Jak to máte s kojením 9mesíčního miminka?

499
16.8.20 17:56

Jak to mate s kojenim 9ti mesicniho mimca?

Krasny vecer, jak casto kojite 9ti mesicnaky? Kolikrat denne zhruba? Kojite i v noci? U nas pres den cca 3-4 krat, ale v noci taky tak priblizne. 8o :zed: nelze to ale zatim nijak odbourat :think: moc dekuji!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16.8.20 18:01

Kojím úplně stejně často, většinou jen z jednoho prsa. V noci se často budí, dostane prso na uklidnění a spí dál, to kolikrát ani moc necucá. Malému bude 10 měsíců. Neřeším, nevadí mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
16.8.20 18:18

Kojim stále PLNĚ :zed: :lol: přes den má prso spíše jen na jídlo. V noci víc na spaní, ale diky tomu stále jí. Odhaduju, že kojim cca 10×? Těžko říct, v noci to nevnímám, spíme spolu, jen dám prso :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
16.8.20 18:23

Já ani tak neřeším, ze kojim stále docela často, jako spíš to, jak toho zavislaka odstavim. :think: Dudlík nechce, má mě. Ale já nechci kojit déle jak rok. To bude asi zajímavé :think: jinak myslím, ze v noci spíš dudla a přes den pije, jídlu zatím moc nedá, ale zlepšuje se to. Přes den určitě tak šest pětiminutovek, v noci možná i častější pocumlani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
16.8.20 18:52

@Oli.Lyon mam uplne ty stejne obavy :roll: on mi bez kojeni neusne. Taky lezi od cca 1 v noci u nas v posteli a jakmile mrciii pricucne se a spi se dal. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
16.8.20 19:46
@Happy Hippo píše:
@Oli.Lyon mam uplne ty stejne obavy :roll: on mi bez kojeni neusne. Taky lezi od cca 1 v noci u nas v posteli a jakmile mrciii pricucne se a spi se dal. :zed:

Můžeme si prodat ruce :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
16.8.20 20:57

Když měl můj malý 9 měsíců, bylo to tak 3× během dne (ráno, jednou přes den a večer, přes den sem tam dvakrát). V noci se dlouho budil aspoň 2×, často i víc. Okolo 10. měsíce jsem sem tam dala flašku místo kojení, ať si zvyká, zvládal to krásně. Někdy po 1 roce jsme už na flašku přešli úplně. Ale on teda neměl problém s dudlikem, na jídlo se v noci budil dál ještě dlouho, ale vypil flašku a spal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
16.8.20 21:06

@Bebeluska8 no, u nas jsem dudel ja. :mrgreen: :roll: snad se to spani zlepsi. O UM alespon navecer a treba v noci uvazuju. Kdyz ne ted, tak v roce urcite. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
16.8.20 21:46
@Happy Hippo píše:
@Bebeluska8 no, u nas jsem dudel ja. :mrgreen: :roll: snad se to spani zlepsi. O UM alespon navecer a treba v noci uvazuju. Kdyz ne ted, tak v roce urcite. :)

U nás bude problém s lahvi. Jak je to dudlik, letí to obloukem. Ten si asi mliko z flašky nedá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama