Jak to udělat, aby byl táta zase šťastný?

28.4.17 10:37

Jak to udělat aby byl táta zase šťastný?

Ahoj :) po vánocích se od mého táty odstěhovala přítelkyně a macecha v pravém slova smyslu… i když vztah mezi nimi nevypadal moc dobře, věděla jsem s bráchou, že je táta rád, že není sám. Teď ale doopravdy je sám a nás to mrzí… několikrát jsme ho s rodinou pobízeli aby si někoho našel, ale on to asi vzdal, zavřel se do sebe a prý už to tu na tom světě nějak doklepe -_- je mu 44 a má povídačky jak starej mrzout :( vždyť by si ještě mohl někoho najít… já a brácha už jsme dospělí, já už bydlím se skoro manželem a brácha je na koleji. Takže mě napadlo, že bych se Vás jako zkušených zeptala, co s tím? Jak domluvit tátovi aby vylezl ze svého mrzutého krunýře a zase žil? On už by si nějakou tu hodnou ženskou vážně zasloužil :( s mojí mamkou to dopadlo přímo hororově a pak s tou druhou už nebylo k žití, protože ráda vyvolávala konflikty… Napadlo mě mu prostě nějakou najít na seznamce, ale to mi připadá už moc… že by na to potom táta nepřistoupil. Budu Vám vděčná za každý nápad :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2439
28.4.17 10:43

@Kaculina1234 nech ho být. Než aby byl zase s nějakou megerou, je lepší být sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4512
28.4.17 10:43

Zapojit tatínka do nějakých společných aktivit? Poslat ho někam na výlet/dovolenou… třeba jen potřebuje víc času :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
28.4.17 10:45

@Kaculina1234 nechala bych ho být člověk si ke všemu musí dojít sám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
28.4.17 10:46

Neřešit novou ženskou, ale raději koníčky, něco, co ho bude bavit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11035
28.4.17 10:47

Já bych ho do žádného vztahu nenutila. Spíš bych se ho snažila vytáhnout mezi lidi, ale ne z důvodu, aby si někoho našel, ale aby neseděl doma a neužíral se. Třeba kino, divadlo, koncert, fotbal, hokej, nebo jen tak na pivo… Zaměřila bych se na to, co má rád, jaké má koníčky, co ho dřív bavilo… Vzala ho na výlet do míst, kde by se mu mohlo líbit - třeba kde byl na vojně, pokud na ní má dobré vzpomínky… Rozhodně bych mu ale nehledala partnerku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
28.4.17 10:49

@Kaculina1234 asi ho nechat poradně ho truchlit, vyvztekat, mrzoutit a tak. U každého to trvá různé dlouho. Pak ho třeba zvát třeba na výlety s vámi a nebo se sourozencem vymyslet něco jen pro vás tři. Je mladý, jde jen o to aby vylezl z ulity až sám bude chtít. Určitě si pak najde smysl života ať už s někým nebo sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 10:50

@Salorka nikam nechce, nic se mu nechce :/ jede si akorát svoje povinnosti kterých má habaděj. Z práce jde domů, vyvenčí psa, obstará zahradu, uvaří a jde spát :? Myslím si, že právě tímhle způsobem si už žádnou babu nenajde protože všechny šance propásne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4512
28.4.17 10:54

@Kaculina1234 Vždyť hledat nemusí…najde si ho sama…a když ne, tohle určitě není poslední příležitost.

Spíš než mu někoho shánět bych ho zapojila do společných aktivit a ne mu hned hledat ženskou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 10:56

@Denisa76 @Agneth @Issobel @Catmum DĚKUJU!!! :) vzpomněla jsem si, že vzdycky mluvil o focení jak by ho to bavilo a tak :) foťák má, ale nikdy se k tomu nedostal. Tak ho k tomu popostrčíme až půjdem na společnou procházku a já ten foťák vezmu sebou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11035
28.4.17 10:58

@Kaculina1234 Skvělý nápad :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3546
28.4.17 11:06

Nech ho vzpamatovat se, prostě to nejde hned šup jiná paní…
Jinak mu třeba můžeš dát inzerát do seznamky Ty, ale prosím Tě, vyber opravdu nějakou seriozní a ne badoo apod. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:10

Co mu třeba zaplatit nějaký kurz? Třeba jestli ho baví vařit, tak třeba nějakou exotickou kuchyni? A dát mu to se slovy hele táto, stálo to plno peněz, musela jsem na to škudlit a chtěla ti udělat radost a pokud tam nepůjdeš bude mě to moc mrzet a nedá se to stornovat. Nebo jestli by na to přistoupil koupit mu pejska, ten by ho vytáhl ven a mohl by se s někým seznámit. Nebo mu třeba zaplatit nějaké semináře, přednášky na nějaké téma co ho baví, setkal by se s lidmi se stejnými zájmy a.mohl si najít nové přátele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:10

A to nemá žádné kamarády??
:think:
Ono jestli s mámou to byl horor, s druhou to byl horor a očividně nemá ani nikoho, kdo by ho vytáhl na pivo, tak jak se s ním vůbec žije? Jestli třeba nebyl morous vždycky a vy jako děti jste to neviděli…
Jinak dobrý nápad s tím focením - procházka, nebo třeba ať udělá nějaké fotky vám. Sem tam ho vytáhnout na výlet, nebo třeba na prodloužený víkend, dostat ho mezi lidi.

Příspěvek upraven 28.04.17 v 12:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:23

@Mar__tanka1983 kamarády má dva co se sem tam zastaví, ale to je jednou za uherák… on se vždycky na 100% věnoval právě nám. Mrzout trochu je, ale to si myslím z něho udělala ta zkušenost s mojí mamkou když mě ve 3letech a bráchu ve 4 odnesla k jinému chlapovi a s tátou přesekla veškerý kontakt… hledala nás potom i policie ale nakonec jsem poprvé svého tátu viděla až v 6, když si nás našel. Vysoudil si nás a tím i zachránil… není se čemu divit, že s ženskýma má prostě špatný zkušenosti :/ a to je z úplné rodiny… mám i jeho maminku a tatínka za vzor jak to má fungovat v manželství atd. Byli spolu krásných 40let než děda umřel. Teď žije táta společně s babičkou ve velkém rodinném domě sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama