Jak to v těch 15ti letech zvládáte?

4
4.5.20 13:57

Jak to v tech 15ti zvladate?

Fakt se nestacim divit, ze tu kazdej tyden vidim nejakou novou tehotnou 14-17ti lettou slecnu, ltera na miminko je hotova, priteli je mozna 17 ale je financne zajistenej atd. Jako jo cest vyjimkam, ale ze by kazda druha mela takove stesti narazit na kluka s platem 40000 a vic kdyz nema ani hotovou stredni to me dost sokuje. Co me sokuje vic, je ale jak na to holciny spolehaji. Opravdu se mi zda ze si proste mysli jak je miminko tutu nunu, jak ho bude houpat v kocarku atd. A pritel bude vzorne vydelavat a starat se… Holky prosimvas premyslejte. Jak casto vidim dospely chlapy jak vycouvaji kdyz ma dojit na dite, co teprv kluci co si teprv prosli pubertou. Urcite tu ted bude spoustu komentaru jak nekdo ma kamaradku a ta ma znamou a u ni to vyslo a ja nerikam, ze to treba nektery z vas nevyjde, ale opravdu to chcete riskovat? A kdyby to vyslo, to opravdu chcete byt cely zivot zavisle na vasem protejsku? Nejsem zadna feministka, ale je jedno byt zavisla sama na sobe, s vlastnimi prijmy a mit cca nejaky jak to v zivote nejak zvladnout a je neco jineho mit jen zakladku a ve vsem spolehat na priteli.
Nerikam ze potrebujete mit na konte miliony ani ze musite byt manazer ve firme, ale proste tohle se mi zda v dnesni dobe opravdu hodne nepromyslene a jako obrovska chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1538
4.5.20 14:07

A proč tak vážná úvaha anonymně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16421
4.5.20 14:09

A proč anonymní? Co je na tom intimního?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
4.5.20 14:12

Nejak nevim, co tim chtel basnik vlastne rict :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 14:13

Basnik timto chtel rict ze misto prcani by meli patnacky sedet a delat ukoly

• Citovat
  • Nahlásit
3096
4.5.20 14:15

Ty si udelej zivot tak aby si ho zvladla a nebyla na nikom zavisla. :palec: Kazdy si stejne udela zivot podle sebe i bez tveho kazani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
4.5.20 14:16
@Anonymní píše:
Basnik timto chtel rict ze misto prcani by meli patnacky sedet a delat ukoly

Ajooo, tak to stacilo rict takhle rovnou ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17262
4.5.20 14:18
@Anonymní píše:
Basnik timto chtel rict ze misto prcani by meli patnacky sedet a delat ukoly

a proč to píšeš sem? jestli jsou tady, tak už těhotný spíš jsou :mrgreen: :mrgreen: zkus fb, když už se chceš sr-t do cizich věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
4.5.20 14:18

Co to je zase za výkřik? Myslíš, že si to nějaká taková vezme k srdci, když ji to očividně doma nenaučili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
4.5.20 14:32

Já si teda myslím, ze většina těch diskuzi je trolling, děcka se teď holt nudi, když nechodí do školy. Pokud je to pravda, tak je to smutný. Jako ono je normální být v době, kdy jsem doma s dětmi, finančně závislá na partnerovi, ale taky by mělo být samozřejmostí neporizovat si dite s nulou na vlastním účtu a ten partner by měl být manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10399
4.5.20 14:34

Vždyť jsou to všechno trollove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
4.5.20 14:38

To je zase výtvor :roll: To psala nějaká náctka, která se nudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 14:46

A není to jedno v kolika letech má kdo dítě? :nevim: Tchýně měla manžela taky v 17 letech, nechala se splnoletnit, aby se s tchánem mohli vzít a vydrželo jim to. Druhá holčina, kterou znám je kamarádka ze základky, která otěhotněla snad už v 15 letech, úplně si to nepamatuji a taky to zvládla. Já sama jsem měla první dítě ve 21 letech a byla jsem na chlapovi stejně závislá, jako ona a to už jsem byla dávno dospělá. Stejně jako kdybych měla dítě teď ve 26 letech, tak se taky z rp neuživím a bude nás živit manžel. Nechápu takové výkřiky do tmy. Ať si každý dělá co chce, a jak chce, ne? :roll: Mě zase rozčilují lidi, co musí do všeho, nejlépe do něčeho, co se jich absolutně netýká, kecat a spolkly moudro světa :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
925
4.5.20 14:47
@Anonymní píše:
Fakt se nestacim divit, ze tu kazdej tyden vidim nejakou novou tehotnou 14-17ti lettou slecnu, ltera na miminko je hotova, priteli je mozna 17 ale je financne zajistenej atd. Jako jo cest vyjimkam, ale ze by kazda druha mela takove stesti narazit na kluka s platem 40000 a vic kdyz nema ani hotovou stredni to me dost sokuje. Co me sokuje vic, je ale jak na to holciny spolehaji. Opravdu se mi zda ze si proste mysli jak je miminko tutu nunu, jak ho bude houpat v kocarku atd. A pritel bude vzorne vydelavat a starat se… Holky prosimvas premyslejte. Jak casto vidim dospely chlapy jak vycouvaji kdyz ma dojit na dite, co teprv kluci co si teprv prosli pubertou. Urcite tu ted bude spoustu komentaru jak nekdo ma kamaradku a ta ma znamou a u ni to vyslo a ja nerikam, ze to treba nektery z vas nevyjde, ale opravdu to chcete riskovat? A kdyby to vyslo, to opravdu chcete byt cely zivot zavisle na vasem protejsku? Nejsem zadna feministka, ale je jedno byt zavisla sama na sobe, s vlastnimi prijmy a mit cca nejaky jak to v zivote nejak zvladnout a je neco jineho mit jen zakladku a ve vsem spolehat na priteli.
Nerikam ze potrebujete mit na konte miliony ani ze musite byt manazer ve firme, ale proste tohle se mi zda v dnesni dobe opravdu hodne nepromyslene a jako obrovska chyba.

A od nás čekáš co, že se s tebou budeme morálně pohoršovat nad tím, jak je dnešní mládež zkažená? Nebo co je smyslem toho výkřiku, pod který se ani nejsi schopná přihlásit svým jménem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
4.5.20 14:50

Neni lepsi to ucit sve deti :think:?U cizich asi neuspejes :nevim:.Pochybuji, ze zde chodi divky 15-17let preventivne vyhledavat moralizujici prispevky od dam a jeste pod anonymem.Kdyz uz zde jsou, tak nejspis uz i tehotny.No a tebe se to dotyka jak? Na pochvalu to neni, co si budem.Na zabiti je to zase malo. Lehke to urcite neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat