Reklama

Jak překonat rozchod? Nemám s tím zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 20:28
Jak to prekonat? Nemam zkusenost

Mozna vam to bude pripadat jako hloupa a naivni otazka, ale bohuzel nemam zkzsenost. Nejsem uz zadna 20 tka a mela jsem jen jednoho partnera, opustil me a strasne me to boli. Nemam zkusenost kdy a jak to preboli, jen tady z tech diskuzi. Strasne se trapim, brecim, premyslim, ze objima jinou a co s ni vsechno dela :,( neskutecne ho miluju a pritahuje me. Citim se tak sama. Jsem pomerne nestabilni psychicky, dr mi dala antidepresiva. Ja nevim jestli je to bolest, ktera prejde nebo deprese, bebo oboji. Vsechno mi ho pripomina a hned zacnu brecet. Nemuzu se starat ani o deti, zanedbavam je a brecim pred nema, chudaci :( nemuzu ovladnout emoce, kdyz mi neco hezkyho reknou: maminko nebud smutna, zacnou se mi rinout slzy. nemuzu je udrzet, nechci at tim deti trpi, ale trpi., kdyz vidi muj smutek. Chodim do prace a tam delam vic chyb nez prace, snazim se zamestnat, ale jsem uplne marna…co delat? Kdy to preboli? Preboli to i bez dalsi “nahrady”? Jakoze kdyz budu sama jestli prestane ta bolest a prazdnota, nebo musi prihit nekdo jiny, kdo to zaplni? Dekuji vsem

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 24.07.18 20:31

Čas léčí. Antidepresiva zabírají postupně.

veselamuchomurka
Povídálka 21 příspěvků 24.07.18 20:42

Taky si myslím, že to nejlíp vyléčí čas… Co procházky, příroda? Nebo si sepsat, v čem je špatný a každé ráno si to číst a opakovat…

mrav
Extra třída :D 14069 příspěvků 24.07.18 20:46

Jedině čas pomůže. Mně loni zahynula manželka a zůstala malá holčička… Kolik máš dětí?

Dojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 24.07.18 20:47

Bude líp kocko :kytka: ten pravej teprve na tebe čeká

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 24.07.18 20:51
@mrav píše:
Jedině čas pomůže. Mně loni zahynula manželka a zůstala malá holčička… Kolik máš dětí?

Autonehoda? :nevim:

Uživatel je onlineAzeretereza
Ukecaná baba ;) 2260 příspěvků 24.07.18 20:52
@mrav píše:
Jedině čas pomůže. Mně loni zahynula manželka a zůstala malá holčička… Kolik máš dětí?

Tohle je teprve tragedie. Nejakej rozchod se s tim nemuze vubec rovnat. Obdivuju Te a hodne stesti :kytka:

mrav
Extra třída :D 14069 příspěvků 24.07.18 20:53
@Russet píše:
Autonehoda? :nevim:

Na konci srpna… :,(

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 24.07.18 20:56
@mrav píše:
Na konci srpna… :,(

Pro zakladatelku to je znamení, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř :,( Jste ještě na dovče? Nebo už kupujete bačkůrky do školky?

mrav
Extra třída :D 14069 příspěvků 24.07.18 20:57
@Russet píše:
Pro zakladatelku to je znamení, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř :,( Jste ještě na dovče? Nebo už kupujete bačkůrky do školky?

Ještě do konce týdne. :mavam:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 24.07.18 20:57

Úplně si dokážu představit jak vám je mě před dvouma tydnama umřela první dcera :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 20:59

Ahoj, moc mě to mrzí, vím jak to hrozně bolí. Myslím ze velká část preboli až si uvědomíš ze jsi ty sama pro sebe ten nejlepší přítel a opora a přestanes se na něj tak upírat, až ti dojde jak je zbytečné plakát pro někoho takového, pro někoho kdo tě nemiluje, pro někoho kdo je šťastný s někým jiným. Mě pomohlo hrozne si uvědomit ze jestli ho skutečně miluji tak mi jde hlavně o jeho štěstí a to šťastný je, zbytek je jen závislost na něm a sobeckost. Pak mi moc pomáhalo si každou příležitost kdy jsem se podívala na sebe do zrcadla si lichotít, slibovala jsem si jak sem skvělá a postarám se sama o sebe, pohladit se po tváři a zkrátka jsem si řekla ze já se miluju, já se o sebe postarám a budu na sebe hodna. Pak jsem dělala cvičení podle jedné knihy, při každé sklenici vody jsem ji chvíli držela v dlaních, vixuqlizovala si něco hezkého a nabila ji pozitivní energií a pak pila, protože prý se za čas vymění voda v těle za tu pozitivní a při sprchování jsem taky relaxovala, představovala jsem si vodu jako pozitivní bytost jak ze mne smyva starosti. Proměna to byla značná, tak sebevědomá a srsici energii jsem nikdy dřív nebyla. Plakala jsem po večerech v posteli, proste emoce musí ven ale už jsem se neupinala. Pomohlo mi to do budoucna dost, měla jsem tendence k závislým vztahům ani jsem o tom nevěděla. Držím palce :srdce:

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 24.07.18 21:01
@sarinka12322 píše: Úplně si dokážu představit jak vám je mě před dvouma tydnama umřela první dcera :,(
:,( To je mazec :hug:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 24.07.18 21:04

@Russet mazec ve 21 TT potratit a porodit mrtvé dítě ? :,(

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 24.07.18 21:05
@sarinka12322 píše:
@Russet mazec ve 21 TT potratit a porodit mrtvé dítě ? :,(

U nás se to slovo používá :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama