Jak to probíhá v soudní síni při rozvodu?

Anonymní
19.1.21 16:03

Jak to probíhá v soudní síni při rozvodu?

Ahoj holky prosím vás jak probíhá, po te praktické stránce, rozvod v soudní síni? Na co se soudci ptají, jak dlouho to trvá, co chtějí obvykle vědět? Jdeme s manželem na dohodu, jsme domluveni na všem. Místo me tam měla jít má právnicka ale má COVID takže půjdu já a jsem tudíž lehce ve stresu, ze nevím co čekat. Dekuju za rady zkušenějším.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62084
19.1.21 16:28

Byli jsme cca 5 minut, soudce shrnul dohodu a zeptal se zdá s tím souhlasíme. Dokonce to šlo tak daleko, že nám nabídl na místě možnost vzdát se odvolání a za 25 minut jsme odcházeli s rozsudkem v ruce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29567
19.1.21 16:30

Přesně. Soudce přečte dohodu, zeptá se, zda souhlasíte, na chvilku před dveře, přečte rozsudek a jdete domů. Nač stres?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 16:48

Uffff holky díky no já mám prave z takovýchto instituci respekt a nedělá mi to dobre. Tak jsem takový nervak no 😊 😊 😀 😀

• Citovat
  • Nahlásit
2183
19.1.21 16:57
@Anonymní píše:
Uffff holky díky no já mám prave z takovýchto instituci respekt a nedělá mi to dobre. Tak jsem takový nervak no 😊 😊 😀 😀

Poprvý je to vždycky nejhorší… příště už to bude v pohodě… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13423
19.1.21 17:16
@martina.se píše:
Byli jsme cca 5 minut, soudce shrnul dohodu a zeptal se zdá s tím souhlasíme. Dokonce to šlo tak daleko, že nám nabídl na místě možnost vzdát se odvolání a za 25 minut jsme odcházeli s rozsudkem v ruce :think:

Měla jsem to také tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
19.1.21 17:32

U dohody je to v pohodě, jenom to odkejves, ze souhlasíš a za par minut jsi venku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 18:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím vás jak probíhá, po te praktické stránce, rozvod v soudní síni? Na co se soudci ptají, jak dlouho to trvá, co chtějí obvykle vědět? Jdeme s manželem na dohodu, jsme domluveni na všem. Místo me tam měla jít má právnicka ale má COVID takže půjdu já a jsem tudíž lehce ve stresu, ze nevím co čekat. Dekuju za rady zkušenějším.

Probíhá to jak v Soudkyni Barbaře ten pořad je podle realných zkutečností. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4985
20.1.21 08:37
@Anonymní píše:
Probíhá to jak v Soudkyni Barbaře ten pořad je podle realných zkutečností. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Joooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Hlavně pozor na pořádkové pokuty, které Barborka rozdává jak na běžícím páse a já za stovky jednání nepotkal ani jednu…

Buď v klidu, soudce má zájem to rychle vyřídit, v tomhle případě dělají problémy opravdu zcela výjimečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat