Jak to teď zvládáte s financemi?

Napsat příspěvek
1513
26.3.20 15:58

Tak my taky spíš usetrime. Nikam nejezdime, takže benzín stojí, dělám HO, takže neutratim denně za obědy. Nejezdime furt na nějaký výlety. Za jídlo se to možná trochu zvýší, i když zase když odectu 1500 co děti měsíčně projedly ve školce/škole plus moje obědy, tak to zas takový rozdíl nebude.
Vlastně se asi budeme topit v penězích, když ani neutratime za dovču u moře. Pravděpodobně. :nevim:
Ale příští týden mám v plánu začít ty obědy víc objednávat, už sem si odvykla denně vyvářet a po 14 dnech jsem zjistila, že už me to vážně nebaví, tak to poroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 16:17

My také hodně ušetříme, není teď kde utrácet, kupujeme jen jídlo. To se nyní trošku prodraží, protože, jak už je to doma dlouhé, lednička má návštěvníka co pět minut. S obědem je to stejné jako vždy, protože děti obědvají doma i normálně. S porovnáním za co se ale utrácí za běžného režimu, pořád dost ušetříme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4250
26.3.20 16:31

Jídlo nás vyjde plus mínus stejně, jako za běžného režimu. Ušetříme na benzínu, zlevnil a jezdíme méně (jen jednou týdně na nákup). Nakup jsme si drive objednávali na Rohliku, ale máme auto, tak jsme se rozhodli, že radši přenecháme sloty jiným. Na čem ušetříme je asi práci gel a zmekcovac vody, jak jsme doma, tak peru méně prádla. :mrgreen: Máme s muzem oba HO, ven chodíme minimálně a nic nekupujeme tím pádem. Jednou za pár dní skocime pro zákusek do cukrárny (nakupují přes Nesnezeno a maji okýnko). Jedinou objednávku, co jsem udělala nedavno online, tak to byl nákup pro psy. :thinking: S temi chodíme teď jenom do vnitrobloku má zahradu.
Jinak letos jsme ani neměli naplánovanou dovolenou v zahraničí, mame ji v planu strávit na Vysocine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31598
26.3.20 16:57
@Tarjei píše:
@Peggi tahle mala ma zbarveni kremova-cokoladova-bila…
Tady jsou na pokochani dalsi chovanci ;)

já bych se s nimi tak muckala, jsou kouzelní :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49107
26.3.20 19:13

@Tarjei :mrgreen: :mrgreen:, u nás je to i s jídlem. Co si neschovám už nenajdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
26.3.20 22:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, tak jak to teď zvládáte s financemi jídlo a tak? Co jsme teď všichni doma, tak peníze za jídlo hrozně letí.

My ušetříme. Hlavně za výlety. Ale štve mě že jsem neušetřila za měsíčník, těsně před karanténou mi končil a já kr… jsem si koupila nový a zrušili revizory. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
26.3.20 23:08

@krajta ja zas po skoro dvou letech koupila den pred karantenou rocni prazsky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama