhodi třeba na den hlavu (tak jak je to u mně, ja jsem vždy z toho druhý den citově rozhozena). Přece jen už se známe dlouho, víme o sobě hodně moc. Byl někdo v takové situaci? Ženský jsou ženský, prostě míchají do sexu city. Ale co chlapi, co si tak můžou myslet? Schovává si věci ode mne, pamatuje si, co říkám. Co si ale sakra myslí?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20056 příspěvků 06.03.18 14:39

Může to být zvyk, vyhovuješ mu v posteli… Co my víme. Ale asi pro něj nejsi partnerka pro život, proto ty stálé hledá jinde. :nevim:

zoidberg
Extra třída :D 11004 příspěvků 06.03.18 14:41

To, že má někdo svou oblíbenou prostitutku neznamená, že se do ní zamiluje a vezme si ji.

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2436 příspěvků 06.03.18 14:43
@Anonymní píše:
Jsem vdaná a mám už 5 let jednoho milence. Spala jsem s ním, když byl ženatý, Spala jsem s ním, když se rozvedl a byl sám, když měl přítelkyně. Teď je zasnoubeny a já jsem s ním furt a nechceme na tom nic měnit. Ani jeden.
Trápí mě otázka, co ke mně cítí. Jestli se spolu jen vyspime a hotovo, nebo jestli mu to rozhodi třeba na den hlavu (tak jak je to u mně, ja jsem vždy z toho druhý den citově rozhozena). Přece jen už se známe dlouho, víme o sobě hodně moc. Byl někdo v takové situaci? Ženský jsou ženský, prostě míchají do sexu city. Ale co chlapi, co si tak můžou myslet? Schovává si věci ode mne, pamatuje si, co říkám. Co si ale sakra myslí?

A proč tě to trápí? Neexistuje na to univerzální odpověď. Někteří muži ty city mají, a někteří ne. Stejně tak neplatí, že všechny ženy míchají do sexu city, ani náhodou. To je jen přiblblý klišé, jak prý ženy mají city a muži ne. Ženy jsou leckdy schopny takových svinstev, že by to chlapa ani nenapadlo…

jdukolem
Hvězda diskuse 49254 příspěvků 06.03.18 14:44
@Anonymní píše:
Trápí mě otázka, co ke mně cítí. Jestli se spolu jen vyspime a hotovo, nebo jestli mu to rozhodi třeba na den hlavu (tak jak je to u mně, ja jsem vždy z toho druhý den citově rozhozena). Přece jen už se známe dlouho, víme o sobě hodně moc. Byl někdo v takové situaci? Ženský jsou ženský, prostě míchají do sexu city. Ale co chlapi, co si tak můžou myslet? Schovává si věci ode mne, pamatuje si, co říkám. Co si ale sakra myslí?

a co si sakra myslíš ty?

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2436 příspěvků 06.03.18 14:45
@zoidberg píše:
To, že má někdo svou oblíbenou prostitutku neznamená, že se do ní zamiluje a vezme si ji.

Tvl co to tu vykládáš? Pretty Woman je čistá pravda a návod :jazyk: :mrgreen:

Marketticka346
Kecalka 214 příspěvků 06.03.18 14:46

Proste te chce jen do postele..Asi mu nebudes vyhovovat jako partnerka…Pokud s tim nemas problem tak to neres a uzivej si dal…

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 06.03.18 14:46

Chlapi nejsou univerzální, každý to má naprosto jinak a tady ti nikdo neodpoví, každý může jen hádat. Někomu je to úplně jedno, někdo pak přemýšlí týden.

Marketticka346
Kecalka 214 příspěvků 06.03.18 14:48

Nebylo by lepší se ho na to rovnou zeptat?

nostress
Extra třída :D 12385 příspěvků 06.03.18 14:53
@Anonymní píše:

Tak nevím, co jako od něj čekáš. Pořád tady jenom čtu, „spala jsem s ním…“To, že s tebou pouze spí, ještě nic neznamená. Krom toho, ty jsi vdaná, ne? :nevim: Co na to pan manžel?

lalalyla
Kecalka 365 příspěvků 06.03.18 14:58

Na jednu stranu se mu nedivim ze te nechce za pritelkyni :roll: Asi nechce zenu, ktera podvadi manzela za zivotni partnerku :roll:

Detsa
Kelišová 6524 příspěvků 06.03.18 14:59
@lalalyla píše:
Na jednu stranu se mu nedivim ze te nechce za pritelkyni :roll: Asi nechce zenu, ktera podvadi manzela za zivotni partnerku :roll:

Není to oboustranný? :think: Co jsem pochopil, tak oba byli ve vztahu a oba si drží i tedle milenecký

Verun83
Echt Kelišová 8059 příspěvků 33 inzerátů 06.03.18 15:01

Co resis? Ty ses vdana a on zasnoubeny. boze vy jste oba nechutni…

Marakuja
Stálice 81 příspěvků 06.03.18 15:01

A to tě začalo zajímat až teď po 5 letech, co má tvůj milenec v hlavě…co si myslí?

Anonymní  06.03.18 15:05

Já ho nechci, to ani náhodou, vydržím s ním maximálně den a pak ráda utíkam domů. Jestli mě chce on, těžko říct. Mám malé děti a vím, že on děti miluje, i ty své a tak už jen z tohoto důvodu by nerozvracel můj vztah.

Moc se nebavime, je to tak lepší, nechceme, aby se z nás stali přátelé. Ale občas to člověku prostě nedá, přemýšlel, co si asi ten druhý myslí…

Zakladatelka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Sex za léky, všude kondomy, prostitutky a obtěžování. Takhle si žijí Lékaři bez hranic!

Přispíváte na chod neziskové organizace Lékaři bez hranic? Pak se budete... číst dále >

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama