Jak to přítelkyně myslí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 12:36
Jak to přítelkyně myslí?

Ženy moudré, zkuste poradit.

Jsem vdovec, druhá žena zemřela na rakovinu. S tou první jsem se rozešel po 17 letech, protože byla hloupá a líná. Po smrti druhé ženy jsem se seznámil se současnou přítelkyní a zamiloval se. Ona je chytrá, měla tehdy dobře placené místo a rozváděla se. Její ex je velmi bohatý, ale přítelkyni omezoval a ani teď jí nechce dát žádné peníze - soudí se. Chtěl jsem si ji vzít, těšil se, že koupí dům, budeme tam, já budu na zahrádce, ona večer přijde z práce a že odejdu z bytu, kde bydlím - ten byt je malý, ničemný, je v šestém patře bez výtahu a jsem tu v nájmu. Já sám peníze na vlastní bydlení nemám. Ona ten můj byt nemá ráda. Už jsem jí navrhoval, že budeme spolu někde v nájmu bydlet, ona má v péči ještě dvě děti a velké byty jsou buď drahé anebo nejsou. Já mám plat 15 tis čistého. Jenže její soudy o peníze se táhnou, ona je z toho někdy na nervy, navíc přišla o práci a byla nezaměstnaná, doteď nemůže nic kloudného sehnat. Tak se to nějak horší. Já ji zahrnoval dárky, kytky, i jsem si pomohl k lepšímu sexu pro ní. Jezdili jsme na výlety, dovolené, díky ní i do zahraničí, protože ona se domluví a umí to zařídit. I jsem se s ní zasnoubil. Jenže teď se vidíme málokdy, snad už jen na večeři, ona klidně zapomene na můj svátek, sex nebyl už dlouho. Je fakt, že kvůli práci hodně změnila pracovní režim a už u mě nepřespává. Bydlíme od sebe 40 km. Já za ní nejezdím, ona nechce, má tam děti. Jsme takhle spolu tři roky. Ségra mi říká, že do ní už nemám investovat, že je to divné. Tak si z výplaty pořizuju věci pro sebe.

Ženy, jak to bude dál? Já jsem trpělivý a čekám, ale roky utíkají.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 25.02.18 12:48
@Anonymní píše: Ženy moudré, zkuste poradit.

Jsem vdovec, druhá žena zemřela na rakovinu. S tou první jsem se rozešel po 17 letech, protože byla hloupá a líná. Po smrti druhé ženy jsem se seznámil se současnou přítelkyní a zamiloval se. Ona je chytrá, měla tehdy dobře placené místo a rozváděla se. Její ex je velmi bohatý, ale přítelkyni omezoval a ani teď jí nechce dát žádné peníze - soudí se. Chtěl jsem si ji vzít, těšil se, že koupí dům, budeme tam, já budu na zahrádce, ona večer přijde z práce a že odejdu z bytu, kde bydlím - ten byt je malý, ničemný, je v šestém patře bez výtahu a jsem tu v nájmu. Já sám peníze na vlastní bydlení nemám. Ona ten můj byt nemá ráda. Už jsem jí navrhoval, že budeme spolu někde v nájmu bydlet, ona má v péči ještě dvě děti a velké byty jsou buď drahé anebo nejsou. Já mám plat 15 tis čistého. Jenže její soudy o peníze se táhnou, ona je z toho někdy na nervy, navíc přišla o práci a byla nezaměstnaná, doteď nemůže nic kloudného sehnat. Tak se to nějak horší. Já ji zahrnoval dárky, kytky, i jsem si pomohl k lepšímu sexu pro ní. Jezdili jsme na výlety, dovolené, díky ní i do zahraničí, protože ona se domluví a umí to zařídit. I jsem se s ní zasnoubil. Jenže teď se vidíme málokdy, snad už jen na večeři, ona klidně zapomene na můj svátek, sex nebyl už dlouho. Je fakt, že kvůli práci hodně změnila pracovní režim a už u mě nepřespává. Bydlíme od sebe 40 km. Já za ní nejezdím, ona nechce, má tam děti. Jsme takhle spolu tři roky. Ségra mi říká, že do ní už nemám investovat, že je to divné. Tak si z výplaty pořizuju věci pro sebe.

Ženy, jak to bude dál? Já jsem trpělivý a čekám, ale roky utíkají.

Nojo no, tesil.ses na pritelkyni co te zajisti, koupi dum, vytahne z ratejny, dovolenou zajisti a najednou slus..no proste ses prepocital no..

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 25.02.18 12:49
8o

Petra Z
Hvězda diskuse 51679 příspěvků 25.02.18 12:53

17 let si žil s hloupou a línou :mrgreen: :mrgreen:
No jako ona koupí dům a ty budeš na zahrádce a ona hákovat??----no asi jí to došlo, že takhle asi ne :lol: :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 18722 příspěvků 25.02.18 12:54

Mě zaujalo to, že jí pomohl k lepšímu sexu :think: to je prosím co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 12:56
@pikola píše:
Mě zaujalo to, že jí pomohl k lepšímu sexu :think: to je prosím co?

Nechal jsem si napsat prášky, abych byl lepší v sexu.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 25.02.18 12:57

Kolik Ti je? Zarozilo mě, že nemáš ve svým věku vlastní bydlení a asi ani žádné rezervy na něj, Spoleháš, že z vyrovnání přítelkyně pořídíte za její peníze společný dům :mrgreen: :mrgreen:. No tak asi myslí, že to chce jinak a vůbec bych se nedivala.

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 12:57

Ty penize na vlastni bydleni nemas, ale tesil si se ze holka koupi dum? Ona se z toho asi moc netesila..

Štembinka
Stálice 75 příspěvků 25.02.18 12:59

:lol: :lol: :lol: Já vím, že vždy tu najdu něco co mě pobaví :lol:

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 25.02.18 12:59

Pomohl sis k lepšímu sexu? 8o jinak, kdyby si tohle zkusil na mě, že já budu makat, koupím dům a ty budeš na zahrádce ani bych se s tebou nezasnoubila.

Helis88
Kecalka 217 příspěvků 25.02.18 12:59

No tak to čumím 8o

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 25.02.18 13:00

Pardon, ale asi ses trochu přepočítal a ona tě prokoukla. Já bych taky brala nohy na ramena, kdybych zjistila že se partner chce semnou jen vést. To sis myslel, že ona bude makat na 100% ve všech směrech a ty nic? Bohužel tak to nefunguje a sex opravdu není vše..

zudina
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 25.02.18 13:00

To bude fejk :think:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 25.02.18 13:01

Tohle zní, jak kdyby někdo z legrace obrátil to co píšou ženské a napsal to v mužském rodě. Ale jestli je to pravda, tak bych radila jedno, začni být chlap, vydělávat, nauč se cízí jazyk a buď k něčemu.

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9289 příspěvků 25.02.18 13:02

Ach jo, zas nějakej troll nebo co…
Máš přítelkyni, bereš mizerných 15 tisíc a myslíš, že ona zacáluje dům? 8o Zůstaň v nájmu a najdi si jinou, co za tebou do toho nájmu půjde. Sex za pomocí prášků je fakt terno 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Tohle Jirku položí! Andrea Pomeje přiznala vztah s tímto svalovcem

Po přečtení těchto řádků zůstanou nemocnému Jiřímu Pomejemu oči pro pláč.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama