Jak to mu mám rozumět? Píše si s holkama

Smazaný anonym
3.6.17 23:09

Jak to mu mám rozumět????

Ahojte už zase píši. Mám přitele bydlime i s jeho matkou. Jeho matka mě nemá moc v lásce. Spíše tam je taková rozporuplnost jednou jsem její panenka a po 2 mi vrazí nůž do zad.Tzn stěžuje si na mě popichuje proti mě přitele Chce po mě celou výplatu sama se přetvařuje kupuje mi same hadřiky snaží se mě živit šatit i přes můj nesouhlas. Jinak mě vždy vyprovokuje k hádce. Pak ji radši ignoruju což si taky stěžuje že pro mě dělá všechno a já ji ignoruji apod. Jsem přitelova první holka která snim bydlí v jeho domácnosti Jinak měl holky na to jedno :cert: nikdy neměl pořadny vztah :zed: Jen bydlel se svou matkou před kterou chodí celý nahý i ona před nim.
Přitel je závislý na Fbc :( mě neustále kontroluje jestli si náhodou s někým nepíšu apod sám si ale s holkama psát může mě o nich tvrdí že to jsou pí…či apod dáva mi schválně čist co si snimi píše ikdyž jsem mu jasně dala najevo že mě to nezajimá vypraví mi o bývalkach apod jednou se o holce o který tvrdí to nejhorší rozplýval že má vejšku její matka dělá ředitelku a že by si sní představil být ve vztahu ale že má mě a ona je pořád jen pí.. Ča podle jeho slov.Ale ona má vejšku tak je někdo já mám pouze 2 vyučaky a děl v knihkupectví co snima :nevim: jak mám reagovat většinou reaguji horlivě výbušně ale potřebuju poradit jak to tolik nevnímat a být ok

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

956
3.6.17 23:12

Tak na tohle radu fakt nemám. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23353
3.6.17 23:13

A jaký má ten vztah pozitiva? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
3.6.17 23:16

A kdo tě nutí bydlet u nich? Chtěla bych vidět ten nůž do zad… živí tě, šatí tě… jsi ještě nezletilá nebo co?
Kdo tě nutí být s přítelem, co je závislý na facebooku a ještě tě neustále kontroluje a mluví jak dlaždič?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
749
3.6.17 23:17

Muzu se zeptat, kolik je tobe a priteli let? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 23:26

Maminčin mazánek. Proč s ním jsi? Ten vůbec neví, jak na ženský.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85039
3.6.17 23:37

Nemohla bych žít s buranem co se o ženách vyjadřuje jako o pohlavních orgánech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21342
3.6.17 23:39

Podle mě jste se hledali až jste se našli. Co ti poradit, když ty sama nevidíš, jak absurdní vztah máte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
3.6.17 23:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
3.6.17 23:49

Rada? Sbalit kufr a utéct. Nikdo ti nemá co brát výplatu, a to, že měl kluk holky jen „na jedno“, je to nejmenší: garantuju ti, že tohle je tak zparchantělý „rodinný“ model, že ten kluk nikdy normální, plnohodnotný, milující vztah s nikým mít nebude. Jestli mu vůbec záleží na tobě, toť otázka.
Jestli máš kam jít, neváhej ani minutu, a jestli nemáš, tak začni přemýšlet, jak to udělat, abys mohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
3.6.17 23:50

Nechápu, co ti brání v tom, odejít od takového tydýta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8056
3.6.17 23:57

Nechápu co tam ještě delas 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85039
4.6.17 00:02
@eluv píše:
Nechápu co tam ještě delas 8o

Okukuje nahou tchyni asi. Nechci být zlá, ale nemám slov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
4.6.17 00:04
@Anonymní píše:
Ahojte už zase píši. Mám přitele bydlime i s jeho matkou. Jeho matka mě nemá moc v lásce. Spíše tam je taková rozporuplnost jednou jsem její panenka a po 2 mi vrazí nůž do zad.Tzn stěžuje si na mě popichuje proti mě přitele Chce po mě celou výplatu sama se přetvařuje kupuje mi same hadřiky snaží se mě živit šatit i přes můj nesouhlas. Jinak mě vždy vyprovokuje k hádce. Pak ji radši ignoruju což si taky stěžuje že pro mě dělá všechno a já ji ignoruji apod. Jsem přitelova první holka která snim bydlí v jeho domácnosti Jinak měl holky na to jedno :cert: nikdy neměl pořadny vztah :zed: Jen bydlel se svou matkou před kterou chodí celý nahý i ona před nim.
Přitel je závislý na Fbc :( mě neustále kontroluje jestli si náhodou s někým nepíšu apod sám si ale s holkama psát může mě o nich tvrdí že to jsou pí…či apod dáva mi schválně čist co si snimi píše ikdyž jsem mu jasně dala najevo že mě to nezajimá vypraví mi o bývalkach apod jednou se o holce o který tvrdí to nejhorší rozplýval že má vejšku její matka dělá ředitelku a že by si sní představil být ve vztahu ale že má mě a ona je pořád jen pí.. Ča podle jeho slov.Ale ona má vejšku tak je někdo já mám pouze 2 vyučaky a děl v knihkupectví co snima :nevim: jak mám reagovat většinou reaguji horlivě výbušně ale potřebuju poradit jak to tolik nevnímat a být ok

Vzpamatuj se a odejdi do pralesa na sobě pracovat. A hlavně neměj ještě pár let děti a to hlavně s tímto partnerem. Žijete jako zvířátka a potřebujete všichni odbornou pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11233
4.6.17 00:38

Především si dávejte pozor na antikoncepci, žádné dítě si nezaslouží narodit se takvýmhle dvěma zpovykaným osobám neochotným dospět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama