Jak to nechat plavat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 23:00
Jak to nechat plavat?

Ahoj, omlouvám se za anonym, osobní. Asi budu psát zmateně a dlouze, ale potřebuji to dostat ven a vyslechnout radu. Mám problém přenést se přes několik věcí. S chlapem jsem se seznámila mladá, bylo něco, co mi vadilo, ale kvůli toho jsem ho nechtěla nechat, viděla jsem to jako blbost k rozchodu. A to, že měl prostě hrozně ženských. Já naopak svou „čest“ nehodlala prodat levně, pár krátkodobých vztahů jsem před ním měla, ne však intimní, na co jsem byla jistým způsobem hrdá. Byl tedy ve 20 můj první. Sem-tam jsem se tím užírala, vždy jsem to ale úspěšně zametla a nezabývala se tím, vždyť je to minulost, tak proč. A teď po několika letech, asi měsíc dozadu mi vše znova přišlo a neumím se toho zbavit. Něco přede mnou skrýval na pc, já ze srandy prý co, snad tam nemáš P s ex. Prý ne, to je na externím disku. :zed: A zas mě to žere až je mi fyzicky nevolno, žárlím jak blázen. Osobně myslím, že hlavní problém je v tom, že jsem nikoho jinýho neměla (to ale měnit nehodlám :lol: ). Kdyby jo, tak možná mávnu rukou no jo, spal s jinými, já zas s jinýma a co? Takhle se z toho pohledu podívat právě nedokážu a spíš vidím to, že mě prostě vytáčí, že se mu to s někým líbilo, natáčel si to a pod. Moc tomu nepřidal ani některýma hláškama, jako třeba „vypadáš dolů jak bývalá“ anebo když vytáhl ze skříně starší erotickou hračku se slovy „tohle byla Eliškina oblíbená, nechceš to zkusit taky? Možná se ti to bude líbit.“ :zed: :zed: je mi jasný, že mi tím nechtěl ublížit, spíš dřív mluvil než myslel, blbec. Hlavou vím, že co bylo, bylo a nic to nezmění ať se vztekám sebevíc, teď je přece se mnou. Vím, že bych stejně nechtěla panice, na 99% by chtěl později zkusit něco novýho. Když jsme o tom ještě kdysi mluvili řekl, že právě svou historii vidí do vztahu jako výhodu, vyblbnul se, zjistil co chce a co ne. Všemu tomu racionálně rozumím, musím se prostě nějak srovnat, smířit se s tím a musím zjistit jak. Sebevědomí není nic moc, po porodu už vůbec ne, jsme samy v novým městě, bez rodiny, známých a tím pádem i bez hlídání, že bych si někam zašla. Chlap pracuje od rána do večera, takže všechna starost je na mně. Spíš potřebuji poradit jak to konečně hodit za hlavu, navracet se k tomu a vypořádat se s těmi pocity. Chlap o téhle mojí osobní krizi neví, nechci zas tahat kostlivce že skříně, ví ale, že se něco děje a ptá se. Začínám přemýšlet i o odborní pomoci, ale nejdříve jsem se chtěla zeptat tady. Dík za všechny reakce, klidně i kritické, poprosím ale ve vší slušnosti :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 17.10.18 23:02
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, osobní. Asi budu psát zmateně a dlouze, ale potřebuji to dostat ven a vyslechnout radu. Mám problém přenést se přes několik věcí. S chlapem jsem se seznámila mladá, bylo něco, co mi vadilo, ale kvůli toho jsem ho nechtěla nechat, viděla jsem to jako blbost k rozchodu. A to, že měl prostě hrozně ženských. Já naopak svou „čest“ nehodlala prodat levně, pár krátkodobých vztahů jsem před ním měla, ne však intimní, na co jsem byla jistým způsobem hrdá. Byl tedy ve 20 můj první. Sem-tam jsem se tím užírala, vždy jsem to ale úspěšně zametla a nezabývala se tím, vždyť je to minulost, tak proč. A teď po několika letech, asi měsíc dozadu mi vše znova přišlo a neumím se toho zbavit. Něco přede mnou skrýval na pc, já ze srandy prý co, snad tam nemáš P s ex. Prý ne, to je na externím disku. :zed: A zas mě to žere až je mi fyzicky nevolno, žárlím jak blázen. Osobně myslím, že hlavní problém je v tom, že jsem nikoho jinýho neměla (to ale měnit nehodlám :lol: ). Kdyby jo, tak možná mávnu rukou no jo, spal s jinými, já zas s jinýma a co? Takhle se z toho pohledu podívat právě nedokážu a spíš vidím to, že mě prostě vytáčí, že se mu to s někým líbilo, natáčel si to a pod. Moc tomu nepřidal ani některýma hláškama, jako třeba „vypadáš dolů jak bývalá“ anebo když vytáhl ze skříně starší erotickou hračku se slovy „tohle byla Eliškina oblíbená, nechceš to zkusit taky? Možná se ti to bude líbit.“ :zed: :zed: je mi jasný, že mi tím nechtěl ublížit, spíš dřív mluvil než myslel, blbec. Hlavou vím, že co bylo, bylo a nic to nezmění ať se vztekám sebevíc, teď je přece se mnou. Vím, že bych stejně nechtěla panice, na 99% by chtěl později zkusit něco novýho. Když jsme o tom ještě kdysi mluvili řekl, že právě svou historii vidí do vztahu jako výhodu, vyblbnul se, zjistil co chce a co ne. Všemu tomu racionálně rozumím, musím se prostě nějak srovnat, smířit se s tím a musím zjistit jak. Sebevědomí není nic moc, po porodu už vůbec ne, jsme samy v novým městě, bez rodiny, známých a tím pádem i bez hlídání, že bych si někam zašla. Chlap pracuje od rána do večera, takže všechna starost je na mně. Spíš potřebuji poradit jak to konečně hodit za hlavu, navracet se k tomu a vypořádat se s těmi pocity. Chlap o téhle mojí osobní krizi neví, nechci zas tahat kostlivce že skříně, ví ale, že se něco děje a ptá se. Začínám přemýšlet i o odborní pomoci, ale nejdříve jsem se chtěla zeptat tady. Dík za všechny reakce, klidně i kritické, poprosím ale ve vší slušnosti :kytka:

To je tedy zapeklity a slozity problem. Moc hezky je to tu vsechno sepsane.
Preji Ti drahousku z celeho srdce, at se ti podari to vyresit co nejdrive tak jak si predstavujes.
Tady je kazda rada draha…
najdi si milence na sex, abys poznala i jine muze. Zkus svest postaka, nebo nejakeho opravare,
https://youtu.be/pYPFQrERJnY?…
https://youtu.be/pYPFQrERJnY?…
nebo kolegu z prace, nebo sefa v praci, nech se od milence rozmazlovat, at ti dava krasne darky, at te zve do restaurace, nech se od milence pozvat na kratkou romantickou dovolenou do Rima nebo do Benatek, hezky si to uzijes. Pak uvidis, jestli to co mas doma, splnuje to co ocekavas od zivota.

Příspěvek upraven 17.10.18 v 23:18

verujan
Kecalka 233 příspěvků 17.10.18 23:17

Já ti naprosto rozumím, taky by mi to vadilo a hodně a tvému chlapovi, kdyby to bylo obráceně, by to vadilo ještě víc. Jak může být tak natvrdlý, že mu nedojde, že ti tím ubližuje :nevim:
Ale co s tím, nevím, snad holky něco vymyslí. Každopádně moc držím palce, abys to dokázala hodit za hlavu a netrápit se.

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 17.10.18 23:34

@Mrakotinka2018 tak to bych teda neradila, kvuli tomu ze me neco zere podvadet..

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2259 příspěvků 17.10.18 23:45

Je-li to jen přítel a Tebe už soužití s ním žere natolik, že potřebuješ odbornou pomoc, tak nevím, jestli to má budoucnost.
Přitom si tedy bohužel taky myslím, že potřebuješ vyzkoušet více chlapů v životě než doživotně zůstat s jedním, který Tě v zájmu poučení s své zkušenosti otravuje život poznámkama o intimnostech s bývalkama. To by si mohl nechat, ale je prostě blbej jak tágo.
Měla bys mu jasně říct, že nemusí říct vše, co na sebe ví. :oops:

Ono je prostě lepší mít v životě více zkušeností před zakotvením. I blbý zkušenosti jsou zkušenosti. Je to blbý, ale sebevědomí si opravíš jen nabytím zkušeností, ale nevím, zda bys to dokázala. Prášky na tohle nepomůžou.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 17.10.18 23:49

Tak to, že měl nějaké ženy před tebou bych vůbec neřešila. To by měl téměř každý. Že se mu to s nimi líbilo je celkem jasné. :roll: Ale to, že si nechává porno s bývalkou je nechutné a to že ti nabízí použitou erotickou hračku taky :poblion: A mohla by být tisíckrát vydezinfikovaná :? a to že tě srovná spodkem s bývalkou je taky úplně mimo, za to bych mu utrhla hlavu :? takže v něčem přeháníš a v něčem máš právo být uražená, ale jestli s ním chceš být, tak to musíš nechat být a neutápět se v tom a nevyčítat mu to, jestli už od toho uplynula delší doba, jinak vám to bude pořád narušovat vztah.

Pivní Samec
Nováček 8 příspěvků 18.10.18 03:16

Alkohol je na takové problémy skutečným lékem…
Takže začít pořádně CHLASTAT a partnerovi předhazovat, že chlastám kvůli němu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 07:11

Ahoj, dopředu děkuji za reakce :)
@Mrakotinka2018 zahýbaní nepřipadá v úvahu, nemohla bych se na sebe podívat do zrcadla
@LaPaloma ono to soužití je víceméně poklidné, máme společné plány i podobné názory a hodnoty. Tohle je spíš můj problém, do kterého tedy občas přilije olej, přitom hloupý ve slova smyslu hloupý není, je i v Mense, spíš je to prostě..chlap? Natvrdlý chlap? :lol: Jenom přítel to ale není.
@Serpentini Taky, že jsem tehdy vyváděla :D každopádně vím, že v tamtom přeháním a právě to chci zjistit, jak to přestat řešit. Nic se nezmění ať se mi to líbí nebo ne, to je mi jasný.
@Pivní Samec Tohle mi nenapadlo asi to zkusím :palec:

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 18.10.18 07:14
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, osobní. Asi budu psát zmateně a dlouze, ale potřebuji to dostat ven a vyslechnout radu. Mám problém přenést se přes několik věcí. S chlapem jsem se seznámila mladá, bylo něco, co mi vadilo, ale kvůli toho jsem ho nechtěla nechat, viděla jsem to jako blbost k rozchodu. A to, že měl prostě hrozně ženských. Já naopak svou „čest“ nehodlala prodat levně, pár krátkodobých vztahů jsem před ním měla, ne však intimní, na co jsem byla jistým způsobem hrdá. Byl tedy ve 20 můj první. Sem-tam jsem se tím užírala, vždy jsem to ale úspěšně zametla a nezabývala se tím, vždyť je to minulost, tak proč. A teď po několika letech, asi měsíc dozadu mi vše znova přišlo a neumím se toho zbavit. Něco přede mnou skrýval na pc, já ze srandy prý co, snad tam nemáš P s ex. Prý ne, to je na externím disku. :zed: A zas mě to žere až je mi fyzicky nevolno, žárlím jak blázen. Osobně myslím, že hlavní problém je v tom, že jsem nikoho jinýho neměla (to ale měnit nehodlám :lol: ). Kdyby jo, tak možná mávnu rukou no jo, spal s jinými, já zas s jinýma a co? Takhle se z toho pohledu podívat právě nedokážu a spíš vidím to, že mě prostě vytáčí, že se mu to s někým líbilo, natáčel si to a pod. Moc tomu nepřidal ani některýma hláškama, jako třeba „vypadáš dolů jak bývalá“ anebo když vytáhl ze skříně starší erotickou hračku se slovy „tohle byla Eliškina oblíbená, nechceš to zkusit taky? Možná se ti to bude líbit.“ :zed: :zed: je mi jasný, že mi tím nechtěl ublížit, spíš dřív mluvil než myslel, blbec. Hlavou vím, že co bylo, bylo a nic to nezmění ať se vztekám sebevíc, teď je přece se mnou. Vím, že bych stejně nechtěla panice, na 99% by chtěl později zkusit něco novýho. Když jsme o tom ještě kdysi mluvili řekl, že právě svou historii vidí do vztahu jako výhodu, vyblbnul se, zjistil co chce a co ne. Všemu tomu racionálně rozumím, musím se prostě nějak srovnat, smířit se s tím a musím zjistit jak. Sebevědomí není nic moc, po porodu už vůbec ne, jsme samy v novým městě, bez rodiny, známých a tím pádem i bez hlídání, že bych si někam zašla. Chlap pracuje od rána do večera, takže všechna starost je na mně. Spíš potřebuji poradit jak to konečně hodit za hlavu, navracet se k tomu a vypořádat se s těmi pocity. Chlap o téhle mojí osobní krizi neví, nechci zas tahat kostlivce že skříně, ví ale, že se něco děje a ptá se. Začínám přemýšlet i o odborní pomoci, ale nejdříve jsem se chtěla zeptat tady. Dík za všechny reakce, klidně i kritické, poprosím ale ve vší slušnosti :kytka:

Ty jsi důkaz, že ženy to mají stejně. Tak na co si vůbec stěžuješ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 07:25
@TrueIsFalse píše:
Ty jsi důkaz, že ženy to mají stejně. Tak na co si vůbec stěžuješ?

Jestli jde o to, že jsem chtěla muže s nějakou zkušeností, tak toho jsem si vědoma. Vždyť jsem přesně popsala na co si stěžuji a co chci řešit.

Yopii
Kecalka 319 příspěvků 18.10.18 07:42

No… pokud ty poznamky byly v minulosti a ne ted (stejne jako pomucka) tak uz to budes muset hodit za hlavu tak jak tak - i kdyz bych partnerovi rekla aspon zpetne a v klidu, ze mi to pocuchalo nervy a sebevedomi… hlavu bych mu urvala ale ted uz je pozde pokud toneni aktualni… chtelo by to zvysit si svou hodnotu ( nemyslim neveru ale mozna zmenit zajety stereotyp a resit praci konicky zname)… a taky si mozna uvedomit, co je pro tebe mensi zlo… protoze v zaveru co chces delat? Rozejit se nechces, neveru taky ne, tak je pro tebe nejmensi zlo se s tim szit, protoze jina cesta vlastne ani nepripada v uvahu a nic jineho nezbyde ;) myslim, ze tohle by polozilo hodne zen a hodne muzu by pri tom podstoupilo minimalne kastraci :D pokud jde o porno z ex tak to je jina, tam (pokud je to skutecne tak) bych uz fakt horela :D

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 18.10.18 08:16
@Pivní Samec píše:
Alkohol je na takové problémy skutečným lékem…
Takže začít pořádně CHLASTAT a partnerovi předhazovat, že chlastám kvůli němu…

Jo chlast to vsechno vylaci. Zacni taky kourit, aspon krabicku neceho denne, a musis hodne pit. Blby je, leze to do penez a pak taky v praci se clovek hur soustredi, schovavani lahve rumu ci vodky do nadrzky u wc taky neni uplne idealni.

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 18.10.18 09:24
@Anonymní píše:
Ahoj, dopředu děkuji za reakce :)
@Mrakotinka2018 zahýbaní nepřipadá v úvahu, nemohla bych se na sebe podívat do zrcadla
@LaPaloma ono to soužití je víceméně poklidné, máme společné plány i podobné názory a hodnoty. Tohle je spíš můj problém, do kterého tedy občas přilije olej, přitom hloupý ve slova smyslu hloupý není, je i v Mense, spíš je to prostě..chlap? Natvrdlý chlap? :lol: Jenom přítel to ale není.
@Serpentini Taky, že jsem tehdy vyváděla :D každopádně vím, že v tamtom přeháním a právě to chci zjistit, jak to přestat řešit. Nic se nezmění ať se mi to líbí nebo ne, to je mi jasný.
@Pivní Samec Tohle mi nenapadlo asi to zkusím :palec:

Tak tím se to vysvětluje :mrgreen: Původně jsem si říkala, že problém není v počtu předchozích partnerek, ale v tom, že je to nevychovanej hulvát (ty výroky, srovnávání). Jenže tihle s extrémně vysokym IQ jsou zase další případ, oni jsou fakt jiní (i když až extrémně chytří) - z mýho pohledu v praxi často nepoužitelní. Takže problém podle mne nejsou předchozí partnerky (můj manžel měl nějaké taky, ale NIKDY mi o žádných intimnostech s nimi nic nevyprávěl a jediný srovnání, který kdy padlo, že se mnou je to nejkrásnější). Ale on asi bude fakt jinej, nedochází mu to a jak vysvětlit, těžko říct. Jedině tak zákaz sdělování jakýchkoli intimností z minulosti :lol:

Malina7
Závislačka 2682 příspěvků 18.10.18 09:35

Zakladatelko, neustále svého chlapa omlouváš Promiň, ale přirovnávat Tvůj spodek se spodkem bývalky, nabízet Ti jejího robertka, což je k zblití, to se nedělá a inteligentní člověk by tohle nevypustil z pusy, pokud mu na druhém opravdu záleží.
Za mě by letěl a ten robertek hned za ním. Hlavně ho ho dál omlouvej, jak to tak nemyslel, bla bla, a uvidíš kam s těma omlouvama nakonec dojdeš.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 10:25
@e-Surfařka píše:
Tak tím se to vysvětluje :mrgreen: Původně jsem si říkala, že problém není v počtu předchozích partnerek, ale v tom, že je to nevychovanej hulvát (ty výroky, srovnávání). Jenže tihle s extrémně vysokym IQ jsou zase další případ, oni jsou fakt jiní (i když až extrémně chytří) - z mýho pohledu v praxi často nepoužitelní. Takže problém podle mne nejsou předchozí partnerky (můj manžel měl nějaké taky, ale NIKDY mi o žádných intimnostech s nimi nic nevyprávěl a jediný srovnání, který kdy padlo, že se mnou je to nejkrásnější). Ale on asi bude fakt jinej, nedochází mu to a jak vysvětlit, těžko říct. Jedině tak zákaz sdělování jakýchkoli intimností z minulosti :lol:

To mi připomíná Sheldona z Teorie velkého třesku :D až tak špatný to s ním zas neni… On obecně, hlavně ze začátku rád srovnával (teď nemyslím v intimnostech nebo s ex, ale celkově), tam jsem byla blbá jak tágo, ale protože su předtím neměla pořádnej vztah, spíš jsem to brala jako rady. Když už bylo toho pindání moc, tak jsem se naštvala, „bouchla do stolu“ a vše jsme si vyříkali. Už to nedělá. Každopádně to není dávno co mě zas vytočil no. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >