Reklama

Jak to máte vy - šmudla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 10:41
Jak to máte vy - šmudla?

Holky, před Vánoci jsem byla na služební cestě. Po cestě mi kolega vyprávěl, jaké ženy se mužům líbí.
Kategorie + nosí značkové oblečení a ohlédne se za ní každý chlap. Nosí krásné značkové oblečení, je vždy upravená, dbá na sebe.

V tu chvíli jsem si přišla jako ta největší šmudla. Značkové oblečení v 90% nenosím, každý měsíc na pedikúru, manikúru, do kadeřnictví nechodím. A koukám, co kolik stojí. Nepoužívám žádné krémy, je pravda, že vlasy nosím rozpuštěné nebo do culíku, v 90% si nemaluji oční linku (nejsem v ní přebornice). Na druhou stranu je nutno říct, že on má dvě práce a jeho žena má svou výplatu na parádu a na provoz domácnosti (rozumějte - jídlo a drogerii, kdy on jednou týdně jezdí na velký nákup) dostává od něj 35 tis. měsíčně a to mu každý měsíc povídá o tom, jaký je škrt, že ona nevyjde.

Jsem rozhodnutá začít s linkou a víc se o sebe starat (ve finančních možnostech), nikdo mi sponzora nedělá, ale v takové chvíli si připadám jak ta největší šmudla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Johli
Kecalka 283 příspěvků 28.12.16 10:45

:roll: Podle těchto kriterii by musela být šmudla každá druhá :mrgreen: :

terinka4444
Hvězda diskuse 66598 příspěvků 28.12.16 10:46

To bude o sebevědomí. Nemusíš na sobě mít značkové oblečení ( mimochodem většina chlapů fakt nepozná, co je a co není značkové oblečení). Je to jen a jen o tom, co vyzařuješ. A abys to mohla vyzařovat do okolí, musíš tak o sobě smýšlet uvnitř. Mě určitě nemůže rozhodit podobná kolegyně. A…existuje premanentní make-up, zkus, líčení s ním je brnkačka.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19030 příspěvků 28.12.16 10:47

Kolega vyprávěl, jaké ženy se líbí jemu, ne mužům. Můj chlap by teda rozhodně značkový oblečení ani nepoznal :mrgreen: Dbát na sebe je standard, ale pro každého to znamená něco jiného (pro někoho mýt se, čistit si zuby a každé ráno se učesat, pro někoho mít manikůru a make-up celý den)…

blumen
Hvězda diskuse 40361 příspěvků 28.12.16 10:48

Kazdemu se libi neco jineho;) pochybuju, ze kazdy hledi na znacky. A ze se muzum libi upravene zeny a ne spindiry s dirami na obleceni je asi jasne.

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 28.12.16 10:50

Já si úplně nemyslím, že se dá takhle zevšeobecnit, každé zboží má svého kupce. A taky nechápu v dnešní době pojem značkové oblečení. Je pravda, že já se o sebe starám a ráda chodím upravená, ale dělám to víceméně kvůli sobě, protože miluju kosmetiku, miluju barvení vlasů a návštěvy kadernice a celkově si ráda připadám hezká a upravená.

Levandulina
Kelišová 5198 příspěvků 7 inzerátů 28.12.16 10:50

Tak je možný, že chlapům se líbí takový ty načančaný, ale je otázka, jestli by je chtěli za dlouhodobé partnerky… :-)

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 28.12.16 10:52

Jeden můj známý mi říkal, že se mu líbí „nenalíčené ženy“. A když jsem mu řekla, ať mi ukáže příklady, ukázal na holky, které byly nalíčené, často s makeupem a jedna dokonce „chodí na řasy“, ať už to znamená cokoliv. :mrgreen: Takže chlapům se nelíbí špatně nalíčené ženy, ty decentně naopak ano.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 28.12.16 10:52

Takhle-na manikuru ani pedikuru nechodim, ke kadernici ano-tak jednou za 8týdnu a maluji se každý den…vždy ráno, když vstanu, udelám nutnou hygienu:-), tak se i lehce nalícím a to mi vydrží celý den. Vetsinou mi tedy stačí oční stíny s rasenkou a na rty nejaký balzám(nekdy rtenka).Co se týká oblečení, tak už k vietnamcum nejakou dobu nechodim a nakupujiv obchodech typu HM, Mohito, apod…vietnamské oblečení se mi proste nelíbí…

Každopádne i presto je pro me pojem „šmudla“ značící ženu, která se nemeje, má špinu v bytě, apod…Rozhodne to neodráží to, že se nemaluje a nenosi značkové oblečení.

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 28.12.16 10:53

Mám zkušenost, že většina chlapů, co trvá na věčně upravené a značkové ženě jsou exempláře vhodné pro život do první těžkosti, pak berou roha, protože jejich povrchní povaha to nezvládne. Naopak chlapi, kteří jsou pro život, přežijou ženskou ať v tu chvíli vypadá jakkoliv, ale samozřejmě je potěší když je jejich partnerka upravená.

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 28.12.16 10:56
@Levandulina píše:
Tak je možný, že chlapům se líbí takový ty načančaný, ale je otázka, jestli by je chtěli za dlouhodobé partnerky… :-)

Jo, můj chlap mi taky říkal, že sousedka chodí v podpatcích i na zahradu. Tak jsem ho upozornila, že náš soused - rusky mluvící podnikatel - hradí své nepracující paní nejen uklízečku, ale i zahradníka a také řidiče (a chůvu). Zatímco já jezdím do práce metrem (většinou). Jestli do toho jdem taky. Tak říkal, že ne.

Jinak ke kadeřnici se snažím každý měsíc, mani pedi jak to vyjde časově.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 28.12.16 10:57
@Anonymní píše:
Holky, před Vánoci jsem byla na služební cestě. Po cestě mi kolega vyprávěl, jaké ženy se mužům líbí.
Kategorie + nosí značkové oblečení a ohlédne se za ní každý chlap. Nosí krásné značkové oblečení, je vždy upravená, dbá na sebe.

V tu chvíli jsem si přišla jako ta největší šmudla. Značkové oblečení v 90% nenosím, každý měsíc na pedikúru, manikúru, do kadeřnictví nechodím. A koukám, co kolik stojí. Nepoužívám žádné krémy, je pravda, že vlasy nosím rozpuštěné nebo do culíku, v 90% si nemaluji oční linku (nejsem v ní přebornice). Na druhou stranu je nutno říct, že on má dvě práce a jeho žena má svou výplatu na parádu a na provoz domácnosti (rozumějte - jídlo a drogerii, kdy on jednou týdně jezdí na velký nákup) dostává od něj 35 tis. měsíčně a to mu každý měsíc povídá o tom, jaký je škrt, že ona nevyjde.

Jsem rozhodnutá začít s linkou a víc se o sebe starat (ve finančních možnostech), nikdo mi sponzora nedělá, ale v takové chvíli si připadám jak ta největší šmudla.

měla jsi mu na oplátku začít vyprávět o tom, jací muži se líbí ženám… a ideálně popsat jeho pravý opak… :mrgreen:

A teď vážně… šmudla je taková ta, co chodí v nevypraném špinavém umaštěném upachtěném oblečení, pořádně se nemyje, nečeše, prostě o sebe nedbá… ve značkovém oblečení a tuně makeupu na obličeji to není… u spousty kvalitního značkového oblečení by to člověk kolikrát ani nepoznal, takové ty „značky“, které mají název velkým písmem na zádech nebo vepředu, to bych za nějakou známku kvality a úrovně vůbec nepovažovala…
Koneckonců, i když budeš ta umaštěná obézní šmudla a půjdeš někdy třeba nahá přes město, taky se za tebou ohlédne každý chlap… ;)
Nejdůležitější je být sama se sebou spokojená, mít se ráda a mít muže, který na tobě dovede ocenit i jiné věci než namalované oční linky a umělé nehty… třeba někde v horách ve třech tisících metrech ti oboje bude tak nějak k ničemu… ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 28.12.16 10:59
@Heivka píše:
Mám zkušenost, že většina chlapů, co trvá na věčně upravené a značkové ženě jsou exempláře vhodné pro život do první těžkosti, pak berou roha, protože jejich povrchní povaha to nezvládne. Naopak chlapi, kteří jsou pro život, přežijou ženskou ať v tu chvíli vypadá jakkoliv, ale samozřejmě je potěší když je jejich partnerka upravená.

gynekolog mi tuhle tvrdil, že zažil chlapa, co ve chvíli, kdy bral na jeho na životě ohroženou ženu kleště, aby vytáhl jeho na životě ohrožené dítě, vykřikoval dotaz, zda po tom zákroku nebude mít manželka frndu moc vytahanou a jestli se to dá napravit. :zed:

A paní prý taky rodila nalíčená a pán měl kecy, se že se moc potí…

terinka4444
Hvězda diskuse 66598 příspěvků 28.12.16 11:04
@Bábrdl píše:
gynekolog mi tuhle tvrdil, že zažil chlapa, co ve chvíli, kdy bral na jeho na životě ohroženou ženu kleště, aby vytáhl jeho na životě ohrožené dítě, vykřikoval dotaz, zda po tom zákroku nebude mít manželka frndu moc vytahanou a jestli se to dá napravit. :zed:A paní prý taky rodila nalíčená a pán měl kecy, se že se moc potí…

toho by asi každá chtěla mít doma

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 11:05

@Bábrdl tak to je síla 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama