Jak to u vás bylo když nepřišla menstruace?

Anonymní
14.6.21 20:36

Jak to u vás bylo když nepřišla menstruace?

Ahoj,

jak jste na tom byly s pms v mesici, kdy menstruace nedorazila?

Vím, ze je to individuální a hned zítra nebo pozítří jdu pro test (zatím zpozdeni jen den, tak to nechci hrotit).

Ale já mam každý měsíc jak přes kopirak - 10 dnů před ms zvětšená prsa, většinou v noci bolestivá (přes den ani ne), 2 před před ms bolet přestanou a zase se zmenší, respektive jsou takový splasklý. Ten den co to mám dostat tak tlak v břichu a do dvou hodin to přijde.

Tento měsíc se prsa zvětšila až tak 5 dnů před ms a zatím jsou porad stejně velký, boli taky jen v noci (ne moc) a v břiše mi občas něco pichne, rano jsem měla pocit jak na velkou ale nic, navíc se to úplně uklidnilo. Do toho jsem strašně unavená, ae to muže být i teplem venku. Občas mám mzitky před očima. A chuť na všechno, ale to je normální :mrgreen:

Tak si trochu delam naděje, ale nechci byt zklamana :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9050
14.6.21 20:50

Zeptej se Babiše, ten pořad cosi o někom kdo měl přijít a nepřišel. Bude vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 20:56

@Cenarius tak jo, díky

• Citovat
  • Nahlásit
13460
14.6.21 21:14

Pms nemam. Ale kdyz jsem poprve otehotnela, tak jsem cele noci curala a blbe spala a prislo mi to divne, ze jsem asi nejaka nastydla. A pak z toho byly dve carky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
14.6.21 21:18

Když se jednalo jen o zpoždění, bylo mi 10× hůř než když se pak jednalo o těhotenství. Všechno mě bolelo, bylo mi špatně, břicho nafouklý, prsa nateklý, nejradši bych jen ležela a čekala až „umřu“, menstruace pak byla doslova vysvobození. Když se jednalo o těhotenství jen jsem byla trochu unavená, pořádný příznaky přišly až později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
14.6.21 21:33

Mela jsem to uplne stejne jako @Hobitka. Navic me teda strasne tlacilo bricho, kdyz jsem si na nej lehla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
14.6.21 21:46

Prsa - normálně před ms bolely vždy už minimálně 7.den před termínem. A bolely vždy opravdu hodně. Ale když jsem otěhotněla, začaly bolet později a bolely méně. Tohle bylo divné. Udělala jsem test a byly tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1205
14.6.21 22:12

Příznaky byly stejné jako u PMS, ale pocitově jsem se cítila jinak. Nebyla jsem prostě ve své kůži a pak //, test jsem prostě dělala na jistotu, ikdyž nám to trvalo 8 měsíců (před tím jsem nikdy netestovala), myslím že to začalo max 4 dny před termínem ms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 12:03

Děkuji moc za reakce

Zítra budu testovat, tak uvidíme. Zatím jsem úplně vyřízená, musela jsem si vzít volno v práci a ležím (únavou, jinak je mi skvěle) a prsa stále zvětšená a téměř bez bolesti, touhle dobou je mam už za normálních okolností o velikost menší. Jinak mi není vůbec nic, břicho ani náznakem nebolí.

Kdyby to vyšlo, bylo by to super, ačkoliv jsem spíš v tomto směru negativní :) Horší varianta je, že to je nějaký gyn. problém :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 15:50

Holky tak cely den lezim, mám 37, boli mě svaly na nohou jak kdybych je měla namozeny, bolest hlavy, když vstanu tak se mi motá…no nevím jeszli jsem něco jen nechytila. Ale bradavky mám jak když mě do nich bodla vosa :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1886
15.6.21 15:58

A na co cekas s tim testem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 16:04

@podzim já ho nemám doma, takže pokud se dneska zvednu, tak budu testovat zítra rano.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 16:32

Holky? Testuju podruhé v životě a navíc ne z ranní moci…ale výsledek je asi jasný? Meskam 3 dny, prsa nafouklé, jinak mi není vůbec nic. Nemuzu tomu uvěřit - jakoze vůbec mi nedochází, co se děje. Takže zatím to beru jako omyl :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat