Jak to říct Tátovi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.9.21 00:46

Jak to říct Tátovi

Dobrý den… Je mi 17,priteli 19, jsme spolu rok.. Je to můj první přítel.. Máma je v pohodě… Ale táta je prostě táta, vše vidí černě… No a já a přítel chceme už spolu něco víc chceme spát vedle sebe.. Probouzet se usínat vedle sebe.. U přítele spát nejde tam má hodně lidí.. Tak přítel řekl že zaplatí hotel a půjdeme na tři dny.. Jenže prostě se stydím jít za tátou a říct mu to.. Je to můj první kluk, nikdy jsem se s rodičema o klukach nebavila.. Je mi trapný to říct… Ještě k tomu táta když mu všechno vadí 😑 a hlavně máma je taková co řekne táta to platí 😑
Nevím co dělat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8637
20.9.21 02:05

Asi bych za tátou nepřišla a neřekla, že chci ležet vedle svého kluka, proto si budete platit hotel na tři dny.
Nejspíš tatínek ví, že rok chodíš s klukem. Tak bych s ním jela na tři dny na víkend. Neležet dny i noci v hotelu, ale prostě chodit na prochszky. Něco poznat. A s tím je spojené i bydlení v jednom pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
20.9.21 06:49

„Tati, můžu jet v patek s Petrem na Karlštejn, vrátíme se v neděli? Budeme ubytování v hotelu Slunce.“
O spaní vedle sebe bych nic neříkala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
20.9.21 06:59

:D No to určitě nebude spaní.
Přikláním se na stranu ostatních - domluv si radši výlet někde s přespáním, než že si zaplatíte hotel na 3 dny, aby jste se vedle sebe mohli 2× probudit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
20.9.21 06:59

Hlavně by ti s tím mohla pomoct máma. Jsi dcera a máma by měla mít větší vliv na výchovu. A hlavně v sedmnácti sice ještě nejsi dospělá, ale taky už nejsi malé blbé děcko. Zkus na to jít přes mámu. Ta by mohla vědět jak na něj, je to přece její manžel. Já sám mám sedmnáctiletou dceru a když už byla větší, dejme tomu od čtrnácti let, tak jsem takové rozhodování co by se mělo a nebo nemělo nechával na manželce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8034
20.9.21 07:18

Já teda opravdu nechápu takové rodiče. 8o Holt už nejseš tatínkova mala pětiletá holčička. Aspoň tvoje máma by mela mít rozum,.ve svým věku prostě sex mít budeš. Buď ho budeš mít u popelnic, nebo v hotelu. Jednou se dokonce odstehujes, vdáš, a porodiš deti. Normálne bych se zeptala zda můžeš jet s přítelem (dopln kam) na výlet přes víkend. Když řeknou ne, pozaduj normální logicky důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27049
20.9.21 07:29

@mackA159 V sedmnácti bych výlet po Česku/chatu s kamarády asi jen rodicum oznámila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27049
20.9.21 07:33

A za mě teda považuji za nějakou základní slušnost, že se třeba kluk rodičům nějak predstavi.
Nemusí to být žádny strojený trapný nedělní oběd se zpovedi a kadrovanim. Ale že třeba holku vyzvedne doma a mezi dverma alespoň řekne „Dobrý den, já jsem Petr. Jsme se Zuzkou domluvení, že půjdeme dneska do kina.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
20.9.21 07:45
@Anonymní píše:
Dobrý den… Je mi 17,priteli 19, jsme spolu rok.. Je to můj první přítel.. Máma je v pohodě… Ale táta je prostě táta, vše vidí černě… No a já a přítel chceme už spolu něco víc chceme spát vedle sebe.. Probouzet se usínat vedle sebe.. U přítele spát nejde tam má hodně lidí.. Tak přítel řekl že zaplatí hotel a půjdeme na tři dny.. Jenže prostě se stydím jít za tátou a říct mu to.. Je to můj první kluk, nikdy jsem se s rodičema o klukach nebavila.. Je mi trapný to říct… Ještě k tomu táta když mu všechno vadí 😑 a hlavně máma je taková co řekne táta to platí 😑
Nevím co dělat…

no nic proti - ale víš, jak strojené to bude - první sex na hotelu,
a víš, že sex se dá provozovat i odpoledne doma, to rodiče nejsou v práci třeba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
20.9.21 07:56

Přesně jak píšou ostatní - přijď za nimi s výletem na Kokořín s přespáním. Táta není hloupej, ale chce abys byla v bezpečí. A kluk by se měl ukázat a představit. Hlavně neříkej nic o tom, že se s ním chceš probouzet 8o … to tátové někdy napřímo nedávají (jejich holčička TO bude dělat - katastrofa!)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
20.9.21 08:20

Vím, že to není moc hrdinské, ale já jezdila „přespat ke kamarádce a nebo s děckama na akci/chatu/oslavu“. Do svého milostného života jsem rodiče v tomto věku zatahovat netoužila. S kamarády jsem vyrážela na akce poměrně často, takže neměli námitek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21789
20.9.21 08:32

Myslím, že by byla slušnost nejdřív ho rodičům představit, jste spolu rok, tak zjevně nejde o nějaký úlet. Nemusí jít nutně o nějaký strojený oběd, bohatě stačí, když tě někdy třeba vyzvedne a podá rodičům roku, divím se, že už jste to už dávno neudělali 8) No a pak bych prostě doma řekla, že bych s ním ráda jela na víkend někam po ČR. Úplně bych se neptala na svolení, spíš to oznámila. Jsi skoro dospělá, nedělala bych z toho kovbojku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
20.9.21 10:51

No taky jsem otec, taky mě to jednou čeká, ale co se dá dělat, musím se s tím srovnat.

Jinak jak tady někteří velmi rozumně radí - především chlapce představit rodině, nějaký oběd doma či klidně v restauraci (třeba kulišácky přijít za mamkou, říci jí plán, že jim chceš představit přítele, jestli ti dá tisícovku, abyste to udělali hezky komfortně v nějaké restauraci) a pak se zeptat za den, za týden (podle toho jak vycítíš, že to dopadlo), jestli tě pustí na víkend na nějaký ten hrad, zámek, výlety.

Jednou to stejně budeš muset udělat. Tak teď výlety, v zimě lyže třeba, kdybys chtěla čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.10.21 00:51

Jako matka ci otec bych mela nejvetsi strach z toho, ze prijdes do jineho stavu a znicis si v 17ti zivot. Proto se musim zeptat jestli mas s matkou vyresenou antikoncepci a neco mas ci uzivas jiz nejaky cas. Jestli ne, tak bych ti takove lezeni vedle sebe naprosto zakazala, ale i tak bych mela o tebe moc velky strach. Mas tedy jeste cas si zaridit to co by mela kazda inteligentni zena mit. S matkou u doktora to bude nejlepsi aby vedela, ze jsi urcite rozumna. Za nekolik mesicu bys to jiz mela lehke, protoze maminka by ujistila otce, ze nebezpeci tehotenstvi nehrozi. Takze asi tak. Doufam, ze na muj komentar odpovis. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8637
3.10.21 04:30

@magan Antikoncepce je sice rozumná věc, ale důležité je pravidelné užívání. U některých lidí je to problém. A spoléhat na ni je proto riskantní. Mladá holka, která není zvyklá pravidelně něco užívat, lehce zapomene.
Ale tím samozřejmě neříkám, že by měla být bez antikoncepce. Jen pečlivě hlídat užívání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat