Jak to teď zvládáte s financemi?

Anonymní
26.3.20 11:46

Jak to teď zvládáte s financemi?

Ahoj holky, tak jak to teď zvládáte s financemi jídlo a tak? Co jsme teď všichni doma, tak peníze za jídlo hrozně letí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1524
26.3.20 11:50

Jako kdyz jste doma, tak jite vic, nez kdyz karantena neni? Nebo jak? My teda naopak dost usetrime, protoze nam zavreli restaurace a navic se nam ani do obchodu moc nechce chodit, tak nakupujeme jen to nejnutnejsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15126
26.3.20 11:51

Stejne jako jindy, u nas je jediny rozdil, ze starsi syn nema obed ve skolce, ale ten tomu jidlu stejne moc neda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
26.3.20 11:52

My teda naopak usetrime. Sice jime jako obvykle, kazdy den varim, ale odpadly vydaje za restaurace a podobny chutovky. Takze jidlo me netrapi, co se tyce penez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
26.3.20 11:53

Ahoj,
naštěstí stejně (klepu na zuby), oba dva můžeme pracovat z domova.
Jinak utratíme za jídlo tak nějak stejně, možná trochu méně, protože „neprožereme“ stravenkovou kartu za blbosti a obídky. Navíc ušetřím za fitko - cvičím si doma, abych nevyšla ze cviku, podle appky v mobilu a dobrý. :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Utratíme daleko méně, když vařím všechna jídla doma (pracujeme teď já i manžel z většiny z domova). Normálně v práci si oběd kupujeme, to vyjde daleko dráž. Vařím doma normálně ze základních surovin, navíc i máme méně pohybu, než běžně, takže to vážně není vyvařování polévka+hlavní jídlo k obědu a druhé teplé jídlo k večeři. Spíš máme jen jedno teplé jídlo a k večeři jen třeba polévku nebo nějakou zeleninu, zas nechceme skončit po karanténě jako koule. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14228

Jo, jídlo. To je fičák. Musíme vařit každý den. A náklady rostou. Ale zase ušetříme za cestu do práce. Ale přijde mi, že jídlo zase trochu podražili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26566
26.3.20 11:54

Myslela jsem si, že brutálně ušetřím, ale zase takový zázrak to není :think:

Nechápu, kam ty pravhy mizí. :think: Krámy zavřené, restaurace zavřené, člověk sedí na prdce, nechce přetěžovat kurýry… A stejně prachy ubývají. zajímavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
26.3.20 11:56

Mame vetsi vydaje za jidlo, kdyz je manzel kazdy den doma. Normalne ma obedy i vecere zadarmo v práci. Ja jsem doma na rodicaku a sama s malym ditetem toho snim minimum. Ale ze by nas to nějak ruinovalo, to ne. Varime velka a jednoducha jidla na vic dni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
26.3.20 11:57
@Bábrdl píše:
Myslela jsem si, že brutálně ušetřím, ale zase takový zázrak to není :think:Nechápu, kam ty pravhy mizí. :think: Krámy zavřené, restaurace zavřené, člověk sedí na prdce, nechce přetěžovat kurýry… A stejně prachy ubývají. zajímavé.

Skřítkové bankovníčci. :mrgreen: Já je mám podle mě někde na účtu schované, protože nechápu, kam ty peníze pořád tak mizí… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
26.3.20 12:00

Paradoxne lepe nez normalne. Varim na 3 dny a nikam nechodim, takze skoro nic navic neutratim. Varim zakladni suroviny, ktere jsou levne (testoviny na x zpusobu, cocka, fazole…).
No i kdyz obed za 25,– v praci se tomu asi stejne nemuze rovnat :mrgreen: ale usetrim za ostatni veci (restaurace, dovolena…) takze jsem dost v plusu… pac na tu dovolenou kolem 3000,– mesicne padne minimalne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 12:00

Za jídlo utratime o trochu víc, na ostatním ušetříme, žádná zábava, sport, výlety, restaurace ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49483
26.3.20 12:01

Jo, za jídlo asi víc, když denně vařím i obědy pro muže a dítě, kteří dřív jedli ve škole/ práci. Zas ušetříme na jeho obědech, ale zas připlatíme za benzín, protože jindy jezdil do práce MHD a teď autem. Ale v průměru myslím, že jsou útraty menší, člověk neutrácí za blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5850
26.3.20 12:02

My dost utratili na zásobách cca 3týdny zpět, takže teď už vytahuji z mražáku a špíze, ale i tak to vidím, kluk ve školce na den 36kč za oběd a dvě svačiny, doma mi sní jenom svačinu za tolik peněz :roll: :mrgreen: manžel má naštěstí teplé jídlo v práci na stravenky. Kojence neřeším, ten jí standartně a já miluji všechno se vším, takže dojídám zbytky. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3288
26.3.20 12:03

Ušetříme hrozně moc, díky tomu, že člověk nikam nechodí a nikde nic neutrácí. Sám čučím, kolik na tom účtu zůstává. A jídlo se snažíme likvidovat zásoby a nakupovat co nejméně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama