Jak to máte při menstruaci s kojením

35
5.3.21 12:24

Jak to máte pri menstruaci a kojení

Dobrý den, jak to máte pri menstruaci a kojení?
Muj malej spíš moc teď nejí jen u toho spi a netaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1383
5.3.21 12:30

Když jsem dostala menstruaci první dva dny bojkot, nechtěl pít, stále se odtrhával od prsa, kroutil se. Bylo to pravidelně, další dny už bez problémů, a za měsíc se opakovaly stejné situace, dokud nebyl větší a kojila jsem jen večer a v noci. V tu dobu jsem byla zoufalá a zkusila i UM, ale neprošlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
5.3.21 12:35
@Sallema píše:
Když jsem dostala menstruaci první dva dny bojkot, nechtěl pít, stále se odtrhával od prsa, kroutil se. Bylo to pravidelně, další dny už bez problémů, a za měsíc se opakovaly stejné situace, dokud nebyl větší a kojila jsem jen večer a v noci. V tu dobu jsem byla zoufalá a zkusila i UM, ale neprošlo..

No dnes sem ji dostala a už přes noc moc nechtěl tahal 5 min a konec a už nechtěl jindy papal rád takže vůbec nevím co teď uvidíme to další kojení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
5.3.21 12:38

@Vivienka8 vydržet, když bude mít hlad bude pít. Kolik má malý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
5.3.21 12:38

@Vivienka8 Já to tenkrát dostala poprvé 4 měsíce po porodu a od té doby začalo mléko ubývat a synovi přestávalo stačit, tak jsme začali dokrmovat UM, na 6 měsících jsem kojila už jen v noci a na 7 měsících už byl syn jen na UM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4235
5.3.21 13:03
@Sallema píše:

U nás taky tak. Akorát u nás myslím, že bojkot začínal už těsně před začátkem ms.
Chce to těch pár dní vydržet. Zase to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11780
5.3.21 13:08
@Vivienka8 píše:
No dnes sem ji dostala a už přes noc moc nechtěl tahal 5 min a konec a už nechtěl jindy papal rád takže vůbec nevím co teď uvidíme to další kojení

Chce to vydrzet, prejde to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19943
5.3.21 13:14
@Vivienka8 píše:
No dnes sem ji dostala a už přes noc moc nechtěl tahal 5 min a konec a už nechtěl jindy papal rád takže vůbec nevím co teď uvidíme to další kojení

Uklidnit se. Jak se mění hormony, tak se mění i chuť mléka a jinak voníš. Musí si zvyknout :andel: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
5.3.21 13:37

MS jsem dostala poprvé 3 měsíce po porodu a kojím bez problémů i teď (17 měsíců). Nevšimla jsem si žádného bojkotu, mléka mám pořád dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
7.3.21 07:58

Děkuji vam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
9.3.21 16:10

Ja dostala menstruaci v 8mesici, a maly mleko uz nechtel, tak jsem ho odstavila, a zacala používat UM..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat