Jak to u vás dopadlo - utz a krev negat, agolutin a ms nikde

Anonymni
5.12.08 21:25

Jak to u vás dopadlo - utz a krev negat, agolutin a ms nikde

Ahoj holky,

ptám se ze zajímavosti - jaký u vás měla konec podobná situace: mám ms pravdidelnou jako hodinky, o druhé mimčo jsme se začali snažit teď první měsíc (poprvé jsem otěhotněla hned první měsíc bez potíží) a hned jak na potvoru menstruační zádrhel :wink: ms nepřišla, udělala jsem testíky - neurčité, ale spíš negativní, silnější bílý výtok - svědění, šla jsem k dr. na vyšetření - utz bez těhu nálezu, hcg krev negativní, na kvasinky jsem dostala mast a na rozjetí ms injekci agolutinu. Tak čekám 4. den, mast zabrala, ale ms se zatím nechytá. Má pravda ještě „čas“. Ale uznejte - není to absurdní? Poprvé v životě mi mešká cyklus zrovna po prvním snažení a vše je negativní. Tak jsem si říkala, kolik z vás a s jakým koncem se do podobné situace dostalo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6337
6.12.08 09:39

ahoj, tak já jsem po vyvolávačce dostala MS až 11-tý den.
Jinak cykly mám nepravidelné, takže o zbytku moc mluvit nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.12.08 20:09

Tak pro úplnost ode mě; ms dorazila 5. den. Tak to jsem docela ráda, že jsem nečekala tak dlouho, taky mně bylo po těch pár dní docela hodně špatně a to s nástupem polevilo.

Hodně štěstí a sil holky, které nějakou hormonální léčbu podstupujete pravidelně, člověk si běžně neuvědomuje, jaké má štěstí, že má sice silnou a bolestivou mrchu, ale že přichází sama a pravidelně…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama