Jak to rozvinout a poznat ho víc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 19:58
Jak to rozvinout a poznat ho víc?

Ahoj, holky, jdu si pro radu na situaci z pohledu vztahů sice banální, nicméně se v ní sama nedokážu zorientovat, jsem trochu ve slepé uličce a potřebuji trochu nadhledu.
Klasika - byla jsem na víkend u kamarádky ve městě cca 100 km od toho mého. Večer jsme byli posedět v jejich domácké hospůdce, kde jsem potkala velice zajímavého místního kluka. Ne že by se mi z něj podlamovaly koleno, ale ošklivý nebyl a hlavně měl pro mně strašně zajímavou osobnost. Nakonec posilněná alkoholem, venku na cigaretě jsem se ho zeptala, jestli ho můžu políbit - a to prolomilo určitý ledy, a ten večer nám spolu bylo příjemně - líbal dobře + jsme si opravdu měli co říct. Působil na mně jako stydlín, ale nakonec z něj vypadlo, že je ze mně doslova „excitovanej“, vzal si na mně číslo a já mu navrhla, že bychom se mohli dnes ještě vidět, s čímž souhlasil.
Nakonec to žel nevyšlo. Ozval se mi hned po probuzení, ptal se co dělám, já pochopila, že mu není dobře, tak jsem jela domů. On mi pak napsal, že měl za to že jedu domů až v pondělí ráno, chtěl mě evidentně vytáhnout ven večer, nicméně konkrétní přes den nebyl, ač se zajímal, jak se mám. Poslední zpráva, kterou mi napsal, zněla cca „Tak to jsem spatne pochopil. No, tak se mej krasne..moc rad jsem Te poznal. I kdyz jen chvili. Snad brzy nekdy nekde:)“. A co řeším - nevím, co mu mám odpovědět, abych to nezazdila, když jsem po dlouhý době konečně poznala někoho fajn, komu jsem i imponovala - ale ne že bych se včera nějak zamilovala, jen bych to chtěla zkusit rozvinout. Nechci to prostě nechat odeznít, a zároveň ho nechci tlačit někam na sílu, myslím, že už jsem byla iniciazivní dost.
Poradíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 18.02.18 20:11

No „někdy někde“ je takový neurčitý… když už jsi teda byla ty ta iniciativní, tak mu můžeš ještě jednou napsat o sraz. Když ani to nevyjde, tak ruce pryč.
Ale teda ptát se kluka kterýho sotva znáš, jestli ho můžeš políbit, mi přijde trošku hr.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 20:16

@tyniste jo, to hr bylo, to vím taky. Jenže už mi trochu ten dotyk od chlapa chyběl + jsem byla uvolněná alkoholem a vlastně jsem to brala trochu jako hru, tak jsem to udělala. Do postele bych mu nevlezla.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 18.02.18 20:18

Docela obdivuju tvou kuraz, ze hned polibis ciziho kluka :lol: ja vetsinou vysilam signaly, usmevy, letme dotyky - a samozrejme humor, povidani. Vetsinou se po jednom setkanich ukaze, jestli je ruka v rukave - a pak uz necham iniciativu na nem - s polibkem, se sexem.. Podle me byste meli jit spolu v klidu na normalni rande, tam se ukaze jestli si mate co povidat a jestli to mezi vami jiskri :think: Klidne to navrhni prvni, uvidis co on na to. Pokud by se nechytal, tak ho nech byt, at se snazi chvili zase on :palec: je mozne ze to vysumi a uz se neuvidite :nevim:

Hroznej puberťák
Kelišová 5352 příspěvků 18.02.18 20:21

A cos mu napsala před tím, než odpověděl „To jsem špatně pochopil?“. To je nějaká divná reakce, to je jak kdybys ho předtím poslala do háje :think:

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 20:25

@Kočičí duše Říkám, standart to není a vysvětluji to výše.
Já mám právě už respekt opět zmiňovat setkání, mám tak nějak vnitřně pocit, že míč je na jeho straně hřiště, ono když se neměl k detailům případného setkání až do čtyř odpo (vyměnili jsme si cca 6 zpráv), i kdybychom se měli sejít večer, najednou mám pocit, že ze mně až tak vykleplej není…ač se ozval hned jak mohl (asi).
Možná mu vadí ta dálka.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 20:28

@Hroznej puberťák napsala jsem mu právě to, že jsem jela domů, jelikož jsem myslela, že mu není dobře a on reagoval takto + že mě chtěl vytáhnout na kus řeči a že si myslel, že tam budu do pondělí ráno.

nostress
Extra třída :D 13564 příspěvků 18.02.18 20:36
@koukolka_makova píše:
@Kočičí duše Říkám, standart to není a vysvětluji to výše.
Já mám právě už respekt opět zmiňovat setkání, mám tak nějak vnitřně pocit, že míč je na jeho straně hřiště, ono když se neměl k detailům případného setkání až do čtyř odpo (vyměnili jsme si cca 6 zpráv), i kdybychom se měli sejít večer, najednou mám pocit, že ze mně až tak vykleplej není…ač se ozval hned jak mohl (asi).
Možná mu vadí ta dálka.

Tak mu napiš, že budeš opět o víkendu u kamarádky, a uvidíš, co on na to. Už bych to nechala na něm.

Hroznej puberťák
Kelišová 5352 příspěvků 18.02.18 20:40
@koukolka_makova píše:
@Hroznej puberťák napsala jsem mu právě to, že jsem jela domů, jelikož jsem myslela, že mu není dobře a on reagoval takto + že mě chtěl vytáhnout na kus řeči a že si myslel, že tam budu do pondělí ráno.

Tak uvidíš, úplně paf z tebe asi není, ale jestli se tam v brzké době chystáš, napiš mu to.

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 20:40

@nostress já se tam žel teď opět nechystám a i kdyby ano, je teď o víkendech zasekaná:/ nicméně si myslím, že 100 km není žádná tragedie a kdyby chtěl, může dojet. Nebo se můžem sejít na půli cesty.
Ale evidentně dle Tvé reakce asi cítím dobře, že by měl případně teď zabrat on.

nostress
Extra třída :D 13564 příspěvků 18.02.18 20:43
@koukolka_makova píše:
@nostress já se tam žel teď opět nechystám a i kdyby ano, je teď o víkendech zasekaná:/ nicméně si myslím, že 100 km není žádná tragedie a kdyby chtěl, může dojet. Nebo se můžem sejít na půli cesty.
Ale evidentně dle Tvé reakce asi cítím dobře, že by měl případně teď zabrat on.

Přesně tak. Osobně ti můžu potvrdit, že pokud chlap má o ženu opravdový zájem, tak sto kilometrů není žádná vzdálenost. ;)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.02.18 20:43

Mně chlap říct, že je ze mě „excitovanej“, tak rozvíjím akorát tak plány, jak se mu vyhnout do konce života.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2660 příspěvků 18.02.18 20:44
@koukolka_makova píše:
Ale evidentně dle Tvé reakce asi cítím dobře, že by měl případně teď zabrat on.

No a co když si to samé říká teď on. Sama říkáš, že působil jako stydlín (i když neznám stydlína, co by se nechal z ničeho nic, líbat cizí holkou, se divím, že neutekl :lol: ). Jsou typy chlapů, co balit neumí a bojí se trapasu, tak čekají, jestli ten další krok neudělá, právě ta slečna. :nevim:

Mu napiš, že tohle nebyla tvá poslední návštěva u kamarádky, že se příopadnému dalšímu setkání nebráníš, pokud bude mít zájem. Uvidíš, co napíše. :nevim:

Příspěvek upraven 18.02.18 v 20:50

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 20:47
@LAlezane píše:
Mně chlap říct, že je ze mě „excitovanej“, tak rozvíjím akorát tak plány, jak se mu vyhnout do konce života.
Řekl mi sám od sebe, že cítil, že to líbání pro něj nebylo jenom líbání. Za celej večer jsem nepocítila z jeho strany jedinou známku toho, že se mi chce primárně a co nejdřív dostat do spodárů, byl dost slušnej.

Hroznej puberťák
Kelišová 5352 příspěvků 18.02.18 21:29
@LAlezane píše:

No co co, to je známka toho, že je aspoň trochu študovanej, no, traktorista by tohle asi neřek, jinou důležitost bych tomu fakt nepřikládal :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >