Jak to u vás chodí se sexem v manželství/partnerství?

Anonymní
23.5.16 21:51

Jak to u vas chodi se sexem v manzelstvi/partnerstvi?

Ahojky zeny. Pojdme si postezovat, pochlubyt jak to mate doma se sexem v dlouholetem vztrahu? ;) Tak nejak me ani nejde jak casto, ale v jake atmosfere? Spise rychlovky, romanticke vecery, nebo mate jiny nejaky svuj „ritual“?
U nas by manzel nejvice bral nejlepe ranni rychlovky.Ja jsem romanticke povahy a radeji bych obcas pekny vecer, predehru a pak na to skocit ( nerikam pokazde!!fakt aspon obcas :think: ) Jelikoz to manzelovi dost casto rikam, cekam kdy me prekvapi, ale svete div se, porad nic :cert:
Vim, mame toho oba za cely den dost, deti jsou jeste maly, takze nez je uspime jsme radi ze je konecne klid. Jinak jsme spolu 10let, takze neskrotna vasen se uz nekonna :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1451
23.5.16 22:20

Jsem s chlapem 8 let a u nás je to fajný pořád stejně.. Né už tak často jako na začátku vztahu..taky děti nám do toho rádi „kecaj“ ale když už je klid tak si to umíme užít. Někdy vášnivá rychlovka (obvzlášť když je třeba chlap v práci a provokujeme se po SMS ;) ) ale taky romantika se občas koná :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3924
23.5.16 22:21

My sme spolu s pritelem 9 rokem a vasen se tedy furt kona az me to nekdy prekvapi ;). Chlap ma rad sex kdykoliv (ve dne v noci ) ale rad si po nem polezi popripade se i prospi takze pro nej je asi lepsi vecer.. Ja jsem zase po sexu hrpzne nabuzena a dodava mi energii takze rano ci pres den pro me ideal ;). Romantika ci rychlovka? Jak kdy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
23.5.16 22:35

Sexu je cim dal min a je cim dal tim lepsi 8o asi nejaky ujety Murphyho zakon, ci co :lol: kdyz je konecne cas a nalada, tak je to super a rikame si, ze si musime ten cas najit casteji. no a pak zas tyden nic… :jazyk:

edit ps: skoro 13 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49180
23.5.16 22:37

No teď zrovna si mužu stěžovat, že manželské povinnosti zanedbává, je 14 dni odjety v zahraničí v práci :-D.
Ale zas když se vždycky vrati z prace, tak si není nač stěžovat, vše funguje, jak má.
Po těch letech už víme co a jak chceme, tak už je vše sehrané.
A teď co oba pravidelne cvicime, jeden druhého podporujeme ve svem nebo spolecnem cvičení bych řekla, že je apetit ještě větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
23.5.16 22:38

:lol: dobrý téma!!!
My jsme s manželem 12 let a je to jako na houpačce. Některý měsíc sexujeme 5×týdně, jiný zase 2×týdně. Většinou to jsou takové rychlovky, ale mě to nevadí :mrgreen:. Po ránu mě to moc nebaví, takže večer, až děti usnou ( máme 3 :roll: )…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
24.5.16 05:30

16 let spolu, asi mene casto nez drive, ovsem zase kvalita vyrazne prevysuje kvantitu… Kdyz vyrazime na vikend bez deti, prakticky cely ho promilujeme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.16 07:41

6,5 roku spolu, pořád stejné, dle nálady buď rychlovka, nebo celovečerní akce :mrgreen: ve vyváženém poměru, vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
24.5.16 07:51
@Anonymní píše:
Ahojky zeny. Pojdme si postezovat, pochlubyt jak to mate doma se sexem v dlouholetem vztrahu? ;) Tak nejak me ani nejde jak casto, ale v jake atmosfere? Spise rychlovky, romanticke vecery, nebo mate jiny nejaky svuj „ritual“?
U nas by manzel nejvice bral nejlepe ranni rychlovky.Ja jsem romanticke povahy a radeji bych obcas pekny vecer, predehru a pak na to skocit ( nerikam pokazde!!fakt aspon obcas :think: ) Jelikoz to manzelovi dost casto rikam, cekam kdy me prekvapi, ale svete div se, porad nic :cert:
Vim, mame toho oba za cely den dost, deti jsou jeste maly, takze nez je uspime jsme radi ze je konecne klid. Jinak jsme spolu 10let, takze neskrotna vasen se uz nekonna :roll:

Manžel to chce často, ale nikdy mě nepřivedl k orgasmu. ani se nesnaží. Vždy si to udělá, na mě kašle a spí. A to máme 2 děti! Hodně jsem vždy plakala a pak jsem si to někdy dělala sprchou. Ale bez chlapa to není ono. Tak teď už víc jak 2 roky chodím k masérovi, který mě dělá erotickou masáž celého těla. Je to 2h. i víc. Mám vždy orgasmus, někdy i 2×. Je milý, pozorný a věnuje se mě. Je to super! A nemusím se trápit s nějakým milencem.

Takže takhle to asi vypadá u nás. Tak jsem si teda postěžovala. Přiznám se, že docela závidím všem co tady píší, že to mají doma tak nějak normální.

• Citovat
  • Upravit
20807
24.5.16 09:58

My jsme spolu teprve pár let, sex denně aspoň dvakrát, někdy rychlovka, jindy romantika :nevim: Spokojenost nad míru, snad nám to vydrží :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
24.5.16 11:44
@radkka píše:
My jsme spolu teprve pár let, sex denně aspoň dvakrát, někdy rychlovka, jindy romantika :nevim: Spokojenost nad míru, snad nám to vydrží :D

Tak to ti přeju. To je super. :lol: No jste asi trochu mladší. Ale u nás to takto jak píšu bylo od začátku. :(

• Citovat
  • Upravit
15533
24.5.16 11:50

U nás nic moc, manžel je desna pecka a na sex moc není. Ale teď ma utrum kvůli rizikovemu tehotenstvi uz půl roku a ještě si minimálně čtyři mesice počká, tak se to pak třeba zlepší :mrgreen: nebo si zvykne a smůlu budu mít já :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama