Jak to mám pochopit?

28.4.17 11:50

Jak to mám pochopit

Příspěvek upraven 30.04.17 v 00:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2514
28.4.17 11:53

Na to není odpověď, prostě jsi narazila na blbce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
28.4.17 11:55

Proc? Protoze si byla oblbnuta z prvniho vztahu, vse si videla ruzove a proste si padla na vapatlanyho de…la, zapomen na to, zivot jde dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:56

Protože jsi mu to dovolila a neodesla hned. A navíc to byl pitomec. Kombinace hrozná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7880
28.4.17 11:58

@Priscilla Těžko říct, prostě takový je. Na jednu stranu budˇráda že jsi odešla, představ si kdyby v tomhle bylo dítě, to by bylo mnohem těžší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:00

@arinecka na to jsem uz myslela.. je to po rozchodu delsi doba a porad si rikam proc.. proc prave ja.. :nevim: ted nemam chlapa a nevim zda nekoho dokazu milovat uz neverim nikomu. Vsichni same pretvarky nikdy clovek nevi kdy ho nekdo zklame…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:02
@Priscilla píše:
@arinecka na to jsem uz myslela.. je to po rozchodu delsi doba a porad si rikam proc.. proc prave ja.. :nevim: ted nemam chlapa a nevim zda nekoho dokazu milovat uz neverim nikomu. Vsichni same pretvarky nikdy clovek nevi kdy ho nekdo zklame…

Vítej v realitě. Na podobné týpky budeš narážet prakticky denně.
Musíš si sama stanovit, co v životě chceš, jaký má chlap být, jaké má mít vlastnosti, atd.. a dle toho hledat, bez růžových brýlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:04

Narazila jsi na blba, to je celé. A proš ti to hlodá v hlavě i po takové době? Po fyzickém napadání a pokusu o znásilnění se není čemu divit. Neboj, časem bude líp a i na tebe někde čeká někdo, kdo si tě zaslouží :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:06

@Popokatepetla :srdce: dekuji snad mate pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:21

@Priscilla Holka, mrzí mě, že hned v prvním vtzahu zažiješ takového partnera.
Nejlepší co můžeš udělat je vzít si z toho ponaučení, že ne vše, co je hezké při namlouvání, je pak hezké i dál. A že případné problémy partnera musíš řešit hned. Kdybys od něj odešla už při tom pití, agresivitě, to další by se už prostě nestihlo stát.
Věř tomu, že na světě je dost normálních chlapů, pro které budeš fajn partnerka a i oni k tobě se budou chovat slušně. Držím ti palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:25

A teď si představ, že se Ti to může stát znovu, znovu potkáš nějakýho chlapa a bude třeba deb.. v jiném směru.
Nerejpej se v tom už. Nemáš s ním nic společného.
Na jednu stranu ale chápu, že byl už dost zpruzely z toho vašeho soužití v celibátu. To málo chlapů vydrží.
Jako chodit spolu dva měsíce a nespat spolu jo, ale žít spolu v jednom bytě a spát denně ve stejné posteli a nic??? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:26

@MaminkaLucka ahá.. a proto mel pravo me kvuli tomu byt a psych tyrat :palec: jste jednička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:27

@Priscilla ne, jen říkám, že chlap potřebuje pro spokojený život mít prostě vyvencino ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:29

@MaminkaLucka ono se vam to taky stane nebojte.. buh vi jak to mate ted vy s manzelem zda vas nekde treba nepodvadi :nevim: to nemuzem vedet ze? Misto podpory takovehle reci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
28.4.17 12:32

Můj se ke mě chovat takhle tak mu tu facku vratim a rozhodně se s ním takhle neseru, to by zkusil jednou a mohl by se hned rozloučit, mám sny sebeuctu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama