Jak to teď je covid ve třidě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.12.21 17:56

Jak to teď je covid ve tride

Dobrý den jak to teď je, dříve když měli mé děti ve třídě pozitivního spolužáka zjištěno nejdříve antigenem, později potvrzene pcr, tak šla třída do karantény, teď už nás hygiena do karantény ani neposílá, docela se divím, když vidím jak to teď řádí a v jakém počtu… Máte to tak také?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28728
1.12.21 18:01

Ty nectes a nesledujes zpravy?
Hygieny těžce nestíhají. Co si ředitel nevytrasuje a na do dobrovolne bázi nedohodne s rodiči, to nemá. Zrovna dnes o tom byl pěkný článek na seznamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11577
1.12.21 18:08

Záleží, kdy to dite bylo pozitivní. Jestli v pondělí, třída do karantény nejde. Pouze v případě, ze by dítko mělo nějaké příznaky už o víkendu. To by do karantény třída sla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26413
1.12.21 18:14

Zrovna dnes mi přišla z ředitelství zpráva, že u syna ve třídě je pozitivní dítě. A že pokud nás nekontaktuje hygiena, máme to brát jen jako zprávu o zvýšené opatrnosti co se týče prvních příznaků našich dětí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20301
1.12.21 18:16

Hygieny nestíhají, protože prostě před volbama se přece nebude řešit podzimní covidová vlna a na nějakou transformaci systému nejsou lidi, prachy a ani chuť.

A po volbách - šak sraťnaně, dyž nás nezvolili, co bychom se dřeli.

A sám od sebe se úřad úplně změnit nemůže, žejo, změna musí přijít shora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82511
1.12.21 18:19
@unuděná píše:
Zrovna dnes mi přišla z ředitelství zpráva, že u syna ve třídě je pozitivní dítě. A že pokud nás nekontaktuje hygiena, máme to brát jen jako zprávu o zvýšené opatrnosti co se týče prvních příznaků našich dětí :nevim:

No, on vic proste udelat nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26413
1.12.21 18:28
@j.a.n.i1 píše:
No, on vic proste udelat nemuze.

To já vím a jsem za to vlastně ráda 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56502
1.12.21 19:05

Hygieny nestíhají, protože když ještě v září stíhaly, jejich systém trasování po roce a půl údajně chytré karantény byl tak zoufalej, že jsem tloukla hlavou do zdi, že brzo zas stíhat nebudou. Trvalo to asi tak týden, než se zas totálně zahltily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
1.12.21 19:13

Dcery třída je celá v karantene ale z hygieny se nám od včerejška nikdo neozval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38977
1.12.21 19:13
@Anonymní píše:
Dobrý den jak to teď je, dříve když měli mé děti ve třídě pozitivního spolužáka zjištěno nejdříve antigenem, později potvrzene pcr, tak šla třída do karantény, teď už nás hygiena do karantény ani neposílá, docela se divím, když vidím jak to teď řádí a v jakém počtu… Máte to tak také?

běžné je, že se hygiena ozve na konci té předpokládané karantény, takže děcka jdou jen test a zpět do školy. Ovšem, že je někdo z tohoto testování pozitivní se už neřeší (a že se teda celý ten týden viděli a měla y naskočit nová karanténa ). No a někdy se neozvou vůbec. Proto to tak vypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82511
1.12.21 19:21
@xkoup21 píše:
Dcery třída je celá v karantene ale z hygieny se nám od včerejška nikdo neozval.

Jak může být třída v karanténě, když se vám nikdo z hygieny neozval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
2.12.21 17:57

Jak vám závidím, dcera ve třetí třídě, v září 14 dnů v karanténě, v říjnu 14 dnů v karanténě, v listopadu 3× týden. Vždy kontakt ve škole - dítě nebo učitelka. Vždy celá třída na distanční výuce. :( U nás to funguje rychle, v úterý pozitivní PCR test jednoho dítěte z pondělí a ještě ten den jsme museli vyzvedávat děcka ze školy :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82511
2.12.21 18:03
@brambora80 píše:
Jak vám závidím, dcera ve třetí třídě, v září 14 dnů v karanténě, v říjnu 14 dnů v karanténě, v listopadu 3× týden. Vždy kontakt ve škole - dítě nebo učitelka. Vždy celá třída na distanční výuce. :( U nás to funguje rychle, v úterý pozitivní PCR test jednoho dítěte z pondělí a ještě ten den jsme museli vyzvedávat děcka ze školy :(

A kdo vám to vyzvednutí dítěte nakázal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
2.12.21 18:06

@j.a.n.i1
No volala mi paní učitelka, že mám vyzvednout. Myslím, že je to od září ve školním řádu, že škola může nařídit distanční výuku, bohužel. Asi jsou u nás papeštější než papež… Jinak smska z hygieny nám zatím vždycky přišla ten samý nebo následující den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28728
7.12.21 15:57

Nad mladej dohasil včera že školy s tím, že 2 spoluzaci ráno při testech pozitivní (a obratem osveleni k vyzvednuti rodičům). Tak jsem zvědavá.
Zatím se teda nic neděje, družina i plavání jedou dál. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat